Neler Yeni

Sizce Teşekkürler Emojisi Gelmeli mi?

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Arkadaşlar sorumuza cevap veren kişilere teşekkürler emojisi gelmesi hakkında ne diyorsunuz? Gelse iyi olur bence. @Mehmet Yılmaz

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar

Avolay

80+ Gold

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bence gelmeli ya çünkü bana yardım eden kişilere sadece yazı ile teşekkur etmek istemiyorum.
Hem seri şekilde teşekkür etmiş oluruz. Hemde bize yardım eden kişiye reaksiyon kazandırmış oluruz. Çeşitilik açısından iyi olur bence.

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Gereksiz buluyorum. Nedeni ise yeni reaksiyonların sabote edilmesi.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Bunlar zaten teşekkür için var. "👍, 😍"
Muhteşem cevap emojisi ile teşekkürler emojisi bir değil ki. Muhteşem emojisini kendinize yardım etmeyen başka bir güzel yorumada verebilirsiniz. Bu emojiyi teşekkür etmek için kullanırdık. Ya z

• Beğen
Reaksiyonlar: Muti

Tryian

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Mustafa Çalışkan
Hem seri şekilde teşekkür etmiş oluruz. Hemde bize yardım eden kişiye reaksiyon kazandırmış oluruz. Çeşitilik açısından iyi olur bence.
O zaman teşekkür ifadesinin, diğer ifadelere göre daha fazla reaksiyon puanı katkı da bulunması lazım. Bence gerek yok "Muhteşem" ve "Beğen" ifadeleri gayet yeterli. Üstüne bir de zaten "En iyi cevap" olarak seçme diye bir seçenek de var. Teşekkür ifadesi gelirse, konularda cevap kirliliği olacağını düşünüyorum.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Beğenmedim emojisini de sabote ettiler.
reis o da çok müsaitti ya sabote edilmeye :D Herkes birbirini kızdırmak için bile atar yani. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

O zaman teşekkür ifadesinin, diğer ifadelere göre daha fazla reaksiyon puanı katkı da bulunması lazım. Bence gerek yok "Muhteşem" ve "Beğen" ifadeleri gayet yeterli. Üstüne bir de zaten "En iyi cevap" olarak seçme diye bir seçenek de var. Teşekkür ifadesi gelirse, konularda cevap kirliliği olacağını düşünüyorum.
Reaksiyon puanına katkı edip etmesi önemli değil knk. Puan kasmak için falan söylemedim bu öneriyi. Çeşitlilik olsun diye söyledim. :D Ama mantıklı en iyi cevap gibi altında ayrı bir sayaç olabilir teşekkür ederim emojisine.

• Hahaha
Reaksiyonlar: Muti
Top Bottom