Neler Yeni

WİN 10 YARI TÜRKÇE YARI İNGİLİZCE SORUNU

leqraw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Abdur Rezzak
Merhabalar windows 10 super lite indirdim kurdum vs ingilizceden türkçe yapıcaktım indirdim herşeyi kurdum türkçeyi şu anda bilgisayar yarı ingilizce yarı türkçe mesela youtubeye girince abone yerine subscriber izlenme yerine view felan yazıyor masaüstüne sağ tıklayınca yenile yazıyor yani türkçe ama ayarlara girince system felan yazıyo yani ingilizce çok garip alışılması zor bir şey nasıl düzeltebilirim?

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Merhabalar windows 10 super lite indirdim kurdum vs ingilizceden türkçe yapıcaktım indirdim herşeyi kurdum türkçeyi şu anda bilgisayar yarı ingilizce yarı türkçe mesela youtubeye girince abone yerine subscriber izlenme yerine view felan yazıyor masaüstüne sağ tıklayınca yenile yazıyor yani türkçe ama ayarlara girince system felan yazıyo yani ingilizce çok garip alışılması zor bir şey nasıl düzeltebilirim?
Youtube üzerinden profil resminizin üstüne tıklayın.Ondan sonra "Languages" kısmına tıklayın.Oradan Türkçe'yi seçin.

leqraw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Abdur Rezzak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Youtube üzerinden profil resminizin üstüne tıklayın.Ondan sonra "Languages" kısmına tıklayın.Oradan Türkçe'yi seçin.
sadece youtubede değil ayarlardada böyle chrome de böyle windows ile alakalı bir problem

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,054
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Windows 10 Super Lite mı? Öyle bir sürüm yok ki?

leqraw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Abdur Rezzak
Windows 10 Super Lite mı? Öyle bir sürüm yok ki?
yani bir yazılımcı tarafından düşük sistemi olanlar için boş şeylerin silinmiş versiyonu neredeyse herşeyin silinmiş versiyonu
Mesaj otomatik birleştirildi:

indirince gerçekten aradaki farkı anlayabiliyorsun bilgisayarım %20 hızlanmış gibi hissediyorum

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,054
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
yani bir yazılımcı tarafından düşük sistemi olanlar için boş şeylerin silinmiş versiyonu neredeyse herşeyin silinmiş versiyonu
Mesaj otomatik birleştirildi:

indirince gerçekten aradaki farkı anlayabiliyorsun bilgisayarım %20 hızlanmış gibi hissediyorum
O tip Windows 10'larda buglar çok olabilir.

leqraw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Abdur Rezzak
O tip Windows 10'larda buglar çok olabilir.
ya bug yok aslında benim sorunum yanlış dili indirdim ve düzeltemiyorum şu anda türkçeyi yarım bi şekilde indirmişim bilmiyordum ondan sonra bidaha ingilizceyi indirdim karıştılar düzeltemiyorumda

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,054
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
ya bug yok aslında benim sorunum yanlış dili indirdim ve düzeltemiyorum şu anda türkçeyi yarım bi şekilde indirmişim bilmiyordum ondan sonra bidaha ingilizceyi indirdim karıştılar düzeltemiyorumda
Direkt olarak temiz kurulum yapsan? O zaman Türkçe olanı yüklersin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,145
Üyeler
140,956
Son üye
jericho5403
Top Bottom