Arama sonuçları: *

1. qqzeck

Yatırım Hesabı hakkında sorularım var (ziraat-garanti)

Hocam Garanti hesabımdan yatırım hesabı açtım bu işlemi akşam bu saatlerde yapmıştım sonra ki gün öğle olmadan açılmıştı hesabım. Kart almadan da işlem yapabilirsin mobil uygulamadan. Mesela benim yatırım hesabımın fiziksel kartı yok bende ama işlemlerimi yapabiliyorum.
  2. qqzeck

Troy'a geçmeyi düşünüyorum, Amazon dışında bir engeli var mı?

Anladım hocam. Bilgilendirme için teşekkür ederim. Aynı yere bağlıysa kısıtlama yemek yerine MC VISA devam ederim.
  3. qqzeck

Burda anlatılan TROY'un da aslında Discovery Card'a bağlı olması doğru anladıysam. Bu durumda değişen bir şey olmuyor galiba.
  4. qqzeck

Elinizde MC bulunacaksa geçmenizde bir zarar olmaz bence. Sıkıntı yaşadığınız yerlerde MC kartınızı kullanırsınız. Düşünülebilir. Dediğiniz gibi ABD'ye gideceğine TR'de kalsın.
  5. qqzeck

Troy kartımla Xbox Game Pass alamamıştım. Bazı yerlerde de haya veriyordu. Bu bahsettiğim 1 yıl önceydi. Bu tarz kısıtlamalar yüzünden kullanmaktan vazgeçmiştim. Şuan sistemleri değişmiş olabilir pek bilmiyorum.
  6. qqzeck

Papara yanlış kart mı göndermiş?

Kartın başkasının kartıyla karışmış olabilir. Müşteri hizmetlerini arayabilirsin.
  7. qqzeck

Papara ile Alakalı Bazı Sorularım

Ben Papara'yı sadece anlık acil para transferleri ve Cashback için kullanıyorum. Onun dışındaki işlemler için banka kartları yeterli oluyor zaten.
  8. qqzeck

Papara kart kaç günde gelir?

Bana AGT ile 1 haftada geldi ve evet Netflix ödemende en fazla 10TL'ye kadar geri ödeme yapıyor.
Top Bottom