Arama sonuçları: *

1. boeasy

Çözüldü✓ 🚨DONANIM ARŞİVİ G9 ÖDEME YAPILIYOR'DA KALDI?🚨

Tamam o zaman 200 adette olsa foruma özel ayrıcalık yapabilir. :)
  2. boeasy

Tamam da forumda takılan birisi zaten instagram ve youtubede takılıyor ve takip ediyor. Has takipçi oluyor. PC hocası donanım indirimlerinde bu tarz bir şey yapıyor kendi forumuna özel.
  3. boeasy

Ben Abdullah'ın yerinde olsam bu tarz sistemleri foruma özel yapardım. Forumda hazır sistemin konusunu açıp almak isteyenlerin konuya yazmasını isterdim. 0 mesajlı yeni açılmış hesaplara vermemek kaydı ile 1-2 gün içerisinde forumdaki konuda yorum talep sayısına göre 800 adet oluşturulan indirim...
  4. boeasy

Tn mi Va mı yoksa ips mi?

TN harici önermem üç monitör denedim VA,IPS en son TN'de karar kıldım. En sorunsuz panel TN. Deneyimlerim sonucunda AOC VA ghosting ve ışık sızmalarıyla doluydu. ASUS iki farklı IPS modelde yine ışık sızması, kronik sorun IPS glow bulutlanma olayı vardı. Üstüne üstlük 1 ms mrpt diyorlar asıl...
  5. boeasy

DA GT2 sistem kasa Hakkında

Egsoz fanı olmayan hazır sistem mi olur? Hiç bilgisayardan anlamayan bir baba 5 yaşında çocuğuna belki aldı sistemi egsoz fanı takmadan yollarlarsa sıcaklık olarak sistemde sorun çıkar. Adı üzerinde hazır sistem kurulu şekilde bütün fanları takılı gelir. O kadar sistem aldım hiç egsoz fanı...
  6. boeasy

DA GT2 sistem kasa Hakkında

Mesh olup olmamasına takılmayın ben mesh kasa kullanmıyorum bir sorun çıkarmıyor. Derece olarak fark oluyor ama abartı bir durum söz konusu değil. Fanı olmayan kasa veya hazır sistem olmaz sanmıyorum o söylentidir. Gelince muhtemelen fan olur olmaz ise satın alıp takabilirsin.
Top Bottom