Arama sonuçları: *

1. boeasy

LisansBizde güvenilir mi?? windows anahtar alınır mı?

Acer laptop aldım format atmıştım. Dün bende baktım güvenemedim siteye ptt avmden aldım win11 pro lisans sorunsuz geldi aktifleştirdim. Win 11 pro ve 1 yıllık 365 office 69 TL'ye aldım ben.
  2. boeasy

Dostlar sistem diziyorum parçalar mantıklı mı sizce

Sıfır istiyorsanız RX 6600 alın.
  3. boeasy

R5 5600X Rx 6700XT Drop problemi

PSU marka nedir? AMD'nin sitesinde 6700 XT için önerilen PSU 650W.
  4. boeasy

PSU Coil Whine - İade

Bendeki fanlar MSI marka kasaya ait bayağı sessiz. Kasayı MSI marka almıştım fanlarda MSI ama fiyatları nedir bir bilgim yok. Arctic marka fan bakabilirsin güzeldir.
  5. boeasy

PSU Coil Whine - İade

Hocam var ama aşırı yüksek bir ses değil. Yani kasa kapağı açık yaklaşınca duyuluyor ama kasa yerde olsa yan kapağı kapalı kulaklıkla oyun sesi açık vs olsa duyulmaz ses artmıyorsa bu şekilde kalsın. Çünkü bir sonraki alacağım da çıkıp çıkmayacağının bir garantisi yok.
  6. boeasy

PSU Coil Whine - İade

Hiç uğraşmayayım mi?
  7. boeasy

PSU Coil Whine - İade

Hocam ben e-devlet üzerinden THH basvuracağım o süre zarfında pusuyu kullanmaya devam edeceğim iade almadıkları için. Sadece değişim olarak mı başvursam iade olarak mı? 6 ay sonra fiyatlar ne olur değişim istesem 6 ay sonra verecekleri aynı marka diğer psuda da sorun çıkar mı bilemedim. Zaten...
  8. boeasy

PSU Coil Whine - İade

Forumdaki önerilerle N11'den Deepcool PF650 - 650W modelini satın aldım. Tarafıma bugün teslim edildi. Kutuyu açıp kurulumunu yaptım. Bilgisayar boştayken ses yok ama yüke girdiğinde oyun vs. açtığımda çok watt çektiği için coil whine sesi ortaya çıkıyor. İade etmek için N11'e yazdım. Servis...
  9. boeasy

Çözüldü✓ Görüntü gelmiyor toplama pc

Rica ederim umarım en kısa sürede sorunun çözüme kavuşur.
  10. boeasy

Güç tuşuna bastıktan yarım saniye sonra pc kapanıyor.

İyi ki göndermemişsiniz bir şekilde bios update yapın. Umarım sorunun çözülür. Kafana takılan farklı bir soru olursa pm veya buradan yazabilirsin.
  11. boeasy

Sistem kendini açamıyor sürekli resetliyor işlemci uyumsuzluğundan.
  12. boeasy

Bios kaynaklı yüksek ihtimal eğer biosun F40 altı bir sürümse o işlemciyi desteklemez diye biliyorum. Bios update yapman gerekir keşke işlemciyi değiştirmeden önce bios sürümüne baksaydın. Ona göre kesin bir şey derdim. Şu attığım link üzerinden bakarsan F40 ile Ryzen 3rd serisi desteği geldiği...
  13. boeasy

Şuan taktığın işlemci modeli nedir? Eskisi ryzen 3 2200g.
  14. boeasy

Muhtemelen iade edersin, 30 gün koşulsuz iade edebiliyorsun. Ama işlemciyi durduk yere iade etme derim fiyatı artabilir. En hızlı çözüm yolu amazon üzerinden giriş seviye bir anakart sipariş verip ona kurulum yapman eğer bütün parçalar sağlamsa görüntü alırsın. Sonra ister amazondan aldığın...
  15. boeasy

14 günlük iade süren geçtiyse direkt asusa göndermen daha hızlı olur. Çünkü sinerjiye gönderince onlarda asusa gönderiyor. Sen sinerjiye gönderdiğin için onların eline ulaşacak onlar gönderecek vs aradaki süre ve süreç uzar. Direkt asusa sen gönderirsen aracı olmadığı için daha kısa sürer süreç.
  16. boeasy

Cmos işlemi tornavida ile bios sıfırlama işlemi pil çıkarmakla aynı şey daha basit hali. 14 günü geçtiyse iade edemezsin ama anakartı servisine gönderebilirsin. Zamanında bende görüntü alamama sorunu yaşamıştım gigabyte marka anakartla yenisiyle değişim yapmıştı servis.
  17. boeasy

İşlemci fanını anakarttaki CPU fan kısmına taktığına emin ol. Anladığım kadarıyla işlemci değiştirmişsin anakartla uyumlu mu? Anakart bios güncellemesi yaptın mı bazı anakartlar bios güncellemesi ile işlemci desteği sağlıyor. Eğer ondan da eminsen. Cmos veya bios pilini çıkarıp takma işlemi...
  18. boeasy

Öncelikle bios pilini çıkarıp yada cmos işlemi yaparak anakart biosunu sıfırladın mı? Bios sürümü güncel mi? Rami her iki slota takıp denedin mi? Ekran kartını başka anakarta takıp görüntü aldın mı? Eğer görüntü aldıysan ekran kartın sağlam demektir. Benim tahminim eğer anakart kablo...
  19. boeasy

Sistemin bütün parçalarını detaylı şekilde yazıp yaşadığın sorunu detaylıca anlatırsan yardımcı olurum. Bu şekilde parçalar mı uyumsuz power kaç watt vs vs. sorunu bulmak imkansız. Çünkü detaylı anlatmamışsın.
  20. boeasy

BU PSU SİSTEMİ BESLEYEBİLİR Mİ?

Besler fakat sistem çok dengesiz.
Top Bottom