Neler Yeni

Hiç uyumadan işe gitmek

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,826
İsim
Abdullah Aydoğdu
Öğlen 3'te uyandım ve hala uyumadım. Birkaç saat sonra işe gideceğim ve akşam 7'ye kadar çalışacağım. (Garson)
Hiç var mı benim gibi psikopatlar

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,893
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Eğer aklındaki düşüncelerle boğuşuyorsan uyuyamazsın zaten. En azından birkaç saat uyu.

Komando41.

80+ Silver
Eskiden bende öyleydim 1 2 gün uyumayip işlerimi hallediyordum artık uykusuz kalınca direk basım dönüyor dayanamıyorum

KrofeSSional

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Kerem Taşdemir
Öğlen 3'te uyandım ve hala uyumadım. Birkaç saat sonra işe gideceğim ve akşam 7'ye kadar çalışacağım. (Garson)
Hiç var mı benim gibi psikopatlar
İşyerinde zombi gibi olacaksın gözlerin sürekli olarak kapanacak çok zor bir durum. Geçmiş olsun

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
C.S.
Çocuk olduktan sonra, uykunun ne kadar lüks bir şey olduğunu öğrendim. Ben de 4’te çocuğun ağlaması ile uyandım, sonrasında uyumadım. şimdi işe gitmek için hazırlanıyorum.

Vatan.Delisi

80+ Bronze
Bir insanın kendisine yaptığı en büyük eziyettir uyku düzeni çok önemlidir

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,327
İsim
Hakanbey
Vücüt yaşın ne kadar gençse o kadar az uyku ile daha dinç olabiliyorsun. Ben 22 ile 30 yaş arasında max 4 saat uyuyordum. Tabi bu durum şuanda max 6 saat çıktı. Birazda alışmakla alakalıdır diye düşüyorum. 99 yılında age of empires 2 piyasaya ilk çıktığında Pc başından kalkmadan yaklaşık 48 saat bu oyunu oynamıştım sonra max 5-6 saat uyuyabilmiştim. Sonra 1 ay boyunda 48 saat uyanık kalıp 5 saat uyuyarak geçmişti. Ne günlermiş deli gibi oyun oynardık. İnternet cafeye 3 arkadaş giderdik 2 günlük para öderdik 48 saat oyun oynardık :)

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,826
İsim
Abdullah Aydoğdu
Benim durum isteyerek değil ama. Geceleri hayat enerjim artıyor, iştahım artıyor, hayattan aldığım keyif artıyor. İstesem de uyuyamıyorum. Bakalım 10 saat garsonluk nasıl yapacağım :D

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,826
İsim
Abdullah Aydoğdu
Uykusuzluğumun 21, garsonluğumun 3. saatindeyim. Geriye 7 saat garsonluk kaldı. Totalde 28 saat uyumamış olacağım. Hafif sersemim gözlerim kapanıyor hafiften. 2-3 saatte bir güncelleyeceğim burayı günlük gibi :D

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,037
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Uyumadan garsonluk nasıl yapabiliyorsun ya ben dışarıya adım atamam herhalde

Top Bottom