Neler Yeni

Bilgisayar kapanmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Enes Karaca
Merhabalar bilgisayarı normal olarak kapatıyorum ama hala klavye ve mouse ışıkları yanıyor hatta tel usb den şarj bile oluyor fişten sokunce bir süre sonra sönüyor ışıklar sebebi ne olabilir basıl çözerim not: klavyeden herhangi bir tuşa basınca bilgisayar açılıyor ve ayrıyetten kapattığım da sadece ışıklar yanık kalıyor işlemci vs. Fan çalışmıyor

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
BİOS tan ayarlanıyor diye biliyorum. Ama tam hatırlamıyorum benimde bi ara öyleydi düzeltmiştim. Tam bilen birisi yardımcı olursa daha iyi olur.
Yanlış yönlendirmiş olmayayım.

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Uykuya alıyor olmayasın?

Aoruss

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,891
İsim
Kagan
Kasanın tuşuna basılı tutarak kapatmayı dene.

mesut3467

80+ Bronze
İlk temel sebeplerden birisi ekran kartı driverinizin güncel olmaması olabilir. Guncellesin kontrol edin
İkinci olarakta güç ve uyku ayarlarından sağ taraftaki ek güç ayarlarına geçip, solda kalan güç düğmelerinin yapacaklarını seçin kısmına girmelisin. Açılan bölümden şuanda kullanılamayan ayarları değiştire tıklayıp, hızlı başlatmayı aç tikini kaldırmalısın. İkinci seçenek bilgisayarının normale oranla daha geç açıp kapatmasina sebep olabilir. Durum seni rahatsız ederse aynı yöntemle tiki tekrar isaretleyebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Enes Karaca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk temel sebeplerden birisi ekran kartı driverinizin güncel olmaması olabilir. Guncellesin kontrol edin
İkinci olarakta güç ve uyku ayarlarından sağ taraftaki ek güç ayarlarına geçip, solda kalan güç düğmelerinin yapacaklarını seçin kısmına girmelisin. Açılan bölümden şuanda kullanılamayan ayarları değiştire tıklayıp, hızlı başlatmayı aç tikini kaldırmalısın. İkinci seçenek bilgisayarının normale oranla daha geç açıp kapatmasina sebep olabilir. Durum seni rahatsız ederse aynı yöntemle tiki tekrar isaretleyebilirsin.
Çok teşekkürler bi 5 sn geç açılıyor ama np
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kasanın tuşuna basılı tutarak kapatmayı dene.
Aynen knk psu yapra yesin demi sonra

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,567
Üyeler
143,709
Son üye
zeahus
Top Bottom