Neler Yeni

20b yasası nedir detaylı anlatırmisiniz?

Mlfz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mehmet Kayra Suvar
Ben yayincilik yapıyorum 15 yasindayim para kazanmaya yavaş yavaş basladım ama vergilendirilmesi gerekiyor şimdi 18 yaşının altında olduğum için gelir vergisi hesabı kurulamaz diye biliyorum ailemin üzerine örneğin annemin üzerine gelir vergisi hesabı kurulabilir mi ? Ve 20b yasası nedir ? Para kazancini etkileyen bir şey mi detaylı anlatırmısınız?

Zexius

80+ Bronze
Ben yayincilik yapıyorum 15 yasindayim para kazanmaya yavaş yavaş basladım ama vergilendirilmesi gerekiyor şimdi 18 yaşının altında olduğum için gelir vergisi hesabı kurulamaz diye biliyorum ailemin üzerine örneğin annemin üzerine gelir vergisi hesabı kurulabilir mi ? Ve 20b yasası nedir ? Para kazancini etkileyen bir şey mi detaylı anlatırmısınız?
yayın hesapınızın ismi nedir merakımdan soruyorum.

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
508
İsim
Furkan Enes Kaplan
emekli veya sigortası olan birisinin üzerine açın aksi taktirde otomatık sigorta başlatıyorlar extra sigorta ödemesi de çıkıyor

Mlfz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mehmet Kayra Suvar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
emekli veya sigortası olan birisinin üzerine açın aksi taktirde otomatık sigorta başlatıyorlar extra sigorta ödemesi de çıkıyor
bir tek babam sigortaya sahip gelir vergisi hesabını babamın üzerine açılabilir değil mi ? Yani kazanç benim üzerimden sağlanacak ama vergi hesabı babamın üzerine olsa sorun olur mu ?

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
508
İsim
Furkan Enes Kaplan
bir tek babam sigortaya sahip gelir vergisi hesabını babamın üzerine açılabilir değil mi ? Yani kazanç benim üzerimden sağlanacak ama vergi hesabı babamın üzerine olsa sorun olur mu ?
Olmaz babanızın üstünden açabilirsiniz

• Beğen
Reaksiyonlar: Mlfz

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
508
İsim
Furkan Enes Kaplan

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Batın Köse
Vergi ödeme boşver sonra çok ünlü olursan ödersin.

Top Bottom