Neler Yeni

5 Dakikada 30TL Kazanmak! (6 MİLYON TL AİRDROP | Ödeme Kanıtlı)

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar
Ayrıca burası 2 yıldır takip ettiğim birisine ait bir forum ona giden para beni mutlu eder bu kadar zaman geçirdim forumda reklamı yüzüme vursa da umrumda olmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten bende fikrinize saygı duyuyorum sadece size olanı söylüyorum fakat bazı şahısların başkalarının fikirlerine saygıları olmadığı için gülücük atıp geçiyorlar sonuçta fikrine ters düştüğüm an onun benim bakış açıma saygısı kalmıyor işte naparsın :D
Ne kadar kuduruyorsun ya, zevk verdin bana. Gülüyorum çünkü komiksin. Altı üstü kimlik numarasını girerek üye oluyor. 30 TL'sini çekiyor. Ki kişinin hür iradesinde olan bir durum. Yok yapma etme diyip boş boş konuşanda sensin. Sanki bilgin hiçbir kaynakta yok gibi. Demiyorum ki her önüne gelene ver kimliğini. Boş triplerdesin kardeşim, daha yazarsanda cevap vermem ona göre :)

Jauvin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,024
İsim
Iowa Hersberg
İlgilendiği Kategoriler
Valorant - PC
Steam
https://steamcommunity.com/id/jauvinqq/
Discord
Jauvin #4666
Ne kadar kuduruyorsun ya, zevk verdin bana. Gülüyorum çünkü komiksin. Altı üstü kimlik numarasını girerek üye oluyor. 30 TL'sini çekiyor. Ki kişinin hür iradesinde olan bir durum. Yok yapma etme diyip boş boş konuşanda sensin. Sanki bilgin hiçbir kaynakta yok gibi. Hayır demiyorum ki her önüne gelene ver kimliğini. Boş triplerdesin kardeşim, daha yazarsanda cevap vermem ona göre :)
''Altı üstü kimlik numarası girerek üye oluyor'' :D ''Altı üstü 30TL'' alıyorsun ahahah Ayrıca kışkırtıcı konuşmazsan sevinirim hakkımda kuduruyorsun diye yorum yapamazsın.

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
hiçbir şey bedava değildir benim fikrim bu yönde seni bilmem

Jauvin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,024
İsim
Iowa Hersberg
İlgilendiği Kategoriler
Valorant - PC
Steam
https://steamcommunity.com/id/jauvinqq/
Discord
Jauvin #4666
Hatta altı üstü 2 dolar alıyorsun daha komik durdu
1651071148377.png

1651071184732.png

kimliğini bile değiştirme ücterinden az para alıyorsun ama kimliğini paylaşıyorsun daha da gülünç olmaya başladı

KeReM 1963

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,723
İsim
Kerem ORUÇ
İlgilendiği Kategoriler
Yurtdışı Alışverişi
Instagram
oruckereem
Steam
Kerem1963
Discord
Kerem1963 #8121
1 tane düzgün trade yapsam en az 300-500 kazanırım zaten 30₺ için mi ugrasicam yaw

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Caner Karaca
Babasından aldığı harçlıkla sokağa çıkan anlamaz paranın ne kadar kıymetli olduğunu. Sürekli yok 30₺ için kimlik bilgimi satmam yok şöyle yok böyle diye yorum yapıyorsunuz, biz de kaç kez zaten kimlik bilgilerimiz heryerde dolaşıyor, zaten çalınmış, bunlar alsa ne olacak diyoruz ve hala anlamıyorlar. Adamlar ne yapacak senin değersiz kimlik bilgilerini 😃 Hadi diyelim ki çaldılar bilgilerini, ne olacak? Üzerine şirket mi kuracaklarını zannediyorsunuz, çok meraklıydılar sizin kimlik bilgilerinize 😃 "ürün ücretsizse ürün sizsinizdir" lafı kısmen katıldığım bir sözdür fakat bu tür ödülleri dağıtan tek borsa bu değil. Bu iş globalde de yapılıyor. Binance dağıtsa koşa koşa peşinden gidersiniz ki yapıyor şuanda da. Burada amaç teşvikdir. 6 milyon ödül havuzu var bu havuz ile 85 milyon veriyi 10 kez satın alabilirlerdi.

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar
Çalıntı kimlik kartlarıyla hesap açtılar çünkü.
Diyelim ki hesaplar dediğin şekilde açıldı ve ödülde tanımlandı. O parayı nasıl çekecekler? Hesap sahibinin adına olması lazım banka hesabının.

