Neler Yeni

Arkadaşım yüzünden bilgisayara virüs bulaştı

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,768
İsim
Can BOZKURT
arkadaşım benim masumlupumdan yararlanarak gta6 nın çıkış yaptığını söyleyerek bana bir site linki attı crack olarak indirdim bilgisyarın validesine birşeyler oldu yardım edin
Geri donum noktasi varsa onu yukle ayarlarda

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu
arkadaşım benim masumlupumdan yararlanarak gta6 nın çıkış yaptığını söyleyerek bana bir site linki attı crack olarak indirdim bilgisyarın validesine birşeyler oldu yardım edin
öncelikle öyle arkadaşın ben taa a
format en temizi ama çok backup varsa yukarıda denildiği gibi sistem geri yükleme noktasından bulaşma öncesi bir tarihe dönebilirsin. Geri yükleme nok. yoksa
Bunun trial versiyonunu indirip tam tarama yap. Otomatik silecektir.

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri
dostum bu konuda çok tecrübeliyim. bilgisayarını hem kaspersky ile tara. hemde avira ile. ve eset ile. Çünkü neden mi? Bizzat aynı durum benzeri karşıma çıktı pc'nin önyükleme diskine bile virüs bulaşmıştı hani format ekranında kurtarma diskleri olur ya. İşte her tarama yaptığında önyükleme disklerini'de taramayı unutma.. Defender'de bunu yapıyor çevrimdışı tarama olarak yap. Tarayıcında'ki çerezleri ele geçirseler hesaplarına ve verilerine elveda dersin.. İki adımlı doğrulama kodlarım aktif olduğu için paçayı sıyırmıştım..

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Görkem
Anında interneti kapatıp modemi aşağı at
kanka format saçma geldi senin dediğin şeyi yapıcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

öncelikle öyle arkadaşın ben taa a
format en temizi ama çok backup varsa yukarıda denildiği gibi sistem geri yükleme noktasından bulaşma öncesi bir tarihe dönebilirsin. Geri yükleme nok. yoksa
Bunun trial versiyonunu indirip tam tarama yap. Otomatik silecektir.
yok bundan sonra hiçbir linke tıklamam

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
586
İsim
Baran Kut
yok bundan sonra hiçbir linke tıklamam
Hocam o zaman pcyi ve modemi söküyorsun ve bir daha açmıyorsun.

Şaka bir yana, gerçekten yayılan bir virüs tipi falansa işin var. Kendi bildiğin bir antivirüs programını indir(ama yükleme hemen) ve neti vs. her şeyi kapa. Kurup bir tam tarama çek. Tespit ettiği her şeyi sil.

Hatta mümkünse 2-3 tane sağlam antivirüs programı indir çünkü birinin tespit edemediğini diğeri ediyor.

Top Bottom