Arama sonuçları: *

1. kıçırıldın

Point Blank Hesabımı Çaldılar

kullandığım hesabın e postası yok olsa sorun değil ama adam böyle bir program kullan oyundan bir adamın makro dosyasını almıştım nolduysa ondan sonra oldu
  2. kıçırıldın

kullandığım hesabın e postası yok olsa sorun değil ama adam böyle bir program kullanmış ve nasıl bir programsa bilgilerim karşıya gitmiş
  3. kıçırıldın

Point blank oyununda çarımı çaldılar. Biraz araştırmayla çalan kişiyi adamı buldum ve aralarında böyle bir konuşmaya ulaştım. Resimde gözüken bir programla hesapları çalıyorlar. Aramızda bu programın ismini falan bilen var mı ? 1711572892
  4. kıçırıldın

SANDBOXİE BENZERİ UYGULAMALAR

Bu tarz uygulama bilen var mı ?
  5. kıçırıldın

SİLİNEN FOTOĞRAFI GERİ GETİRME

Whatsapptan indirdim 1709322446 İndirip yazarım size teşekkürler 1709323027 Bulmadı hocam
  6. kıçırıldın

Bana 2 saat önce bir fotoğraf geldi. Fotoğrafı indirdim sonra düzenlerken sildim. Pcyi geri yüklesem gelir diye baktım geri yükleme noktası olarak dün akşamı gösteriyor. Sorum şu geri yüklesem fotoğraf geri gelir mi ?
  7. kıçırıldın

Beyler az önce en fazla 10 dakika önce yanlışlıkla bir fotoğrafı sildim ama benim için çok önemli olan bir fotoğrafı. Geri yüklemede dün akşamı buluyorum eğer geri yüklersem o fotoğraf gelirmi ama fotoğrafı 2 saat önce bana gelen bir fotoğraftı yani geri yükleme noktasında ki zamanda fotoğraf...
  8. kıçırıldın

ESKİ FOTOĞRAFLAR AÇILMIYOR ÇÖZÜM

Beyler eski harddiskteki resimlerimi aldım fakat pcye attıktan sonra bu dosya biçimi desteklenmiyor olabilir hatası veriyor ve resimleri açmıyor. Resimleri kurtarma programı biliyor musunuz veya başka bir şeymi yapmam lazım ?
  9. kıçırıldın

KEYLOGERLI PC FORMAT

aynen biliyorum sağolasın kardeşim 1645969649 bir sıkıntı olursa yazarım burdan tekrar
  10. kıçırıldın

KEYLOGERLI PC FORMAT

kardeşim şuan dosyaları d ye attım c ye formatı atacağım kurulumda c yi biçimlendireceğim o sırada d ye dokunmayacağım dimi
  11. kıçırıldın

KEYLOGERLI PC FORMAT

Virüs taramasında da çıkma dimi
  12. kıçırıldın

KEYLOGERLI PC FORMAT

Beyler bilgisayarıma keylogger bulaştı format atmak istiyorum ama pcde de çok fazla şey var. Oyunları dosyaları d ye atıp c ye format atsam keylogger silinir mi ? Acil yardım edin
Top Bottom