Neler Yeni

DA GT2 sistem kasa Hakkında

naprosky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Alper Erkartal
Arkadaslar yeni da intel sistemi aldım kardeşime karne hediyesi olarak fakat kasa degismis farkedemedim alırken bu kasa mesh degil ve egsoz fanı yokmus egsoz fani taksak mesh olana gore sicaklik kac derece oynar tavsiye edebilceginiz egsoz fanı varmıdır moralim bozuldu çok teslim aldıktan sonra iademi etsem bilemedim

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,283
İsim
Anonim-Anonim
Arkadaslar yeni da intel sistemi aldım kardeşime karne hediyesi olarak fakat kasa degismis farkedemedim alırken bu kasa mesh degil ve egsoz fanı yokmus egsoz fani taksak mesh olana gore sicaklik kac derece oynar tavsiye edebilceginiz egsoz fanı varmıdır moralim bozuldu çok teslim aldıktan sonra iademi etsem bilemedim
Saçma olur iade etmen. Kasaya alırsın 1 fan olur biter. Hangi kasa denk geldi?

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Batuhan Ölçer
Mesh olup olmamasına takılmayın ben mesh kasa kullanmıyorum bir sorun çıkarmıyor. Derece olarak fark oluyor ama abartı bir durum söz konusu değil. Fanı olmayan kasa veya hazır sistem olmaz sanmıyorum o söylentidir. Gelince muhtemelen fan olur olmaz ise satın alıp takabilirsin.

naprosky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Alper Erkartal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesh olup olmamasına takılmayın ben mesh kasa kullanmıyorum bir sorun çıkarmıyor. Derece olarak fark oluyor ama abartı bir durum söz konusu değil. Fanı olmayan kasa veya hazır sistem olmaz sanmiyorum o söylentidir. Gelince muhtemelen olur olmaz ise alıp takabilirsin.
Egzos fanı yok diyolar forumda bu modelde abdullah bey daha iyi bilir onun bilgisi varmı bu konu hakkinda bilmiyorum

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Batuhan Ölçer
Egzos fanı yok diyolar forumda bu modelde abdullah bey daha iyi bilir onun bilgisi varmı bu konu hakkinda bilmiyorum
Egsoz fanı olmayan hazır sistem mi olur? Hiç bilgisayardan anlamayan bir baba 5 yaşında çocuğuna belki aldı sistemi egsoz fanı takmadan yollarlarsa sıcaklık olarak sistemde sorun çıkar. Adı üzerinde hazır sistem kurulu şekilde bütün fanları takılı gelir. O kadar sistem aldım hiç egsoz fanı olmadan gönderilen hazır sisteme denk gelmedim. Sadece ekran kartı kutuda gelir kargoda hasar görmesin diye onu takarsın çalıştırırsın.

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Ali
Ben sipariş ettim. Gelince mesh kasa ile denerim. İsteyen olursa özelden ulaşır. İst.

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
ahmet ali özmert
kasada egzoz fanı var youtubeden bakarsan anlarsın sadece ışıklı değil sıcaklık olarak aynı olur muhtemelen

Zelveron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir Ziya Ulu
Gercekten bende merak ediyorum kasa geldiğinde sıcaklık değerleri orjinalindeki gibi mi olucak yoksa artıcak mı merak içerisindeyim inşallah pek bi fark olmaz kasa değiştiğinde benimde baya bi moralim bozuldu 😒

naprosky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Alper Erkartal
Gercekten bende merak ediyorum kasa geldiğinde sıcaklık değerleri orjinalindeki gibi mi olucak yoksa artıcak mı merak içerisindeyim inşallah pek bi fark olmaz kasa değiştiğinde benimde baya bi moralim bozuldu 😒
Benimde aynı sekilde birde kasada egzos fanı yok firmayla konustum egzos fansız gelicek ekstra para vericez egzos fanı ıcın hazir sistemde boyle bi sacmalik olamaz ya acayip sogudum suan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,556
Üyeler
141,987
Son üye
Exın
Top Bottom