Arama sonuçları: *

• Users: hakan32
  • In Eğitim
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. hakan32

Hem okuyup hem çalışma sistemi nasıl bir şey?

Okula göre değişiyor. Benim firmada lise çırakları haftanın 5 günü çalışıyor hafta sonu okula gidiyor. 2500TL maaş alıyor.
  2. hakan32

kaç ders boyunca girmezsem yarım gün yok yazılırım

Vay arkadaş ne dertler var :)
  3. hakan32

Çıraklık eğitim de cumartesi gunu çalışılıyor mu?

İş yerleri kurallara uymak zorunda değil. Mesela eskiden hafta sonuda çalıştırıyordum ben öyle anlaştım bastada hafta sonu geleceksen başla diye 3 yıl böyle çalıştık cirakla ama hafta sonu için ayrıca harçlık veriyorduk
  4. hakan32

Çıraklık eğitim de cumartesi gunu çalışılıyor mu?

Benim ciraklar hafta sonu gelmiyor.
  5. hakan32

Okulda Derste Uyumak Suç Mu?

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TARAFINDAN AÇIKLANAN BİLGİLERİ SİZİNLE PAYLAŞIYORUM MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ORTAÖĞRETİM KURUMLARI ÖDÜL VE DİSİPLİN YÖNETMELİĞİ BİRİNCİ KISIM Genel Hükümler BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1 – (1) Bu Yönetmeliğin amacı, Millî Eğitim...
  6. hakan32

Türkiyede En Rahat İş Bulabilen Mühendislik Dalı Nedir ?

bence Otomotiv mühendisliği açık ara 1 ci diyebilirim daha mezun olmadan iş bulma olasığı en yüksek olan Yetkili servisler Sürekli mühendis alıyor. 81 ilde
  7. hakan32

O Klasik Soru: Nasıl Ders Çalışırım?

ben hayatımda bu kadar uzun hiç bir şey okumadım oyüzden bunuda okumadım :)
  8. hakan32

Okullarda Neden Güvenlik Yok?

Özel okuldayım kapıda 2 tane silahlı güvenlik okul içinde 4 tane joblu güvenlik bulunmakta.
  9. hakan32

Derslerim Çok Kötü Okulumu Bırakmalıyım?

Kardeşim ben ilkokul mezunuyum. Okullarda yüksek puan alarak istersen çift üniversite bitir. Eğer Hedeflerin yüksekse Okumak diploma almak Hedeflerine yaklaşmanın sadece %20 sini oluşturuyor. Kalan %80 sende bitiyor. Ülke öyle bir noktadaki şuanda Okadar çok mezun varki herkes okadar okul okuduk...
  10. hakan32

Açık Liseye Geçince Cahil Kalacaksın Düşüncesi

Bu devirde örgün eğitim yeterli değil. Bence z kuşağı çok şanslı bilgiye erişimi çok hızlı istediği herşeyi saniyeler içerisinde öğrenebilecek bir zamanda dünyaya gelmiş Açıktan okumak bence çok mantıklı hareket olur kendinizi daha fazla geliştirebilirsiniz. 12 yıllık eğitim hayatında elde...
  11. hakan32

Ailem Eşit Ağırlık Okumamı İstemiyor Ne Yapmalıyım?

En iyisi okuma :) Evlen çocuk yap :D
  12. hakan32

İktidar değişirse imam hatiplıler sıkıntı yaşarmı?

Ozaman şöyle söyliyim Depreme dayanklı değil diye yıkarlar sonra zemin etütü belge ile sağlam olmadığı için Yeşil alana çevirip 5-10 yıl sonrada 2 yangın çıkartıp orayı ticaret imarı verip tek katlı dükkan yaparlar. Mantıkmı arıyorsunuz böyle devam edin :)
  13. hakan32

Bahanemi yok mazeretmi yok sebepmi yok siyasette her şey mübah yeterki istesinler her şey istemekle alakalı. 1625557853 Mantıksız düşünmemize yol açanlar utansın :)
  14. hakan32

herşeyi anlarımda Camileri kapatmasalar bari ona üzülürüm.
  15. hakan32

Artık kimsenin halktan korkusu yokki. Öyle haklar güçler verdikki bizim yapılanları sorgulama lüx bile kalmadı sadece ayaklanırız medyaya çıkarız söylenir dururuz. En fazla olacak bu.
  16. hakan32

Burası türkiye Saçma sapan olmazsa olurmu :)
Top Bottom