Arama sonuçları: *

1. bariskarali

Termal Macun değiştikten sonra Ekrana görüntü gelmiyor

Ne kadar sürdün macunu soketlere falan sıçradı mı? veya tam oturttunmu bi çıkar pinlere falan bak.
  2. bariskarali

I3 10100f rtx 2060 sistem alinir mı

işlemci bir tık zayıf ben olsam almam.
  3. bariskarali

İtopya çöktü ne zaman düzelir?

Sistem büyük ihtimal bitmiştir. Bilerek kapatmışlardır. AÇıldığında sistem kalmaz zaten. :D Kalsa bile fiyatı 2-3 k artar.
  4. bariskarali

FIFA 21 Darboğaz mı oluyor ? Değerler nasıl ?

Bende sıvı soğutma ile 50 55 falan ama sendeki de normal yani. Çok fazla değil.
  5. bariskarali

Bazen fazla fps alma durumunda yapabiliyor. Bende de ekran kartını full kullanmıyor. Ama kasma falan yok sabit kullanıorum fps yi. 120 de.
  6. bariskarali

FPS yi sabitle. Düzelir sorun.
  7. bariskarali

Bilgisayar kapanmıyor

BİOS tan ayarlanıyor diye biliyorum. Ama tam hatırlamıyorum benimde bi ara öyleydi düzeltmiştim. Tam bilen birisi yardımcı olursa daha iyi olur. Yanlış yönlendirmiş olmayayım.
  8. bariskarali

Hard Diskteki Oyunları Silmeden Format Atılabilir mi?

Windows ssd de kuruluysa sadece ssd ye atarsan silmezsin ama bütün sürücileri silmem lazım diyorsun. :D OZaman nasıl olacak? Taşına bilir hdd falan varsa ona at veya çok büyük dosylar değilse ki... oyun olduğuna göre buluta falan kaydetebilrisin.
  9. bariskarali

yeni bilgisayar aldım çok şüpheciyim

Forza da optimizasyon sıkıntısı var. Herkesi atıyor bazen. Drop giriyor vs. Donanımsal sıkıntı yoksa çok fazla takılma. Sakınan göze çöp batar benden demesi :D
  10. bariskarali

Güç kaynağımda 80w boş kalıyor.?

Knk öyle bir standart yok. Mesela 500w Bir sistemin varsa 500w 80+ yani güzel besleyen 500w psu da yeterlidir. Sorun teşkil etmez. İllaki 100 150 w fazla alınmalı diye bir kayde yok. Alınırsa ilerde upgrade için iyi tercih olur sadece. Ne sistemler patladı 200 300 w fazla psu ile. PSU iyi ise...
  11. bariskarali

Güç kaynağımda 80w boş kalıyor.?

Şimdilik bir sıkıntı olmaz ama upgrade yaparsan ilerde mutlaka psu yuda değiştir.
  12. bariskarali

Termal Macun Değiştirmek İçin Anakartı Sökmelimiyiz?

Soğutucunun bağlantısı ile alakalı bir şey olabilir sendeki. Ama normalde o ayaklar apartla zaten tutturuluyor anakartın üstünde.
  13. bariskarali

Kullandığın soğutucu ne?
  14. bariskarali

Hayır. İşlemci fanını sök. Sür , tak.
  15. bariskarali

sizce parcalarım nasıl bütcem kısıtlı ?

Ram olarak bunu öneririm...
  16. bariskarali

Sizce Aklımdak Fikir Nasıl

@Apu Mühendisi bu arkadasa ulas daha iyi biliyor.
  17. bariskarali

apu sistem topla. DAha sonra ekran kartı alırsın. 1621182718 @Apu Mühendisi anlıyor ulas yardımcı olur sana.
  18. bariskarali

Daha mantıklı.
  19. bariskarali

Ekran kartı çok sıkıntı ilerde yetmez sana.
  20. bariskarali

MSI Garantisi Devam Eder Mi ?

Aldığın yerden çıkartırsın faturayı.
Top Bottom