Neler Yeni

Troy'a geçmeyi düşünüyorum, Amazon dışında bir engeli var mı?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Troy kartımla Xbox Game Pass alamamıştım. Bazı yerlerde de haya veriyordu. Bu bahsettiğim 1 yıl önceydi. Bu tarz kısıtlamalar yüzünden kullanmaktan vazgeçmiştim. Şuan sistemleri değişmiş olabilir pek bilmiyorum.
Yok dediğim gibi yurtiçi pos ve HB, trendyol vb. sitelerde geçerli ise benim için yeterli. Tüm kartlarımı geçirmeyeceğim zaten.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Troy'un Amazon'da geçmeme sebebi yurt dışı olarak işlem görmesi. Yurt dışı olarak geçen hiçbir internet sitesinden alışveriş yapamazsın. Amazon'a özel değil. Yurt içinde geçerli sadece Troy. POS cihazlarında, temassız özelliğinde vs. ise bir problem yok.

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
zeck
Yok dediğim gibi yurtiçi pos ve HB, trendyol vb. sitelerde geçerli ise benim için yeterli. Tüm kartlarımı geçirmeyeceğim zaten.
Elinizde MC bulunacaksa geçmenizde bir zarar olmaz bence. Sıkıntı yaşadığınız yerlerde MC kartınızı kullanırsınız. Düşünülebilir. Dediğiniz gibi ABD'ye gideceğine TR'de kalsın.

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
zeck

Aestro

80+
dimi durduk yere ulan troya geçeyim mi der bi insan
troya geçince israil zaten caner troya geçti diye netanyahu ve biden ağlayacak kahrolacak zaten kendiside zaten arap kökenli takmayın bu yüzden
Mesaj otomatik birleştirildi:

O kadar kelimeyle boş yapabiliyorsan gerçekten bu işte iyisin!
Verebileceğin cevapta maks buydu zaten aynen kanka troya geçelim filistini kurtaralım boş duyar kasmaktan başka bir şey değil bu bu kadar arap sevdalılısıysanız gönüllü olarak gidin desek sınıra gitmezsiniz ama milletin huzurunu yok boykot yok bilmem ne sizene kardeşim belki bu adam vicdansız merhametsiz size ne adam parayı kazanıyor kahvesini içiyor mc donalds yiyor ben hergün kola mc donalds yerim mesela yerim arkadaşım arapmıyım ben

Amazon’da kullanılsa ben de kullanacağım. Türkiye’de çoğu yerde kullanır, sorun olacağını sanmıyorum.

Sınıra gitmeye ne dersin?

Sınıra git desen hepsi burun kıvırır ama iş klavye delikanlılığına gelince elleri titrer gene yazarsınız o yüzden klavye delikanlılığı yapmayın filistindeki çoçuklara çok merhamet ediyor içiniz acıyorsa gönüllü alıyorlar verin dilekçeyi gidin şerefinizle ölün kimse bir şey demez ama gidipte burda milletin kafasını yok boykot bilmem ne banane arkadaşım elin yahudisi amerikalısı yapıyor kaliteli mal satıyor türkiye yapsın türkiyedende alalım ben kaliteye bakarım elin yahudisimi kaliteli alıyor gider ondan 100 tane mal alırım yetti boş duyarlarınız desteklemiyorm vicdansızımda.

Son düzenleme:

serwintes

80+ Gold
troya geçince israil zaten caner troya geçti diye netanyahu ve biden ağlayacak kahrolacak zaten kendiside zaten arap kökenli takmayın bu yüzden

Verebileceğin cevapta maks buydu zaten aynen kanka troya geçelim filistini kurtaralım boş duyar kasmaktan başka bir şey değil bu bu kadar arap sevdalılısıysanız gönüllü olarak gidin desek sınıra gitmezsiniz ama milletin huzurunu yok boykot yok bilmem ne sizene kardeşim belki bu adam vicdansız merhametsiz size ne adam parayı kazanıyor kahvesini içiyor mc donalds yiyor ben hergün kola mc donalds yerim mesela yerim arkadaşım arapmıyım ben

Sınıra git desen hepsi burun kıvırır ama iş klavye delikanlılığına gelince elleri titrer gene yazarsınız o yüzden klavye delikanlılığı yapmayın filistindeki çoçuklara çok merhamet ediyor içiniz acıyorsa gönüllü alıyorlar verin dilekçeyi gidin şerefinizle ölün kimse bir şey demez ama gidipte burda milletin kafasını yok boykot bilmem ne banane arkadaşım elin yahudisi amerikalısı yapıyor kaliteli mal satıyor türkiye yapsın türkiyedende alalım ben kaliteye bakarım elin yahudisimi kaliteli alıyor gider ondan 100 tane mal alırım yetti boş duyarlarınız desteklemiyorm vicdansızımda.
kanka Canerin psikolojik sikintilsri var kaile almaman lazim

rüyasında Netanyahu ile güreş tutuyor

Aestro

80+
kanka Canerin psikolojik sikintilsri var kaile almaman lazim

rüyasında Netanyahu ile güreş tutuyor
Konularını okuyorum ya gerçekten sıkıntılı filistini desteklemeyen kafir oluyor gavur oluyor merhametsiz oluyor @Gri Caner reis kusura bakma senin boykotun zararinı ben bugün kapattım 2 kutu algida 3 4 tane 1.5 litlrelik kolayla bitirdim yarında mc donalds+ starbucksta kahvemi içeceğim ohhh.

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze
Kartım kaybolmuştu ziraat yeni kart gönderdi troy gelmiş ilkte garipsedim ama 1 yıldır yurtiçinde hiçbir yerde sorun yaşamadım. EA play de geçmedi onda MC kullandim. Amazonu bilmiyorum

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Emre Altun
Konularını okuyorum ya gerçekten sıkıntılı filistini desteklemeyen kafir oluyor gavur oluyor merhametsiz oluyor @Gri Caner reis kusura bakma senin boykotun zararinı ben bugün kapattım 2 kutu algida 3 4 tane 1.5 litlrelik kolayla bitirdim yarında mc donalds+ starbucksta kahvemi içeceğim ohhh.
Neden bu forumda Boykot yapanlara karşı sürekli bir aşağılama, yok ne işe yarıcak, yok boşa yapıyorsunuz. Sana ne kardeşim. İsteyen İsrail malına boykot yapar isteyen amerikan Malına. Sana mı kalmış sorgulamak, işe yarayıp yaramadığını dillendirmek. Adam soruda Troy kartı Amazon disinda problem yaşar mıyım diye sormuş. Boş veletler Ohh bugun 1.5 litre kola bitirdim diyorsun. Ne boş adamlarsınız

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Ben size boykot etmiyorsunuz diye bir şey dedim mi? Sınıra gitmekle ne alakası var? Boykot etmeye gücüm yetiyor ve ben boykot ediyorum. Ve boykot ediyorum diye de siz karışamazsınız. GriCaner’de Troy’a boykot için geçiyorsa bu sizi ne alakadar eder?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,476
Üyeler
141,584
Son üye
Jormungandr
Top Bottom