Neler Yeni

5 Dakikada 30TL Kazanmak! (6 MİLYON TL AİRDROP | Ödeme Kanıtlı)

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,420
İsim
Nomad el ghost
Instagram
Serdar
Steam
Aaaa
Twitter
Olm
Discord
Yeterrrr
Reddit
Aaaaaaa
lan hortlamayın artık soyle konuları.

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar
lan hortlamayın artık soyle konuları.
Ya kardeşim seni ne ilgilendiriyor? İnsanlar kendi tercihi ile üye olup yapıyorlar her şeyi. Sürekli bu tip konularda uyarı yapıyorsun kendince. Sen istemiyorsan yapma, bak ben gördüm yaptım mı? Hayır. Yapana karışıyor muyum? Hayır.

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,420
İsim
Nomad el ghost
Instagram
Serdar
Steam
Aaaa
Twitter
Olm
Discord
Yeterrrr
Reddit
Aaaaaaa
Ya kardeşim seni ne ilgilendiriyor? İnsanlar kendi tercihi ile üye olup yapıyorlar her şeyi. Sürekli bu tip konularda uyarı yapıyorsun kendince. Sen istemiyorsan yapma, bak ben gördüm yaptım mı? Hayır. Yapana karışıyor muyum? Hayır.
boş boş konuları hortlatmayın arkadaşım.

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,420
İsim
Nomad el ghost
Instagram
Serdar
Steam
Aaaa
Twitter
Olm
Discord
Yeterrrr
Reddit
Aaaaaaa
Mehmet abi bu arada öyle konular hakkında düzenleme gelceğibni söyledi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Seni ne ilgilendiriyor? Şayet boş konuysa reportla eğer kilitlenirse veya silinirse tebrikler :)
haftada5 defa aynı konu açılıyo.

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar
Mehmet abi bu arada öyle konular hakkında düzenleme gelceğibni söyledi.

haftada5 defa aynı konu açılıyo.
Aynı konu açılmıyor, sitelerin airdropları oluyor ve farklı siteler olunca aynı konuda mı yapacak?

Aynı konu açılmıyor, sitelerin airdropları oluyor ve farklı siteler olunca aynı konuda mı yapacak?
Ancak Donanımhaber'in yaptığı gibi tek bir konu başlığı açılıp sürekli güncel tutalacak şekilde kalabalık olmadan yapılabilir.

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,420
İsim
Nomad el ghost
Instagram
Serdar
Steam
Aaaa
Twitter
Olm
Discord
Yeterrrr
Reddit
Aaaaaaa

Ancak Donanımhaber'in yaptığı gibi tek bir konu başlığı açılıp sürekli güncel tutalacak şekilde kalabalık olmadan yapılabilir.

1-Burası donanım haber mi?
2-Herkes kendi referal kodunu paylaşıp konu açıyor.
3-Artık her konu dışında bunları görmekten bitti millet.
4-Bunlar o firmaların adamları milletin bilgilerini çalıyorlar.
5-Bana karşı bi kininiz var herhalde.

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar
1-Burası donanım haber mi?
2-Herkes kendi referal kodunu paylaşıp konu açıyor.
3-Artık her konu dışında bunları görmekten bitti millet.
4-Bunlar o firmaların adamları milletin bilgilerini çalıyorlar.
5-Bana karşı bi kininiz var herhalde.
1-Burası donanım haber diyen olmadı bir yerlerinizden element uydurmayın. Ki bahsettiğim konu ile hiçbir alakası yok.
2-Bende diyorum ki tek bir kişi referans linki olmadan konu açacak ve bu ana konu seçilecek. Bütün airdroplar tek bir konuda güncel tutulacak şekilde paylaşılacak.
3- O senin şahsi görüşün.
4- Her firma için aynı şeyi söyleyemezsin. Ekstra olarak bir doğrulama istemeyen borsadan ne zarar gelebilir? Bilip bilmeden işkembenden sallıyorsun.
5- Sana karşı bir kinim yok. Ama her kripto mevzusunda aynı şeyler. İnsanların hür iradesiyle paylaşılan yazılar bunlar. Sana kimse zorlama yapmıyor. Sen yapıp yapmamak arasında tercihi yapıyorsun. Kimse sen yapmayın dedin diye kararından vazgeçmez. Sıkan sizsiniz.

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,420
İsim
Nomad el ghost
Instagram
Serdar
Steam
Aaaa
Twitter
Olm
Discord
Yeterrrr
Reddit
Aaaaaaa
1-Burası donanım haber diyen olmadı bir yerlerinizden element uydurmayın. Ki bahsettiğim konu ile hiçbir alakası yok.
2-Bende diyorum ki tek bir kişi referans linki olmadan konu açacak ve bu ana konu seçilecek. Bütün airdroplar tek bir konuda güncel tutulacak şekilde paylaşılacak.
3- O senin şahsi görüşün.
4- Her firma için aynı şeyi söyleyemezsin. Ekstra olarak bir doğrulama istemeyen borsadan ne zarar gelebilir? Bilip bilmeden işkembenden sallıyorsun.
5- Sana karşı bir kinim yok. Ama her kripto mevzusunda aynı şeyler. İnsanların hür iradesiyle paylaşılan yazılar bunlar. Sana kimse zorlama yapmıyor. Sen yapıp yapmamak arasında tercihi yapıyorsun. Kimse sen yapmayın dedin diye kararından vazgeçmez. Sıkan sizsiniz.
yav sen ne kadar boş bi insansın her konuda üstüme çullanıyorsun bide boş yapıyosun.

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,420
İsim
Nomad el ghost
Instagram
Serdar
Steam
Aaaa
Twitter
Olm
Discord
Yeterrrr
Reddit
Aaaaaaa
17 yaşında olan biri için fazla çocuksu hareketler sergiliyorsun. Karşındakine saygı 0. Engelledim geçiyorum.
Engelle umrumda değil 55 bin arasında sadece sen engellesen koymaz bana merak etme.

Jauvin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,024
İsim
Iowa Hersberg
İlgilendiği Kategoriler
Valorant - PC
Steam
https://steamcommunity.com/id/jauvinqq/
Discord
Jauvin #4666
@AHMET CEM ERSEVER#JİTEM bosver kanka o cocukla tartisamazsin kendisinden baska hakli birisi yok dunya uzerinde :D 30tlye susturacagin tiplerden

Top Bottom