Neler Yeni

1 Milyon TL ye Mining sistem kuran kişiyle aramda geçen konuşma. :)

cobretti

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,173
İsim
...
Arkadaşlar geçenlerde bir youtube videosuna denk geldim 1 milyon TL ye mining sistem kurmuşlar. Bende Ekran kartı stoklarının bitmesinden oldukça şikayetçi olan birisiyiyim. Kendi isteğime , bütceme göre ekran kartı bulamıyorum stok olmadığı için. Biz oyuncuların stok bulamadığı zamanda millet gidiyor piyasada ucuz pahalı demeden bütün kartları topluyor. O anın refleksiyle, Yorum olarak şöyle bir yorum attım ve içerik üreticisinin verdiği cevap çok müzdarip geldi. Sizler ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında gerçekten haklı mı sizce? En son verdiğim cevapta sizcede haklı değil miyim?
O almadan önce alsaydın? bir kısımdan haklı

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
O almadan önce alsaydın? bir kısımdan haklı
Kardeşim parası olana şuanda da var stok gider her türlü bulursun. Geçen incehesaapta var stok ama fiyatlardan haberin yok galiba. Benim burda dile getirdiğim olay. 1 milyon TL lik kartı iç piyadan aldığın zaman fiyatlar gereğinden fazla bir şekilde artıyor. Çünkü kart kalmıyor değersiz kartların fiyatı 3 katına cıkmıs durumda. Benim etim ne budum ne gidip 15 20k ya ekran kartı alayım. Alınacak kartlarıda sağolsun miningci abilerimiz toptan alıyor. Biz taş mı yiyelim. 1 tane kartla olacak iş değil bu.

e tabi bukadar yapılan masraf var. İlerde bu kartlar ne olacak? tabiiki sahibinden letgo gibi pek denetimi olmayan isteyenin at koşturduğu yerlerde çoğu fazla test ve detay bilmeyen kardeşlerimize temiz kart diye satılacak. Ben buna karşıyım. Elimden geldiğince milleti bilgilendirmeye çalısıyorum.
+bi milyon haklısın dolandırmak kötü bir şey ama bilemyen insanı dolandırmak tarifsiz kalır

Xxxxyyyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Xxxx yyyy
Arkadaşlar geçenlerde bir youtube videosuna denk geldim 1 milyon TL ye mining sistem kurmuşlar. Bende Ekran kartı stoklarının bitmesinden oldukça şikayetçi olan birisiyiyim. Kendi isteğime , bütceme göre ekran kartı bulamıyorum stok olmadığı için. Biz oyuncuların stok bulamadığı zamanda millet gidiyor piyasada ucuz pahalı demeden bütün kartları topluyor. O anın refleksiyle, Yorum olarak şöyle bir yorum attım ve içerik üreticisinin verdiği cevap çok müzdarip geldi. Sizler ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında gerçekten haklı mı sizce? En son verdiğim cevapta sizcede haklı değil miyim?
Sonuna kadar haklısın, haklıyız, tasarımcı olan, oyun oynamak isteyen, kısaca 1 tane ekran kartına ulaşmaya çalışan kişileriz, böyle boş beleş işler için kartları piyasadan toplayarak piyasayı yok ettiler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya keşke mining için farklı ekran kartları üretseler
Şirketlerin işine geliyor, fabrikadan çıkan kartların hepsi saniyesinde satılıyor, görünürde hepsi oyuncu dostu ama, masa altından bütün kartları madencilere sattıkları iddia ediliyor, bu iddia ne kadar doğru bilemem ama neden olmasın.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Kartları imha etmek .d

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.
O ekran kartları yurtdışından geliyor zaten, oradan alsa direk Tr'e gelmez

alperenn01

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Alperen Ceylan
Instagram
Alperen.cyln

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
r
O ekran kartları yurtdışından geliyor zaten, oradan alsa direk Tr'e gelmez
reis sen tam hakim değilsin galiba olaya veya piyasa takip etmiyorsun. Bu son kripto para füryasından sonra ülkede resmen oem de yokluk başladı bu sadece 1 sistem :) bunun gibi niceleri var.

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.
r

reis sen tam hakim değilsin galiba olaya veya piyasa takip etmiyorsun. Bu son kripto para füryasından sonra ülkede resmen oem de yokluk başladı bu sadece 1 sistem :) bunun gibi niceleri var.
Yurtdışı sitelere bakın orada doğru düzgün kart yok olsa da baya pahalılar.

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet
Haklısın ülkede 0 ekran kartı yok desek yeridir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
924,151
Üyeler
144,010
Son üye
Orhanm4
Top Bottom