Arama sonuçları: *

1. L

BITEXEN 10 DAKIKADA 150TL KAZAN!

Bitexen borsası yeni referans etkinliği başlattı. Kayıt olup KYC yapan üyeler 20 Btxn kazanıyor. Güncel değeri 150 TL Yapılması Gerekenler: Referans Linki: https://www.bitexen.com/sign-up?ref=616566417 Kampanya resmi açıklama...
  2. L

icrypex bedava 30tl (yatırımsız)

https://www.icrypex.com/tr sitesine girin ardından bilgilerinizi girip referans kısmına bu kodu girin 1s8w8mvql23at48d kayıt olduktan sonra hesabınıza 30tl değerinde bitcoin yansıyacak easy sell kısmından TL'ye çevirip banka hesabınıza çekebilirsiniz. ayrıca arkadaşınızı davet ederseniz 20tl...
  3. L

Bedava 30 dolar çıkardım :D

Dostlar 3 tane kutu açtım ben toplam ilk 10 dolar değerinde dot çıktı ardından 1 dolar değerinde ethereum çıktı ardından 20 dolar değerinde Shiba çıktı :D numara ile kayıt oluyorsunuz siteye beleş 1 kutu veriyor şansını denemek isteyen varsa linkten üye olabilir Not: yatırım tavsiyesi değildir...
  4. L

5 Dakikada 30TL Kazanmak! (6 MİLYON TL AİRDROP | Ödeme Kanıtlı)

Hocam her zaman böyle bir konu açıldığında illaki veri hırsızlığı gibi konular tartışılıyor :D
  5. L

Doğru hocam kusuruma bakmayın affınıza sığınıyorum, birdahaki konu açışımda bu durumları göz önünde bulunduracağım
  6. L

Kendi referans linki ile kayıt oluyor :/
  7. L

Binanceden gelen mail gerçek olabilirmi

$50 dolar yatırman lazım doğrulamadan sonra 1651076190 Lan :D O zaman bitcoin alsan parayı kırmıştın
  8. L

Parası olan yapmasın zaten :d
  9. L

Pekii uzatmaya gerek yok, isteyen versin istemeyen vermesin bilgisini herkesin kendi kararı ben/biz karışamayız.
  10. L

Ya lskagnjqwgwqpgp şu forumda dolaşırken bile ürünsün dostum, forumda çıkan reklamlar neye göre çıkıyor zannediyorsun?
  11. L

Çalıntı kimlik kartlarıyla hesap açtılar çünkü.
  12. L

Buradaki çıkar site kullanıcı sayısını arttırmak. 6m / 30'dan 200.000 kullanıcı demek bunların 20.000'i sitede kalıcı olsa, ve 500TL atsalar 10m para eder dostum. Ve eğer borsadan anlayan biriysen çoğu kişi burada 10.000-20.000TL paralar ile oynuyor 500TL çok az bunun yanında. Site böylece 6m...
  13. L

Ya bir sıkıntı çıkar diye yazmıyorum ama bir türlü yazacağım. Belirli tarayıcılar aracılığıyla gizli sitelere girebiliyorsun (normal tarayıcıların indexleyemediği siteler) bir sitede 50m tc vatandaşının ki***k bilgisi vardı (tabii hiç bir şekilde bakmadım yasalara aykırı). Yani demek istediğim...
  14. L

Hocam siteye kayıt olduktan sonra orada ileri seviye doğrulamaya bakabilirsiniz detayları var KYC diye geçiyor ben burada anlatırsam öneri vermiş gibi olurum sonra sıkıntı falan çıkar uğraşmayalım bir de onla :D
  15. L

İleri seviye doğrulamayı yaparsan türk borsasına aktarıp çekebilirsin. Türk borsa hesabında yoksa yap ileri seviye doğrulamayı kalsın bitloda, paran olduğunda çekersin sana zararı olmayacak ya sonuçta :d Tabii senin kararın ben karışmıyorum
  16. L

Problem olursa yaz yardım etmeye çalışırım
  17. L

Ben bu verilerimizi çalacak diyenlerı anlamıyorum zaten :D Sorsan şifresi 12345678
Top Bottom