Arama sonuçları: *

1. hakan32

Hastalığımın ne olduğunu söylermisiniz?

Corona olmuşsun geçmiş olsun.
  2. hakan32

Bileğim çatladı ailem hastahaneye götürmüyor.

abartmayın bişey olmaz :)
  3. hakan32

Çok Fazla Mastürbasyon Yapiyorum Nasil Kurtulabi̇li̇ri̇m? (KONU CİDDİ)

Alakası yok. Mastürbasyon kısayol birini bulunca giriş gelişme sonuç işleri uzatıyor sıkılıyor insan 5saniyelik zevk için yarım saat on sevisme zor geliyor insana
  4. hakan32

Hiç uyumadan işe gitmek

Vücüt yaşın ne kadar gençse o kadar az uyku ile daha dinç olabiliyorsun. Ben 22 ile 30 yaş arasında max 4 saat uyuyordum. Tabi bu durum şuanda max 6 saat çıktı. Birazda alışmakla alakalıdır diye düşüyorum. 99 yılında age of empires 2 piyasaya ilk çıktığında Pc başından kalkmadan yaklaşık 48 saat...
  5. hakan32

205 boy 145 kiloyum Sağlıklı olarak 1 yılda 40 kilo Nasıl verebilirim ?

Sabah yeme dışında herşeyi yaparım sabahları ne tuketirsem migdem azıma geliyor sonra öğlen bişey yiyemiyorum acısı akşam çıkıyor ne gelirse önüme
  6. hakan32

205 boy 145 kiloyum Sağlıklı olarak 1 yılda 40 kilo Nasıl verebilirim ?

Merhaba arkadaşlar Yaşım 37 15 senedir 120 kilo ile 150 kilo arasında gidip gelmekteyim şeker hastası olmak üzereyim sınırdayım. Sabah 8 akşam 8 çalışıyorum sadece pazarları izinliyim, Yorucu bir tempoda çalışmaktayım ortalama günde 150km araçla yol yapıyorum genellikle merdivenli ve binalara...
  7. hakan32

boş....

37 yaşındayım 205 boy 142 kiloyum normalmi :D
  8. hakan32

Şizofren miyim büyük bir oyunun içinde miyim?

Bu yaşına kadar öğrenemediysen ben sana burada ne desem boş :)
  9. hakan32

Şizofren miyim büyük bir oyunun içinde miyim?

Bunlar hep boşa zaman harcamaktan oluyor 5 vakit namaza başla bütün sorunlarından kurtul :)
  10. hakan32

"Müslümanlar Depresyona Girmez"

İşin özü bence şu olabilir. Her konuda allaha şükreden ve sabah akşam dua eden biri için depresyonun etkileri önemsiz gelebilir. Çünkü depresyona girmiş birinin ruh hali Yaşamını sorgulamak ile alakalı olduğundan İmanı kuvvetli biri için bu tarz problemlerin cevap net olacağından depresyona giremez.
  11. hakan32

şiddetli baş ağrısı ve ateşe evdeki yönetmlerle ne yapılır

Vücüt için aşırı zararlı bir ilaçtır kendisi Eğerki ilaçlara dayalı bir hayatınız yoksa sakın kullanmayın. Geçirdiğiniz hastalıktan kurtulmak için vücüdün bağışıklık sistemini alt üst ederek hızlı tedavi ediyor gibi gözüksede. Bir dahaki sefere aynı rahatsızlığa daha hızlı yakalanıyorsunuz...
  12. hakan32

şiddetli baş ağrısı ve ateşe evdeki yönetmlerle ne yapılır

Bütün virüsleri vücüttan hızlı atmanın en basit yolunu açıklıyorum kekik ve defne yaprağı çayı bunları aynı ayrı demleyip günde 5-6 fincan içerseniz şekersiz şekilde vücüttaki bütün kötü baktarileri hızlı bir şekilde atar ve kurtulursunuz. pandemiden beri hergün ortalama yarım litre içerim henüz...
  13. hakan32

Horlama sesinden uyuyamıyorum

Yerine göre değişir ancak en kötü senoryaya bakacak olursak Kıyafetlerini kaç gün yıkamadan giyebilirsin. Kaç gün banyo duş v.s almadan uyuyabilirsin. Kaldıki yattığın yerde en az 10 en fazla 40 kişi kalacaktır. Bunlarında 10 tanesi horlasa hani bir susunca diğeri başlıyor v.s :) ee erkenden yat...
  14. hakan32

Horlama sesinden uyuyamıyorum

Bu senin için prova olsun askere gidersen şayet orada napıcaksın heleki acemi birliğinde ayak kokusu v.s hormala çok basit kalır :) bedelli yapmayacaksan bu senin için prova olabilir. Eter kokla biz öyle çözüm bulmuştuk :)
  15. hakan32

İçimdeki intihar dürtüsünü nasıl durdurabilirim?

bu konunun yeri burası değil bence :) nasıl bir ruh halindesin kimse bilemez.
  16. hakan32

{BULUNDU} Annem için Lipiodol Ultra Fluid arıyoruz!

Yeni gördüm kardeşim bizim bir kaç ecza deposu var tanıdık onlara yarın sorarım.
  17. hakan32

Sivilcelerimden kurtulamıyorum.

Vucüdüna fazla yüklendiğin içinde olabilir. Biraz salmayı dene
  18. hakan32

Yakıyorum diye yememen lazım vücüt hiç bir şekilde girmemesi gerek. ben askere gidene kadar kızarmış ve kavrulmuş hiç bir şey yemedim. haftada ortalama 1 kasa sebze meyve yerdim 35 yaşına geldik hala tek sivilcem yok :D
  19. hakan32

Meyve sebze ağırlıklı beslen kuruyemiş hayatından çıkar 1-2 yıla hepsi geçer
  20. hakan32

Boyum yaşıtlarıma göre çok kısa.

Birden boyun uzuyabilir bizim ailedede annem 175 babam 185 13 yaşıma kadar 130-140 boylarındaydım dedim zamanla uzar sonra 15-16-17 yaşlara geldim boyum 151-160 arasında kaldı çok sinirim bozulmuştu sonra süt içince boyun uzar gibi bi reklam gördüm her gün 1 litre süt içmeye başladım 19 yaşıma...
Top Bottom