Arama sonuçları: *

1. bariskarali

Samsung Smart TV de twitch uygulaması silindi YARDIM.

Arkadaslar bizde samsungun Smart TV si var. Onceden app kısmında twitch vardi. Sonra bi anda gitti indirme yerine bakıyorum yine yok. Nasil yüklerim uygulamayı tekrardan? Galiba komple kaldırmışlar.
  2. bariskarali

3000-3500 TL Televizyon önerisi

Baktım da 3500e alınacak teknolojik bir ürün göremedim. En azından...
  3. bariskarali

Televizyon önerisi yapar mısınız acil?

şu 3. qled baya iyi onu al bence.
  4. bariskarali

TV'ye Twitch yükleme

Forumda yapanlar varsa bi dene bakalım.
  5. bariskarali

TV'ye Twitch yükleme

Sorma ya. Bendede Samsung Smart tv var. Önceden vardı Markette indirip sıknıtsızın ilziyordum 7-8 ay önce kaldırdılar. Anca andriod Tv alırsan olur.
  6. bariskarali

AmazonTR den Televizyon alınır mı? Daha önce alanlar kurulum vs nasıl oluyor?

Biliyorum daha önce alışverişim oldu. Ama televizyon kurulumlu falan ya. Sıknıtılı gelirse o yüzden sordum.
  7. bariskarali

AmazonTR den Televizyon alınır mı? Daha önce alanlar kurulum vs nasıl oluyor?

Arkadaşlar televziyon alacam ama her yerde farklı fiyat en uygunu amazon tr de. Burdan alsak sıkıntı olur mu? Yani servis yine gelir kurar mı?
  8. bariskarali

Akım korumalı priz önerisi

Telefondsn girdim, en ucuz fiyat bumudur bilmiyorum tam bakamadım ama bu piyasanin en iyilerindendir. https://www.hepsiburada.com/s-link-swapp-sp10af-usb-3-1a-1-8m-1-5mm2-10lu-akim-kor-gri-2-usb-port-3100ma-5v-priz-p-BSBENCE164249?magaza=Lunatic%20Gamer%20Shop 1611818746 Fiyatını araştırıp öyle...
  9. bariskarali

4k 55 inç Televizyon önerisi

kanal geçileri olsun, arayüzü olsun, internet bağlantısı olsun gerçekten çoğu markanın önünde gibi geliyor bana fiyatlarıda zaten diğerlerine göre bir tık fazla oluyor.
  10. bariskarali

4k 55 inç Televizyon önerisi

kardeşim uzun ömürlü kullanmak istiyorsan samsungu tercih edebilirsin bende kullanıyorum gayet memnunum öneririm...
  11. bariskarali

4k android tv tavsiyesi?

projeksiyonla bu tv bir tutulamaz. :D bunun zevki farklı olur gerçektende. 4500 5000 arası vestel falan alacağına bunu al daha iyi.
  12. bariskarali

4k android tv tavsiyesi?

biraz bakındım ama tam istediğin tarzda 4k 50in.ç 5600 TL ye denk geldim. Tamda istediğin marka. eğer biraz üstüne çıkabilirsen tam istediğin TV bu. https://www.hepsiburada.com/philips-50pus8505-50-126-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-android-smart-led-tv-p-HBV00000WJW32
Top Bottom