Neler Yeni

32 inç Televizyon öneriniz var mı ?

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Baran Kut
Bütçe
10000
Küçük bir yatak odası için televizyon arayışındayım. 32 inç olabilecek en yüksek büyüklük olur benim için. Bütçeyi en fazla 10 bin olarak düşündüm. Üstü varsa biraz onu da öneri olarak gönderebilirsiniz. Hoparlör ve TV girişi önemli(Monitör ise HDMI önemli).

Monitöre harici uydu alıcısı (Next gibi) bağlayabiliyor isem o da olabilir.

Önerilerinizi bekliyorum.

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Sinan İ.
32 İnç yerine daha ufak alıp duvara hareket eder şekilde monte etmen daha iyi olur. 32 inç lerde hareket eden mekanizmadan fazla bulunmuyor , çok pahalı oluyor ve garanti vermiyorlar.
Küçük bi oda için 32 fazla gelebilir zaten.

Faruk1986

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,653
İsim
Faruk Sancar
Samsung M7 monitörlere bakabilirsin. Hem 43 hem 32 versiyonu var. Bu fiyata 4K 60hz 4ms güzel seçim olur.

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Baran Kut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
32 İnç yerine daha ufak alıp duvara hareket eder şekilde monte etmen daha iyi olur. 32 inç lerde hareket eden mekanizmadan fazla bulunmuyor , çok pahalı oluyor ve garanti vermiyorlar.
Küçük bi oda için 32 fazla gelebilir zaten.
Peki hocam 32 inçten ufak olup önerebileceğin tv/monitör var mıdır ? Ben zaten olabilecek en büyük olarak 32 düşünmüştüm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsung M7 monitörlere bakabilirsin. Hem 43 hem 32 versiyonu var. Bu fiyata 4K 60hz 4ms güzel seçim olur.
Hocam M7 32 inç bulamadım da M5 var aralarında fark vardır herhalde demi ?

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Sinan İ.
Peki hocam 32 inçten ufak olup önerebileceğin tv/monitör var mıdır ? Ben zaten olabilecek en büyük olarak 32 düşünmüştüm.
Sadece Tv izlemek için alıyorsan boşa çok para harcama zaten akıllı tv falan olacağını sanmıyorum ama olsa da alınmaz onun yerine illa youtube falan bakacaksan mi stick bile işini görür.
Sonuçta yatak odandasın ve küçük bir ekran alacaksın bana kalırsa etrafındaki bayileri gez kafana göre regal falan bir marka al duvara da hareketli bir kol al sağa sola döndürebileceğin bak keyfine.
Eğer sabit olması işini görüyorsa hareketli kolada gerek yok.
Monitörlerde tv girişi olmuyor yani anten girişi yok kablo takıp tv izleyemessin.

Faruk1986

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,653
İsim
Faruk Sancar

Hocam M7 32 inç bulamadım da M5 var aralarında fark vardır herhalde demi ?
M5 sorunlu diyorlar. Ben M7 43 kullanıyorum hafif ghosting sorunu dışında memnunum. Onu da her zaman yapmıyor.

Sadece Tv izlemek için alıyorsan boşa çok para harcama zaten akıllı tv falan olacağını sanmıyorum ama olsa da alınmaz onun yerine illa youtube falan bakacaksan mi stick bile işini görür.
Sonuçta yatak odandasın ve küçük bir ekran alacaksın bana kalırsa etrafındaki bayileri gez kafana göre regal falan bir marka al duvara da hareketli bir kol al sağa sola döndürebileceğin bak keyfine.
Eğer sabit olması işini görüyorsa hareketli kolada gerek yok.
Monitörlerde tv girişi olmuyor yani anten girişi yok kablo takıp tv izleyemessin.
O zaten çoğu tvde de yok. Hdmi ile uydu alıcısı takar anten kablosunu da uydu alıcısına takarsın. Ben hiç anten kullanan görmedim. Herkes uydu alıcısı kullanıyor.

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Baran Kut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
M5 sorunlu diyorlar. Ben M7 43 kullanıyorum hafif ghosting sorunu dışında memnunum. Onu da her zaman yapmıyor.

O zaten çoğu tvde de yok. Hdmi ile uydu alıcısı takar anten kablosunu da uydu alıcısına takarsın. Ben hiç anten kullanan görmedim. Herkes uydu alıcısı kullanıyor.
O zaman hocam 32 inç hoparlörü olan bir monitör de işimi görür demi illa anten girişi olması gerekmiyor tv izlemek için.

Faruk1986

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,653
İsim
Faruk Sancar
O zaman hocam 32 inç hoparlörü olan bir monitör de işimi görür demi illa anten girişi olması gerekmiyor tv izlemek için.
Evet illa anten girişi lazım değil. Onun çift HDMİ girişi var bir yanına PC de bağlarsın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,141
Üyeler
141,946
Son üye
Frosmx
Top Bottom