Arama sonuçları: *

1. omerdesouza

Güzel oversize sweatshirt satan satıcı veya butik önerisi

Enflasyonun ve hayat pahalılığının farkındayım da yine günlük bir kıyafete 500₺ vermek bana fazla geliyor.
  2. omerdesouza

Yardım Amazon'un neden bu kadar kötü kargo hizmeti var?

Bu zamana kadar hatrı sayılır siparişim oldu neredeyse hepsi Kolay Gelsin ile geldi onun haricinde bir kaç kere de AGT Kurye getirdi kablo gibi ufak paketleri. Ve ilk alışverişimde çok şaşırmıştım ki bazen hala şaşırıyorum özel kutuları kargolama şekilleri bu ülke için fazla :D + Aras kargo da...
  3. omerdesouza

Yardım Hepsiburada Premium İptal Edilmiyor

YOK ARTIK! Ben bu maddeyi görmemiştim ''bir şansın var iptal edersen başka yok'' demek mi bu vay arkadaş.
  4. omerdesouza

3 Bölmeli Cam Saklama Kabı

Tüm LoL'e laf edersek zamanında oynayan ben de arada kaynarım, biz ona ''yasuo'' diyelim :cool:
  5. omerdesouza

3 Bölmeli Cam Saklama Kabı

Profil fotoğrafında Yasuo var onu ciddiye alarak hatayı sen yapıyorsun :kekw:
  6. omerdesouza

Yardım Mi Band 5 Açılmıyor Yardım Edin

Acaba birden fazla voltaj mı geldi diyeceğim de sanmıyorum, bilemedim.
  7. omerdesouza

Sen başka adaptörle veya PC üzerinden şarj etmeyi dene sanmıyorum hata olduğunu çünkü hata payı çok düşük. Sorunlu ise emin olduktan sonra talep oluştur gerisini Amazon'a bırak.
  8. omerdesouza

Amazondan aldıysan gönlünü ferah tut asla mağdur etmezler.
  9. omerdesouza

Xiaomi mi band 5 şuan 350tl almaya değermi?

Bir tahminim yok ama sanırım yakın zamanda tanıtımı olabilir. 6 geçen senenin martında tanıtılmıştı çünkü.
  10. omerdesouza

Xiaomi mi band 5 şuan 350tl almaya değermi?

6 içlerindeki en güzel bileklik şahsi fikrim gerek arayüzü gerek ekranı falan. Ama 7'yi beklemeye değer en azından fiyatlara etki eder.
  11. omerdesouza

2000TL ayakkabı önerisi ?

Ayakkabıyı sen mi alıcaksın abi?
  12. omerdesouza

GamingGen indiriminden öneri arıyorum

Kaça satılmıştı hocam G402?
Top Bottom