Arama sonuçları: *

1. bariskarali

İnceleme Valorant VS Counter Strike Global Offensive

Skin falan bişeye bakmaya gerek yok. Gerçekçilik hissiyatı, Spray hissiyatı , akıcılık ve sadelik olarak çok açık ara önde bana göre. Valorant beni hiç sarmıyor. Çünkü %50 ultili hero lu bir oyun. Ama cs öyle değil. CS de aim fight denen bir olay var. Aim koyduğun yerden sen sağlamsan o adam...
  2. bariskarali

Sizce CSGO mu Valorant mı?

csgo bence
  3. bariskarali

Valorant'ta Bir Türlü Bronzdan Çıkamıyorum

Knk herkesin beyin yapısı oyunda gelişmeye müsait olmayabilir. Örneğin arkadaşlarımla aynı zaman başladığım CSGO ya ben ve diğer arkadasım çok cabuk gelistik ve faceit 10lv oynamaya basladık. Diğerleri gelişemedi ve oyunu bıraktı. :D Antrenman yapman lazım.
  4. bariskarali

eski bilgisayarım csgo kaldırır mı ?

Kaldırır.
  5. bariskarali

CS:GO'ya yeni gelen işe yaramaz 1 gb güncelleme

almadılar galiba dikkat etmedim ona.
  6. bariskarali

CS:GO'ya yeni gelen işe yaramaz 1 gb güncelleme

Bu gelen güncellemenin asıl amacı zaten yenilik için değil. Hali hazırda devam eden operasyonun sonlanması için geldi. Getirmişkende 2-3 skin ve hazırlık aşamasında olan mapları rekabetci havuzuna aldılar.
  7. bariskarali

Cs Go nasıl fps arttırabilirim

Kardeşim 5-10 fps de adam öldürmeyi geç yürüyebilmen mucize. :D Bence sistemin çok yetersiz. Sana tavsiyem internetin iyi ise geforce now al öyle oyna. Yada rehberime göz atabilirsin ama çok bir şey değişmez. Sen dediğmi gibi geforce now al. FPS sıkıntın olmaz 250 300 fps oynarsın...
  8. bariskarali

Başlanan oyunu bitirememek

Oyunu yaşayarak oynaman lazım. :D Ben rdr 2 yi bitmesin diye yavaş yavaş oynuyorum. Sindire sindire. :D Çünkü biliyorum şuanda öyle bir oyun yok. O karaktere bürünmen lazım.
  9. bariskarali

Valorantta 4:3 yapıp masaüstüne döndüğümde genel çözünürlükte 4:3 oluyor

Zaten öyle olması lazım. Mesela bende 4.3 oynuyorum CS yi. Masa üstüne geldiğim de 1920x1080p ye dönüyor.
  10. bariskarali

CS:GO Rekabetçi Maçı Bulma Süresi Anormal!

Arkadaslarla girelim dedik sorunlu dedim dinlemediler. Maçı başlattık 20 saniyede buldu. :D Düzlemiş galiba.
  11. bariskarali

Oyun oynayacak kız arkadaş arıyorum

Esra Erol mu bura la :D Kriterlerin neler?
  12. bariskarali

CS:GO Broken Fang hakkında bazı sorular

şans işi çıkarsa da 15 20k lık item atıyor. Koleksiyonun mantığı o zaten ya çok kötü çıkıyor yada çok iyi.
  13. bariskarali

yok kaldığı yerden devam eder. Harcadığın yıldılzarın rozete etksisi yok.
  14. bariskarali

CS:GO operasyon kasalarını şimdi satmalı mıyım

6.5 tan 5.5 a düştü. Bence satma zaten pazar çok sıkıntılı suanda. ben 6.5 tan sattım 5.5 fala geliyor. 5.5 tan versen eline ok adar geçmior. En az eline 5.5 gececek gibi ver knk. Pazar suanda çok kötü durumda haftaya falan sat.
  15. bariskarali

Herkes elindekini falan satıp kapsül aldı. Kimisi açtı kimisi de stoklayıp zengin olma hayalinde :D Ama bence büyük patlayacaklar. Çünkü milyonlarca stoklandı. Değerlenmesi için sonradan değere binmesi lazım.
  16. bariskarali

ben 6.5 tan verdim 5.65 falan geldi yanılmıyorsam.
  17. bariskarali

bende saldım zaten. İyiki kasalarıda satmışım. Dün 4.5 TL ye düşmüştü operasyon kasası.
  18. bariskarali

yok knk 2 kişi değil. Hatta sana net saat vereyim. Saat sabah 10 gibi oturdum. saat 3 gibi ara verdim 15 20 dk sonra geri oturdum 9 a kadar oynadım. Aralarda ekmek arası falan da yaptım :D Saat 12 1 gibi bitti. Ama bu şekilde 2 defa kastım çok yoruyor insanı. Ama ilk kasacak olan hevesle kasar...
Top Bottom