Arama sonuçları: *

1. crazyreign

Corsair H45 Hydro sıvı soğutma 1050 TL alınır mı?

Dandirik soğutucu. Core i7 11700K için düşünmemen lazım.
  2. crazyreign

Çözüldü✓ rtx 3050 bu anakartla birlikte çalışır mı?

Evet, çalışır. Evet, öyle.
  3. crazyreign

Çözüldü✓ rtx 3050 bu anakartla birlikte çalışır mı?

Evet. Birlikte çalışır hepsi.
  4. crazyreign

X4 860K + RX 560 sisteme nasıl bir upgrade yapılabilir?

FM2+ platformu çok dandirik bir platform. En güçlü işlemcisi bile Intel'in o zamanlarki teknolojisinin kaç yıl gerisindeydi. Anakart, RAM ve işlemci üçlüsünü değiştir tamamsın. Ekran kartını zaten bu zamanda değiştirmen çok zor. Bütçe kısmına 1500 ₺ yazmışsın ama şu dönemde anakart, RAM ve...
  5. crazyreign

Ana Konu 12'li GTX 1660 Super Mining Rig Hazır - FORUMA ÖZEL

Hayırlı işler, bol kazançlar.
  6. crazyreign

Sistem Savaşı - Oda tasarımını sende gönder haydi. ANLIK !

Yurtta olunca haliyle üç monitörden tek monitöre düşüyoruz 🙄.
  7. crazyreign

Ryzen 3 4300GE İşlemciye Hangi anakartı almalıyım

Sitesinde yazmıyor ama bizzat o ikiliyi kullandım 3202 ve 3205 sürümlü BIOS'lar ile.
  8. crazyreign

Asus Tuf B450 Plus Gaming ile AMD Ryzen 3700x Uyumlu Mu?

Artık desteklenmeyecek kadar eski sürümleri içeren BIOS'lu halde satmıyorlardır tahminimce.
  9. crazyreign

RTX 3060 Ve R5 3600X için anakart

Aynısının makyajlı hali gibi. Alınmaz. Uzak dur. MPG B550 GAMING EDGE WIFI veya MAG B550 TOMAHAWK çok daha iyi.
  10. crazyreign

Z490 İ5 11400 Uyumlu mu?

Elinde niye patlasın dostum. Hiç olmadı iade edersin veya teknik servisine başvurursun BIOS güncellemeleri için. Bilgisayarcı yapar, tabii elinde 10. nesil bir işlemci varsa.
  11. crazyreign

Z490 İ5 11400 Uyumlu mu?

"BCLK değiştirebilirsiniz" dedikten sonra da "Base clock derken?" demek de epey bir garipmiş 😅. Evet. Gerekli. Şu an B560 chipsetli anakartların fiyatı epey bir uçuk. Z serisi chipsetli anakart almak yerine B560 chipsetli anakart almak ne kadar mantıklı bilemiyorum. Ben olsam aldıktan sonra...
  12. crazyreign

4650g'li Apu sistem olmuş mu?

Kafana göre. Alabileceğin DRAM'li bir M.2 SSD varsa onu da alabilirsin. Pek gerekli mi bilmiyorum, ben olsam yapmazdım. Sen diyorsan kalsın, sorun yok. "Çip aynı" demiştim halbuki :(.
  13. crazyreign

4650g'li Apu sistem olmuş mu?

Kasa değişmeli. Hava almıyor hiç. RAM'in XMP'si 3000 MHz veya 3200 MHz olanından alabilirsin çünkü o modellerde aynı çip geliyor ve OC performansı değişmiyor. İstersen de SSD'yi DRAM'li bir disk alabilirsin. Gerisi güzel.
  14. crazyreign

Ryzen 5 5600X + RTX 3080 sistem yayın yapıp valorant oynatır mı?

Böyle şakaları yapmana gerek yok. Neyse, Abdullah Bey görmedi en azından.
  15. crazyreign

Pollux 3T-10 Nasıldır?

5 ay önce olması bir şey ifade etmiyor. Şimdi konuyu düzelt bari. Uyarı gelecek yoksa.
  16. crazyreign

Pollux 3T-10 Nasıldır?

Şu konunun amacı ne, parçalar ne vs. her şeyini düzgün yaz. Kilitlemek zorunda kalmayayım.
  17. crazyreign

sistem aldıktan sonra bios da ne yapılıyor

Windows yüklemeyebilirler. Bazıları diyor kuruyorlar, bazıları da kurmuyorlar diyor :D. Windows kurmak basit iş, onu halledersin. BIOS'tan da XMP/D.O.C.P. aç yeter, başka bir şey yapmana gerek yok. Yapabilirsen de BIOS güncelleyebilirsin. Yapamazsan konu açabilirsin BIOS güncelleme ile ilgili.
  18. crazyreign

Ryzen 5 5600X + RTX 3060 Ti sistem alınır mı?

SSD ve PSU değiştir dedim ama stokta yok yazıyor seçtiğinde :D. 970 EVO PLUS ve MWE Bronze 750 V2 seç diyecektim...
  19. crazyreign

PSU'nun da değişmesi gerek, SSD'nin de, şahsen Netac SSD pek önermiyorum. Bir de ben GameGaraj'ın hazır sistemlerindeki kasaları hiç sevmiyorum, ha dersen ki "Kasa pek önemli değil benim için.", o zaman alınabilir gibi.
  20. crazyreign

Ben pek Ranker'ın kasalarını sevmiyorum, daha iyilerini alabiliyorsan al. Üstte attığın kendin topladığın PC'yi biraz değiştirerek alabilirsin aslında.
Top Bottom