Arama sonuçları: *

1. L

30000-40000TL Sistem Önerisi

Merhaba, bir tanıdığa sistem toplayacağız bütçesi bu klavye monitör VS için de olacak şekil de bir sistem tavsiyesi yapabilir misiniz bu fiyat aralığına.
  2. L

2500/3000 TL'ye kadar pc tavsiyesi

anca 2.el o da zor ama belki bir giriş seviyesi bulunur
  3. L

Bu Bilgisayar 13000 14000 arası Çıkar Mı Sizce?

Merhabalar, Spec Delta RGB, Intel i5 11400F, H510M H 500GB M.2-SSD, 16 GB Dual RAM, ve 3 Fanlı RTX Gigabyte 3060. Şimdi bu kasa hazır sistem olarak satılacak çok güzel bir fiyatdan satışa sunulacak dedi ama ona göre kredi çekeceğim faizsiz kredi bugün bitiyor. Buna benzer yakın zamanda bir kasa...
  4. L

İtopyadan sistem toplamak ?

Kaç TL'lik PC çıkaracaklar? 1638492236 Telefon diye bir şey var müşteri hizmetlerini arasana.
  5. L

13000TL Bilgisayar Önerisi

Merhabalar, https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-ardent-intel-core-i5-10400-16gb-480gb-nvme-m2-ssd-rx6600xt-oyun-bilgisayari-p-38139 bu kasa https://www.incehesap.com/origin-bronze-oyuncu-bilgisayari-fiyati-50383/ ve bu kasa arasında kaldım veya başka bir kasa öneriniz var mı bu fiyata? hangisini...
  6. L

13000TL Hazır sistem önerisi

Zor değildi 12.500 vardı dün de bitmiş yha.
  7. L

13000TL Hazır sistem önerisi

Merhabalar, hazır PC arıyorum bu bütçeye R5 5600X li kasa arıyorum ne alabiliriz veya yakın zamanda RTX 3060LI veya RX 6600XT li kasa çıkaracak yer var mı?
  8. L

3060LI Sistem toplama gelir mi?

Merhabalar, donanımarşivi yeni sistem nasıl olacak 3060ti veya 3060lı ekran kartlı bilgisayar gelir mi? ona göre beklemeyi düşünüyorumda elimde 15K var.
  9. L

Bilgisayar Montajı Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

plastik degıl ıletken bır sey ıle yapılmalı kapı kolu petek gıbı
  10. L

Teşekkürler. İşlemci pinlerine kesinlikle dokunmamam lazım değil mi yoksa bozulur?
  11. L

Teorik bilgi var da el becerisi yok ondan dolayı şüphe var bi tık.
  12. L

Merhabalar ben hazır kasamdaki parçalarımı yeni kasa alacağım ona toplayacağım ama zarar vermemem için dikkat etmem gerekenler nelerdir montaj yaparken. Özellikle işlemciden çok korkuyorum macun sürerken veya takarken pinleri yamulturum veya zarar veririm diye.
  13. L

Bilgisayar montaj yardım

Hocam bende sistemimi PC'ci toplattım ama şimdi kasamda sorun yaşıyorum malzeme kalitesi kötü camı felan açıldı ayağı çıktı vidaları yalama oldu vesaire vesaire. Kasamı değiştirip aldığım diğer boş kasaya parçaları aktarmak istiyorum. Tek korktuğum işlemci takmak işlemci ve anakart takmadım...
  14. L

R5 3600X Ekran Kartı Önerisi

Kanka onu alacaktım da bitmiş herhalde stok başka sitede var mıdır?
  15. L

Eminmisiniz hocam R5 3600X İşlemcim RX 5600XT ekran kartında nasıl zorlancak? Almadan önce hatta ömürlük olsun diye sonuna kadar zorladım geçen sene en üst derece işlemci olsun diye o dönem, RTX 2080'i bile 1080P de darboğaz yapmaz cogu oyunda demişlerdi. Ekran kartına gelince ilk başta...
  16. L

Bulamadım link var mı? 1606312127 İtopya baktım da indirim bulamadım kanka ya sana zahmet sende bakabilirmisin. GTX 1660 Super hiç NVIDIA kullanmadığım için alacaktım da onlarda 2500TL edecek kart değil diye düşünüyorum haksızmıyım sence?
  17. L

Bu işlemciye en kötü hangi ekran kartı yakışır? İşlemciyi sağlam aldım uzun yıllar gitsin uğraşmayayım diye de şu an 8 aydır RX 460 ile idare ediyorum. Bütçemi 2700TL civarı ayarladım. Şimdi de ekran kartını sağlam bir şey almak istiyorum. Ne alabilirim? Aklımda RX 5600XT ve GTX 1600 Super var...
Top Bottom