Arama sonuçları: *

1. bariskarali

bitcoinin gidişatı ne böyle sizce kaçı görur

350 bin TL iken arkadaşım 500 ü görür demişti gülmüştüm. :D Ben artık çitayı arttırdım 1 milyonu görür bence :D
  2. bariskarali

kripto para almak için en güvenilir ve en karlı site hangisidir

Knk yatırım tavsiyesi vermeyim sana vebal altında kalmak istemem ama 100 200 TL ni bitcoin de kar edemezsin. Bilinmedik gelecek vaad eden coinlere yönel. 463.000 TL 1 bitcoin :D
  3. bariskarali

kripto para almak için en güvenilir ve en karlı site hangisidir

binance veya btc türk kullan. Merak ettim kaç yüz bin TL lik bitcoin alacaksın? :D
  4. bariskarali

Evde bitcoin üretmek yasalmı

Şimdilik yasal. :D Ama düzenleme vs gelecek diyorlar nasıl bir düzenleme gelecek görecez.
  5. bariskarali

Bitcoin ve Ekran Kartı

Yarında düşebilir 1 yıl sonra da :D
  6. bariskarali

bitcoinin mantigi nedir

Kradeşim bunla ilgili çok konu açıldı o konularda bütün detaylara ulaşabilirsin.
  7. bariskarali

1 Milyon TL ye Mining sistem kuran kişiyle aramda geçen konuşma. :)

işleyen demir pas tutmazda, anası ağlayan demir pas tutar reis :D
  8. bariskarali

hahaha videoyu izlemeden güldüm. Videoyu görünce düştü jeton. :) :) :)
  9. bariskarali

haha yok kral gasp falan deme yanlıs anlasılır :) adamlarda yolunda sonuçta aramızda mining yapan değerli arkadaşlarımız var. Herkes için aynı şeyleri söyleyemeyiz.
  10. bariskarali

r reis sen tam hakim değilsin galiba olaya veya piyasa takip etmiyorsun. Bu son kripto para füryasından sonra ülkede resmen oem de yokluk başladı bu sadece 1 sistem :) bunun gibi niceleri var.
  11. bariskarali

O bizim ülkemizde pek olacağını sanmıyorum reis. 😀
  12. bariskarali

Kardeşim parası olana şuanda da var stok gider her türlü bulursun. Geçen incehesaapta var stok ama fiyatlardan haberin yok galiba. Benim burda dile getirdiğim olay. 1 milyon TL lik kartı iç piyadan aldığın zaman fiyatlar gereğinden fazla bir şekilde artıyor. Çünkü kart kalmıyor değersiz...
  13. bariskarali

e tabi bukadar yapılan masraf var. İlerde bu kartlar ne olacak? tabiiki sahibinden letgo gibi pek denetimi olmayan isteyenin at koşturduğu yerlerde çoğu fazla test ve detay bilmeyen kardeşlerimize temiz kart diye satılacak. Ben buna karşıyım. Elimden geldiğince milleti bilgilendirmeye çalısıyorum.
  14. bariskarali

aynen katılıyorum. Ben oyun bağımlısıyım diyen kişi bile onun yarısı kadar full time oyun oynayamaz bence.
  15. bariskarali

reis hepsine cevap vermeye kalksak ne zaman yeter, ne de uğraşacak takatimiz kalır. Kimsenin ekmeğinde gözümüz yok sonuçta çalmıyorlar çırpmuyorlar vatan hayinliği yapmıyorlar ama bazı kabullenilmesi gerekende hususlar var. Mining yapılan kartlar ömrü oyun oynanan kartlardan çok çok daha erken...
  16. bariskarali

valla reis biraz araştırdım ama mining yapılmış kartla , düzgün mining yapılmış kart nasıl oluyor bende merak etmiştim. Bir sonuç bulamadım. Miningle , Düzgün mining arasındaki farkı gerçekten merak edioyum, neye göre kategörilize ediliyor bu.
  17. bariskarali

hahaha aynen bir de öyle bir durum. Bir miningci asla mining yapılmış bir kart almaz. Çünkü performans alamaz. Ama kendisinin mining yaptığı kart oyun oynanmış karttan daha iyi dir. Nedense :)
  18. bariskarali

bide böyle mining ci tayfa var biliyorsun :) Neymiş efendim iyi bir mining yapılan kart oyun oynanan karttan daha az yorulurmuşmuş.
  19. bariskarali

o da güzel bir çözüm veya üretilmiyorsada yurt dışından alınabilir.
Top Bottom