Neler Yeni

4k 55 inç Televizyon önerisi

Hsdfdall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
İlker

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Benim de gönlüm Samsungdan yana aslında.
kanal geçileri olsun, arayüzü olsun, internet bağlantısı olsun gerçekten çoğu markanın önünde gibi geliyor bana fiyatlarıda zaten diğerlerine göre bir tık fazla oluyor.

Techno08

80+ Gold

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Curved olması çok iyi bir şey beğendim. Eğer sizin için de sorun olmazsa fotoğrafını çekip atma şansınız var mı?
Şu an ev müsait değil maalesef. Ama internetten daha detaylı fotoğraflarına bakabilirsiniz. Hiçbir sorun yaşamadım. Bir de 1080P konsolda oyun oynuyorum. Herhangi bir görüntü yırtılması vesaire hiçbir şey olmadı.

Techno08

80+ Gold
kanal geçileri olsun, arayüzü olsun, internet bağlantısı olsun gerçekten çoğu markanın önünde gibi geliyor bana fiyatlarıda zaten diğerlerine göre bir tık fazla oluyor.

İlk başta Philips düşünmüştüm ama kime sorsam Samsung kadar hızlı ve kaliteli olmadığını söylüyordu.

Asag

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,862
İsim
Asag
Bizde Samsung 4K Curved var ama tam modelini hatırlamıyorum, eğer bulursam söylerim.

Techno08

80+ Gold
Şu an ev müsait değil maalesef. Ama internetten daha detaylı fotoğraflarına bakabilirsiniz. Hiçbir sorun yaşamadım. Bir de 1080P konsolda oyun oynuyorum. Herhangi bir görüntü yırtılması vesaire hiçbir şey olmadı.

İnternete bağlanırken ya da Google da gezinirken bir yavaşlık ya da donma sorunu yaşadınız mı peki?

Asag

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,862
İsim
Asag
Gerçi alalı yıllar oldu muhtemelen üretimi durmuştur.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
İnternete bağlanırken ya da Google da gezinirken bir yavaşlık ya da donma sorunu yaşadınız mı peki?
Hayır. Hiçbir sorun yaşamadım. Arada bağlantı sorunu yaptı ama onu da modemden diye düşünüyorum. Arada kesintiler oluyor.

Techno08

80+ Gold
Hayır. Hiçbir sorun yaşamadım. Arada bağlantı sorunu yaptı ama onu da modemden diye düşünüyorum. Arada kesintiler oluyor.

Anladım hocam. Aklıma yattı bu. Curved ve 55 inç olması benim ve ailem için de çok güzel çünkü ailecek film izlemeyi çok seviyoruz. Üstelik yazın Gürcistandan xbox series x alacağım için görüntü kalitesinin falan da çok iyi olması gerekiyor. Detaylı bir araştırayım da eğer kronik bir sorunu falan yoksa bunu alma ihtimalimiz çok yüksek, pedere gösterdim o da beğendi. Teşekkürler 👍

Cevaplayan herkese çok teşekkür ederim 👍

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Anladım hocam. Aklıma yattı bu. Curved ve 55 inç olması benim ve ailem için de çok güzel çünkü ailecek film izlemeyi çok seviyoruz. Üstelik yazın Gürcistandan xbox series x alacağım için görüntü kalitesinin falan da çok iyi olması gerekiyor. Detaylı bir araştırayım da eğer kronik bir sorunu falan yoksa bunu alma ihtimalimiz çok yüksek, pedere gösterdim o da beğendi. Teşekkürler 👍

Cevaplayan herkese çok teşekkür ederim 👍
Ben teşekkür ederim ^^ Hayırlı olsun şimdiden. Konsol falan da oynarken sizi üzmez. 4K oyun deneme şansım olmadı ne yazık ki PS4, PS5 alamadım. Ama 1080P'de gayet güzel görüntü veriyorsa 4K'da hayli hayli verir.

Top Bottom