Arama sonuçları: *

1. crazyreign

ICUE kapalıyken ramler yeşil yanıyor bunu nasıl düzeltebilirim ?

Neden gözükmediğini bilmiyorum. Mümkünse direkt MSI Center'dan ayarlama zaten RAM'leri, iCUE'dan ayarla. Eğer tüm sistemle senkronize etmek istiyorsan o zaman MSI Center kullan.
  2. crazyreign

ICUE kapalıyken ramler yeşil yanıyor bunu nasıl düzeltebilirim ?

Hardware Lighting sekmesinden iCUE çalışmıyorkenki uygulanacak efektleri ayarlayabilirsin.
  3. crazyreign

Corsair İcue ASUS anakartı görmüyor !

Aynı anakart ve aynı iCUE sürümüne sahibim ancak bende sorunsuz şekilde çalışıyor. Armoury Crate yüklü mü? Eğer değilse iCUE entegrasyonu çalışmaz.
  4. crazyreign

Corsair İcue ASUS anakartı görmüyor !

Anakart modelin nedir? iCUE sürümün ne?
  5. crazyreign

logitech gaming software mouse arayüzü gelmiyor

Logitech Gaming Software yerine G HUB kullanmanı öneririm. G HUB'ı destekliyor G102 Prodigy/LightSync. https://www.logitechg.com/tr-tr/innovation/g-hub.html
  6. crazyreign

MSI Dragon Center ve CPU-Z MSI Gaming uygulamaları

Scenario'ya gelip bir seçenek seçiyorsun. Her seçeneğin kendisine göre farklılıkları var işte.
  7. crazyreign

Razer yazılımı Corsair icue ya da aura sync destekler midir

Hayır, birbirleri ile uyumlu değil. Mystic Light ve Synapse 3 birlikte RGB senkronu adına uyumlu ama o ikisi değil.
  8. crazyreign

icue software indiremiyorum

Onun da dediği doğru. Açıp bakan yok ki, süs parçası niyetine koyulmuş sanırım.
  9. crazyreign

Neden kullanım kılavuzuna bakmıyorsun? Orada detaylı bilgi verilmiştir.
  10. crazyreign

Bu sitede Download Now yazan sarı renkli butona bas, e-posta sorunca alttaki skip this step'e bas, bende indiriyor mesela. https://www.corsair.com/ww/en/icue
  11. crazyreign

msı afterburner lınk atarmısınız

Nasıl bulamadın ya? :D
  12. crazyreign

photoshop yapabileceğim ücretsiz program

La sen çok yanlış anladın, sana sözüm yok, seninki çok daha kötü.
  13. crazyreign

Sana sözüm yok.
  14. crazyreign

Allah aşkına photoshop öğren de o profil fotoğrafını değiştir, o ne la öyle.
  15. crazyreign

format attım driverların linki atarmısınız?

Valla otomatik olarak etkinleştirilmesi lazım, bilemiyorum, kod boşa gitmiş olma şansı var, net bir şey diyemem. Giderse üzülme, ya yenisini alırsın ya da forumda CMD ile Windows etkinleştirme rehberi var, onu kullanırsın.
  16. crazyreign

Bilgisayarım -> Özellikler kısmında eğer Windows etkinleştirildi yazıyor ise sorun yok.
  17. crazyreign

Masaüstü sağ tık -> Kişiselleştir -> Temalar -> Masaüstü simge ayarları -> Kullanıcı Dosyaları'na bir tik.
  18. crazyreign

Tamam, hepsi seçiliyken Install de.
  19. crazyreign

Normalde olmaması gerek. Yeniden başlatıp deneyebilirsin.
  20. crazyreign

Yok, hayır. Chipset üreticisi kim ise onun kendi sitesinden indirebilirsin. Anakart üreticisinin kendi sitesinden de indirirsin ama bazen güncel olmayan sürücüler olabiliyor orada. Chipset sürücüsünü ben genellikle chipset'i üreten firmanın sitesinden yüklüyorum. Ayrılmamış olan alana sağ tıkla...
Top Bottom