Arama sonuçları: *

1. I

Oyunlar sürekli takılıyor

ya biosu güncelle ya da biostan tpm yi kapat.
  2. I

BIOS güncellemesi olmuyor

Yükleyiciyi yönetici olarak açmayı dene bir de bakalım.
  3. I

BIOS güncellemesi olmuyor

Cihazı elektriğe bağladıktan sonra cancel update ile yükleyiciden çık ve sonra yükleyiciyi tekrar aç.
  4. I

EXCALİBUR G770 SES YOK REALTEK KURULMUYOR

https://www.casper.com.tr/driver-indirme?categoryId=5&seriesId=38&operatingSystem=undefined&generations=undefined
  5. I

Ryzen 3 2200G İşlemcimdeki Apu Kaynaklı Bir Hata Mıdır Sizce ?

amd nin sitesinden grafik sürücüsünü kurman gerekiyor.
  6. I

Format Ekranında hicbir sürücü bulunamadı hatası ?

Büyük ihtimalle kurulum iso su MBR ye göre ayarlı olup senin diskin GPT ye ayarlıdır. Böyle ise Biosta CSM support kısmını aç. Bunun tam tersi de olabilir. Ayrıca Biosta RAID açıksa kapat.
  7. I

windows formatlarken bi sorun oluştu yardıma ihtiyacım var

MBR diske GPT windows atmış olabilirsin veya tam tersi olabilir diye aklıma geldi. Biosa girip UEFI ise CSM ye değiştirip veya tam tersi şeklinde bir ayar yapıp tekrar denerdim ben olsam.
  8. I

Çözüldü✓ Sistem kendi kendine kapandıktan sonra BIOS ekranına girdi

Güç kaynağına dengesiz elektrik gelmiş. Asusun elektrik koruması da devreye girip yanmasın diye pc yi kapatmış. Elektrik dalgalanması geçtiyse pc normal bir şekilde açılıp çalışır. Korumayı bios tan kapatırsan bir daha böyle bir olayla karşılaşmazsın ama bu sefer de koruma olmadığı için belki...
  9. I

laptopta ekran kartı yok diyor

restart atınca düzeleceği yazıyor. çökmüş sistem. at da düzelsin. ama neyin çökerttiğine bakmak lazım.
  10. I

Çözüldü✓ Displayport ile sorun yaşıyorum

Sorunun kaynağı kablo. Emin olabilirsin. Aynı sorunları ben de yaşadım. Kaliteli kablo takınca düzeldi.
  11. I

BİOS MENÜSÜNE GİREMİYORUM

Dediğim yöntemle biosa giremediysen o zaman aklıma bios yazılımında hata oluştuğu geliyor. Benim bu noktada deneyeceğim 2 şey olur. 1-anakart üzerindeki jumper ile biosu varsayılan ayarlara getirip tekrar biosa girmeyi denemek. 2- 1 deki yöntem de fayda etmemişse anakartın sitesindeki en son...
  12. I

BİOS MENÜSÜNE GİREMİYORUM

Windowstan da girebilirsin biosa. Ayarlar- Gelişmiş seçenekler- Windows update- Kurtarma- Gelişmiş Başlangıç tuşlarına bas. Restartta sonra gelen ekranda da Sorun giderme-UEFI arayüz tuşlarına basarsan tekrar restart atıp direk biosa girer.
  13. I

AMD klosörüm'de çok fazla eski dosya var silsem sorun olurmu?

Of 55GB birikmiş. Yazıktır. Sil geç. Ben hep siliyorum.
  14. I

pc yi toladım fakat Görüntü Alamıyorum

Merhaba. İşlemcinde dahili grafik var. İstersen ekran kartını söküp, biostan da dahili grafiği açıp, bilgisayarı öyle bir çalıştırmayı dene önce. Sorun ekran kartında mı diye bir fikir edinmeye yardım eder bu yaklaşım. Ayrıca monitörden gelen DP veya hdmi kablosunu da ekran kartından çıkarıp...
Top Bottom