Neler Yeni

Point Blank Hesabımı Çaldılar

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
İrfan Yazıcı
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Point blank oyununda çarımı çaldılar. Biraz araştırmayla çalan kişiyi adamı buldum ve aralarında böyle bir konuşmaya ulaştım. Resimde gözüken bir programla hesapları çalıyorlar. Aramızda bu programın ismini falan bilen var mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

7D1C9212-22FC-4F5A-B685-866424E268E9.jpeg

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,464
İsim
oğuzhan ege
dostum öncelikle oyunun adını anarak anılarımı canlandırdın sayende indirip oynuyacağım ama hesabını geri kurtaramıyormusun e posta ile şifremi unuttum tarzı vb.

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
İrfan Yazıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum öncelikle oyunun adını anarak anılarımı canlandırdın sayende indirip oynuyacağım ama hesabını geri kurtaramıyormusun e posta ile şifremi unuttum tarzı vb.
kullandığım hesabın e postası yok olsa sorun değil ama adam böyle bir program kullanmış ve nasıl bir programsa bilgilerim karşıya gitmiş

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,464
İsim
oğuzhan ege
durduk yere çalamazlar nasıl erişsinler acaba wh hack için dosya yada başka bişi indirdiniz mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
İrfan Yazıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kullandığım hesabın e postası yok olsa sorun değil ama adam böyle bir program kullan
durduk yere çalamazlar nasıl erişsinler acaba wh hack için dosya yada başka bişi indirdiniz mi ?
oyundan bir adamın makro dosyasını almıştım nolduysa ondan sonra oldu

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,464
İsim
oğuzhan ege
kullandığım hesabın e postası yok olsa sorun değil ama adam böyle bir program kullan

oyundan bir adamın makro dosyasını almıştım nolduysa ondan sonra oldu
malesef o dosyadan dolayı kendi yazdığı için artık script olarak mı geçer keyloger olarak mı geçer bilemiyorum basit bir işlemle almış hesabınızı dediğim gibi tek çare oyunun sitesine girip e posta yoluyla alınabilir ama siz yok diyorsunuz yada başka kurtarma yolları telefon numarısı ister belki şansını ancak öyle deneyebilirisn.

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Emir
Makro dosyası duruyorsa virustotal ve joe gibi platformlara koyup ne olduğunu anlarsın.

Muhtemelen uzaktan erişim yapmış sekmelerini ve hesaplarını indirmiş.
Lamer yöntemi ama seni oltalamış.
Aktif bir antivirus kullanın.
Mevcutta hangi program çalışıyordu?
Uyarı vermedi mi?

Top Bottom