Neler Yeni

Yardım Mi Band 5 Açılmıyor Yardım Edin

PffPanda

80+ Bronze
Dün bir tane amazon üstünden Mi band 5 satın aldım ve geldi fakat şarj edip kullanırken şarjı bitti ve kapandı . 1 saate yakındır şarjda bekletmeme rağmen sorunum devam etmekte ve elimde herhangi bir kanıt yok . Ben bunun değişimini yada iadesini yapabilir miyim ? Nasıl yaparım ?

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Ömer
Amazondan aldıysan gönlünü ferah tut asla mağdur etmezler.

PffPanda

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Amazondan aldıysan gönlünü ferah tut asla mağdur etmezler.
Ne yapmam lazım peki usta ? 1-2 gün daha süre vereyim mi bilekliğe yoksa direk acımadan talep oluşturup yenisini mi isteyim ? Sorunlu çıkacağını bilsem kargoyu açarken video çekerdim diyecektim ama video çektikten sonra kullanırken de video çekmem lazımdı. Şarjı bitip kapanıp açılmayacağını bilsem zaten çekerdim . Moralim bozuldu.

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Ömer
Ne yapmam lazım peki usta ? 1-2 gün daha süre vereyim mi bilekliğe yoksa direk acımadan talep oluşturup yenisini mi isteyim ? Sorunlu çıkacağını bilsem kargoyu açarken video çekerdim diyecektim ama video çektikten sonra kullanırken de video çekmem lazımdı. Şarjı bitip kapanıp açılmayacağını bilsem zaten çekerdim . Moralim bozuldu.
Sen başka adaptörle veya PC üzerinden şarj etmeyi dene sanmıyorum hata olduğunu çünkü hata payı çok düşük. Sorunlu ise emin olduktan sonra talep oluştur gerisini Amazon'a bırak.

PffPanda

80+ Bronze
Sen başka adaptörle veya PC üzerinden şarj etmeyi dene sanmıyorum hata olduğunu çünkü hata payı çok düşük. Sorunlu ise emin olduktan sonra talep oluştur gerisini Amazon'a bırak.
33w turbo şarj adaptörü ile denedim gelmiyor 1 saate yakındır .

Cihangir

80+ Gold

PffPanda

80+ Bronze
Şunu farkettim benim üründe kılcal 1-2 tane de çizik var . Sanırsam ayıplı mal satmışlar ve ben bu ürünü şimdi geri göndersem bana diyecekleri şey kanıt nerde ? Yok ise sen yaptın diyecekler %95 ihtimalle .

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dün bir tane amazon üstünden Mi band 5 satın aldım ve geldi fakat şarj edip kullanırken şarjı bitti ve kapandı . 1 saate yakındır şarjda bekletmeme rağmen sorunum devam etmekte ve elimde herhangi bir kanıt yok . Ben bunun değişimini yada iadesini yapabilir miyim ? Nasıl yaparım ?
Amazon ile iletişime geçip durumu anlat. İade olmasa bile en azından servis için yardımcı olunur.

melihv48

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Melih Özcan
Komik olacak ama yaşadım böyle bir şey bu şarj edilen yerinde koruyucu küçük bir bant oluyor onları çıkarttınız değil mi :)

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Ömer
Top Bottom