Arama sonuçları: *

• Users: leqraw
  • In Windows
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. L

Dual boot laptopumda format?

Laptopumda dual boot windows 10 ve kubuntu var laptopu satacagim yani windows 10 format atmak istiyorum kubuntuyu silmek icin ayri bir sey gerekiyor mu
  2. L

Bu windows gerçekmi ?

Çalıntı ise şu an milyon kişi hapiste olması lazım.
  3. L

Anakartıma Çakılı olan Orjinal windowsu yeni Alıcağım kasaya taşımak Yardım !

pek anlamam ama oem key ise mümkün değil galiba öyle bir şey
  4. L

WİN 10 YARI TÜRKÇE YARI İNGİLİZCE SORUNU

ya bug yok aslında benim sorunum yanlış dili indirdim ve düzeltemiyorum şu anda türkçeyi yarım bi şekilde indirmişim bilmiyordum ondan sonra bidaha ingilizceyi indirdim karıştılar düzeltemiyorumda
  5. L

yani bir yazılımcı tarafından düşük sistemi olanlar için boş şeylerin silinmiş versiyonu neredeyse herşeyin silinmiş versiyonu 1604339847 indirince gerçekten aradaki farkı anlayabiliyorsun bilgisayarım %20 hızlanmış gibi hissediyorum
  6. L

sadece youtubede değil ayarlardada böyle chrome de böyle windows ile alakalı bir problem
  7. L

Merhabalar windows 10 super lite indirdim kurdum vs ingilizceden türkçe yapıcaktım indirdim herşeyi kurdum türkçeyi şu anda bilgisayar yarı ingilizce yarı türkçe mesela youtubeye girince abone yerine subscriber izlenme yerine view felan yazıyor masaüstüne sağ tıklayınca yenile yazıyor yani...
  8. L

WİNDOWS SIFIRLAMA???

hocam zaten kurulu windows usbm varda o kayboldu bulamadım arayacak vaktim yok siz attığım ssdeki 2 seçenekten hangisini seçmeliyim tamamen sıfırlamak için onu söylermisiniz
  9. L

WİNDOWS SIFIRLAMA???

hocam veya usb yi bulamadım hangisini seçmeliyim söylermisiniz 1603929483 bilgisayarı sattığım adam zaten format atıcakmış usb ile 1603929508 aşşırı uykum geldi sıfırlanmaya bırakıp uyumaya gideceğim rica etsem biraz hızlı cevap verirmisin
  10. L

WİNDOWS SIFIRLAMA???

usbm var nasıl yapıcağım
  11. L

WİNDOWS SIFIRLAMA???

çOK acil yardım lazım @Vitreus hangisini seçmeliyim bilgisayarı tamamen sıfırlamak istiyorum
  12. L

Tekrar Windows 10 kurmak zorunda miyom

Flash belleğe deneme sürümü kurmuştum iyimis ozaman daha oem key almama gerek yok
  13. L

Tekrar Windows 10 kurmak zorunda miyom

Laptopumum 500gb HDD di bozuldu 240gblik SSD alicagim oncekinde win 10 pro lisansli bulunuyordu tekrar kuracakmiyim SSD alınca sormamim nedeni bi kaç videoda anakarta mi ne kuruluyormus win10
Top Bottom