Arama sonuçları: *

1. kaani

Cosori 4.7 Lt mi, Cosori 5.5 Lt mi?

Şimdi daha net anladım hocam teşekkürler. Kullanıcı yorumu bulabilsem süper olacak aslında 5.5 L için. İkisini de sırf deneme maksadıyla almadım, 4.7 L olanı kullanıyordum zaten ama pek memnun etmemişti açıkçası. Dün 5.5 L indirimini görünce daha iyidir diye düşünerek aldım. Zaten bunu...
  2. kaani

4.7 L olanın pek iyi iş çıkarıp çıkarmadığını bir türlü anlayamadım. Kullanmayı da bilmiyorum, airfryer ürünleri hakkında bilgim de yok :D En azından birini iade ettiğimde iade ettiğim için pişman olmayayım istiyorum. Bir de 205 derece olmasına rağmen diğerinden iyi iş çıkardı gibi. Kafamı...
  3. kaani

Wi-Fi özelliği olmayan COSORI 5.5 L Airfryer bu hocam. 205 dereceyi görünce bir garip geldi. Haznesi büyük ve 200W daha fazla elektrik yakıyor. İkisi de elimde şimdi hangisine iade etsem diye düşünüyorum :D
  4. kaani

Elimde ikisi de var şu an. Cosori 5.5 L olanı dün indirimden aldım, bugün elime ulaştı. Bir üst modeli olduğu için diğerini iade edip 5.5 L ile devam ederim demiştim ama geldiğinde 205 derece maksimum olduğunu gördüm, hiç dikkat etmemiştim, internette biraz araştırınca da 4.7 L daha iyi gibi...
Top Bottom