Babasından aldığı harçlıkla sokağa çıkan anlamaz paranın ne kadar kıymetli olduğunu. Sürekli yok 30₺ için kimlik bilgimi satmam yok şöyle yok böyle diye yorum yapıyorsunuz, biz de kaç kez zaten kimlik bilgilerimiz heryerde dolaşıyor, zaten çalınmış, bunlar alsa ne olacak diyoruz ve hala anlamıyorlar. Adamlar ne yapacak senin değersiz kimlik bilgilerini 😃 Hadi diyelim ki çaldılar bilgilerini, ne olacak? Üzerine şirket mi kuracaklarını zannediyorsunuz, çok meraklıydılar sizin kimlik bilgilerinize 😃 "ürün ücretsizse ürün sizsinizdir" lafı kısmen katıldığım bir sözdür fakat bu tür ödülleri dağıtan tek borsa bu değil. Bu iş globalde de yapılıyor. Binance dağıtsa koşa koşa peşinden gidersiniz ki yapıyor şuanda da. Burada amaç teşvikdir. 6 milyon ödül havuzu var bu havuz ile 85 milyon veriyi 10 kez satın alabilirlerdi.
Yalnız bilgiler sana göre her yerde dolaşıyor olsa da önüne gelene sorgulamadan dağıtmak yanlış olur. 3-5 referans için böle bir cümle kurmak yanlış. Hür irade bro. 30 TL için uğraşılır sana göre, bana göre uğraşılmaz. Kendi paramı kazanıyorum bu arada :)

Kampanya KYC olmadan güzeldi, KYC işin içine girince bilinmedik borsadan uzak durur herkes. Binance gibi köklü ve global bir markanın yanına yaklaşamaz bitlo.

Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Caner Karaca
"ürün ücretsizse ürün sizsinizdir" lafına örnek olarak Binance'ı gösterdim. Yoksa Bitlo ile Binance'ı karşılaştırdığım yok 😃 evet, hür irade. Sen 30₺'yi belki 1 saniyede kazanıyorsundur kimisi asgari ücret ile 1.5 saatte. Bu yüzden uğraşmaya deyip değmeyeceğini kişi belirler. Kaldı ki öyle tasvir ediyorsunuz ki yok ben uğraşmam diye, yapacağınız tek şey 2 dakika fotoğraf çekmek, sanki adamlar sana gel inşaata çimento taşı diye çağırıyor 😃 Ayrıca ben sanki çok meraklıydım önüme gelene buyrun kimlik bilgilerim diye vermeye 🙂

Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Muhammet ali
Ayrıca burası 2 yıldır takip ettiğim birisine ait bir forum ona giden para beni mutlu eder bu kadar zaman geçirdim forumda reklamı yüzüme vursa da umrumda olmaz.

Zaten bende fikrinize saygı duyuyorum sadece size olanı söylüyorum fakat bazı şahısların başkalarının fikirlerine saygıları olmadığı için gülücük atıp geçiyorlar sonuçta fikrine ters düştüğüm an onun benim bakış açıma saygısı kalmıyor işte naparsın :D
Dostum adam para kimin cebine gidiyor filan demiyor adam burda şunu demek istemiş sen bir ürün alıcaksın ya herhangi bir site olabilir bu forum olmasa bile senin o almak istediğin ürün yada daha önce baktığın ürün nasıl karşına geliyor bunu bı sorgula demiş ama sen lafı yanlış anlayıp Abdullah reise bağlayıp konuyu kendini gene haklı görmüş sun sen bilirsin

leqraw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Abdur Rezzak
Diyelim ki hesaplar dediğin şekilde açıldı ve ödülde tanımlandı. O parayı nasıl çekecekler? Hesap sahibinin adına olması lazım banka hesabının.

Yalnız bilgiler sana göre her yerde dolaşıyor olsa da önüne gelene sorgulamadan dağıtmak yanlış olur. 3-5 referans için böle bir cümle kurmak yanlış. Hür irade bro. 30 TL için uğraşılır sana göre, bana göre uğraşılmaz. Kendi paramı kazanıyorum bu arada :)

Kampanya KYC olmadan güzeldi, KYC işin içine girince bilinmedik borsadan uzak durur herkes. Binance gibi köklü ve global bir markanın yanına yaklaşamaz bitlo.
Kendi referans linki ile kayıt oluyor :/

Top Bottom