Arama sonuçları: *

• Users: iSymph
  • In Sağlık
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. I

Zayıfım helppp (Nasıl Kilo Alırım?)

cicibebe fazla şekerli gün içinde çok tüketmek mantıklı değil pirinç bulgur makarnayı bol tüketmeniz lazım boldan kastım günde 4 öğün en az aralardada cicibebe 3 4 tane yiyebilirsiniz akşam yatmadan önceki öğünde yulaf ezmesi tüketebilirsiniz
  2. I

Hangi doktora gitmeliyim

muhtemelen abi istediği testleri oldum sonuçlar ile birlikte sabah tekrar gideceğim ama bu gece baya zor geçicek
  3. I

Hangi doktora gitmeliyim

Arkadaşlar dahiliyede randevu buldum bugün şansa biri iptal etmiş heralde 14.10da gittim kan versim akciğer filmi çektirdim tahlilerin sonuclarıyla yarın sabah doktor tekrar gelirsin dedi yarın sabah güncelleyeceğim
  4. I

Hangi doktora gitmeliyim

Arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır öksürme problemim var ve 1 hafta önce öksürmekten belim ağrımaya başladı şimdi öksürüm biraz azaldı ama öksürünce göğüs kafesim ve belim acıyor bu durumu daya önce yaşayan var mı ve hangi doktora görünmeliyim
  5. I

Diş Teli Takanlardan Yardım İstiyorum

ne kadar fiyat çektiler kanks
  6. I

0.75 miyop sürekli gözlük takmak gerektirir mi

:D gözlüğü o kada uzun süre takıyorum ki gece yatarken bile çoğu zaman gözlük gözümde uyuyorum tabi sen böyle yapma
  7. I

0.75 miyop sürekli gözlük takmak gerektirir mi

vay be herkes 1 2 3 numara gözlük takıyo bundan şikayetçi 10 yıldır gözlük takıyorum ilk numaralarım 3.75 3.5tu astigmatı hatırlamıyorum şu an 4.25 4.75 4 25te astıgmatım var astıgmatı olan adam anlar acımı
  8. I

Covid 19 için getirilen ilaçlar ve bazı semptomlar

Teşekkür ederim ilacı toz yapıp atabiliyor muyuz ki üzerinde öyle bir şey yazmıyorsu 1604820926 Yutmasına yutarım heralde 1000mglık 2 hapı aynı anda atıyordum 2 sene önce kulak iltihaplanması için
  9. I

Covid 19 için getirilen ilaçlar ve bazı semptomlar

Arkadaşlar merhaba cuma günü test yaptırdım ve değerim pozitif çıktı tat ve koku,bogaź ağrısı, birazda halsizlik son günlerde helli ediyordu sonucum şaşırtmadı ama bunlarla birlikte 1 haftadır gün içerisinde ara ara nefes alırken ve verirken birkaç dakika boyunca burnum yanıyor,sızlıyor. Dün...
Top Bottom