Arama sonuçları: *

1. emirhan1234

Sizce bu site güvenilir midir?

Herkese merhabalar bu siteden Saat almaya karar verdim.Fakat çok güvenilir gelmedi sizce? yardımcı olabilirseniz sevinirim :D https://atongm.com/collections/smart-watch/products/atongm-kr88-outdoor-spor-saati-1-57-inc-su-gecirmez-akilli-saat-bluetooth-konusma
  2. emirhan1234

Sizce saati boyasam nasıl olur?

Dıştaki yeşil kısmını siyah tahta kalemi ile boyadım fena şekil oldu ama gri yapsam nasıl olur bilemedim
  3. emirhan1234

Sizce saati boyasam nasıl olur?

Herkese merhabalar bende böyle bir saat var fakat dış yeşil kısmını ya gri ya da siyaha boyamak istiyorum iç kısmındaki rakamları da griye boyamak istiyorum sizce nasıl olur yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :)
  4. emirhan1234

bu saatin alarmını ve ayarlamalarını nasıl yapabilirim?

Herkese merhabalar bende linkteki saatten var fakat bu 5dk de bir ya da bazen ötüyor bunu nasıl kapatabilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim :D https://www.trendyol.com/wendel/genc-erkek-kol-saati-p-376356226
  5. emirhan1234

Güzel kombin önerisi

Düğün olduğu için yarın akşama fotoğraflı şekilde cevap vereceğim xD
  6. emirhan1234

Beyaz Gömlek + Papyon Nasıl Olur ?

Reis çeket adamı ağır abi gösterir mekana girdiğinde Bi havan olur
  7. emirhan1234

Lise Mezuniyeti Kombin Önerisi (Yarın İçin)

Garson gibi olmuş çeket varsa çeket giyersen süper olursun. Yakışıklısın da 😉
  8. emirhan1234

Lise Mezuniyeti Kombin Önerisi (Yarın İçin)

lise mezuniyeti her zaman için önemlidir takım elbise alabilirsin bence o da olmaz ise bir gömlek çeket pantolon ile gidebilirsin örneği de bu şekilde vereyim.
  9. emirhan1234

75TL ye ayakkabı önerisi

Siyahın 45 numarası var mıdır biraz ayağım büyükte 1652467601 Olabilir
  10. emirhan1234

75TL ye ayakkabı önerisi

yok internetten alacağım ya gitmeye üşeniyorum .d
  11. emirhan1234

75TL ye ayakkabı önerisi

yok ya onun içine toz falan kaçabiliyor ayakkabı olsa iyi olur ya bez de olsa üstü
  12. emirhan1234

75TL ye ayakkabı önerisi

herkese merhabalar paparamda 75TL var siyah ayakkabı önerebilir misiniz ekmek almaya falan giderken kullanacağım yardımcı olabilirseniz sevinirim :D
Top Bottom