Neler Yeni

Zayıfım helppp (Nasıl Kilo Alırım?)

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,811
İsim
Abdullah Aydoğdu
Cicibebe yer her gün. Blendıra at cicibebeyi, süt ekle ve karıştır. İçine kuruyemiş de kat. Dik kafaya ondan sonra.
2 ayda 5 kilo alırsın. Çok sağlıklı bir yöntem değil diye biliyorum ama. Cicibebe her ne kadar bebek yemeği de olsa sağlığa çok da yararlı değil.

mehmetekn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Mehmet
git mc e 2 ayda ben ol
bakim sana fguhkjfjgh
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cicibebe yer her gün. Blendıra at cicibebeyi, süt ekle ve karıştır. İçine kuruyemiş de kat. Dik kafaya ondan sonra.
2 ayda 5 kilo alırsın. Çok sağlıklı bir yöntem değil diye biliyorum ama. Cicibebe her ne kadar bebek yemeği de olsa sağlığa çok da yararlı değil.
cicibebeyi normal olarak yiyodum artık öyle yicem

gurkn6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Gürkan Yıldırım
ek olarak protein tozuda kullan kilo almana yardımcı olacaktır

mehmetekn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Mehmet
bunu hergün mü yemem gerek

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,165
İsim
Ahmet Sevinç
bakim sana fguhkjfjgh

cicibebeyi normal olarak yiyodum artık öyle yicem
hocam mc e gidince salatayı yeme onun yerine bol yağ içeren şeylerden ye daha hızlı alırsın ama yağlanırsında😋

mehmetekn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Mehmet

Erimtan

80+ Bronze
Tek çözüm bence, düzenli spor ve günde 4 öğün yemek yiyerek alamazsan ben bişi bilmiyorum :D

Sercankır

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Sercan
arkadaşlar boyum 1.80 ama boyuma göre kilom baya düşük yapabileceğim onerebileceğiniz ne var yardımcı olursanız sevinirim. Spora en kısa zamanda başlıcam.

önüme gelen herşeyi yiyiyorum hiçbişeyi ayırmıyrum bu arada
Dostum benim boy 1.80 19 yaşındayım 76 kiloyum.Çok kaslı olmasa da fit ve güzel gözüken bir vücudum var.Yapman gereken en önemli şey spor.Çünkü önemli olan kilo almak değil önemli olan düzgün bir şekilde kilo almak.Beslenmeni de sporuna göre güzel bir şekilde ayarladıktan sonra problemin büyük ihtimalle çözülür.Eğer çözülmezse doktora gitmeni tavsiye ederim,doktor sana neden kilo almadığını güzelce anlatır belki çaresini bulur belki bulamaz.Ancak genetiğinde(babanda ve atalarında böyle bir durum yok) bu tarz bir durum olmadığı için dediklerimi yaparsan yavaş yavaş düzeleceğini düşünüyorum.Kolay gelsin,çok kafana takma.

iSymph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Oktay Akar
cicibebe fazla şekerli gün içinde çok tüketmek mantıklı değil pirinç bulgur makarnayı bol tüketmeniz lazım boldan kastım günde 4 öğün en az aralardada cicibebe 3 4 tane yiyebilirsiniz akşam yatmadan önceki öğünde yulaf ezmesi tüketebilirsiniz

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,165
İsim
Ahmet Sevinç
önerebileceğin var mı

yağlanıyım ama şu halimden az çok kurtuliyim ya
yağlanma hocam yağlandınmı kurtulamıyon örneği ben

mehmetekn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Mehmet
Tek çözüm bence, düzenli spor ve günde 4 öğün yemek yiyerek alamazsan ben bişi bilmiyorum :Dbilene soruyom zaten sen neden cevap verion ki
bilene soruyom zaten sen neden cevap verion ki

yağlanma hocam yağlandınmı kurtulamıyon örneği ben
bubilgiyi aldığım iyi oldu

Dostum benim boy 1.80 19 yaşındayım 76 kiloyum.Çok kaslı olmasa da fit ve güzel gözüken bir vücudum var.Yapman gereken en önemli şey spor.Çünkü önemli olan kilo almak değil önemli olan düzgün bir şekilde kilo almak.Beslenmeni de sporuna göre güzel bir şekilde ayarladıktan sonra problemin büyük ihtimalle çözülür.Eğer çözülmezse doktora gitmeni tavsiye ederim,doktor sana neden kilo almadığını güzelce anlatır belki çaresini bulur belki bulamaz.Ancak genetiğinde(babanda ve atalarında böyle bir durum yok) bu tarz bir durum olmadığı için dediklerimi yaparsan yavaş yavaş düzeleceğini düşünüyorum.Kolay gelsin,çok kafana takma.
takmadan olmuyo ki

Erimtan

80+ Bronze

takmadan olmuyo ki
bilmediğimi kim söyledi? yardımcı olmaya çalışıyoruz yine suçluyuz şaka gibi...

Sercankır

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Sercan

takmadan olmuyo ki
Takarsan sürekli aklına getirirsen daha da zayıflarsın.

Top Bottom