Neler Yeni

Troy'a geçmeyi düşünüyorum, Amazon dışında bir engeli var mı?

Aestro

80+
Neden bu forumda Boykot yapanlara karşı sürekli bir aşağılama, yok ne işe yarıcak, yok boşa yapıyorsunuz. Sana ne kardeşim. İsteyen İsrail malına boykot yapar isteyen amerikan Malına. Sana mı kalmış sorgulamak, işe yarayıp yaramadığını dillendirmek. Adam soruda Troy kartı Amazon disinda problem yaşar mıyım diye sormuş. Boş veletler Ohh bugun 1.5 litre kola bitirdim diyorsun. Ne boş adamlarsınız
Arkadaşim isteyen istediğini desteklesin be bir şey demiyorum gidip starbucksta kahvesini içen adamları yok israil boykot diye pankart açan hangi arap toplumu yada mc donaldsın camını çerçevesini indirenler kimler siz starbucsta kahve içrn adama saygı duyuyormusunuzda bizden saygı bekliyorsunuz senin inadına bir tanr daha alacağım arkafaşım evet bana kaldı tüm herşeyi sorgulamak arap seni
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben size boykot etmiyorsunuz diye bir şey dedim mi? Sınıra gitmekle ne alakası var? Boykot etmeye gücüm yetiyor ve ben boykot ediyorum. Ve boykot ediyorum diye de siz karışamazsınız. GriCaner’de Troy’a boykot için geçiyorsa bu sizi ne alakadar eder?
Israili destekleyen markalarda yemek yediğim zaman cam çerçeve indiren ve starbucstayken bir düzine arap israile boykot demesinden bıktığım için çok alakadar ediyor ticaret bakanlığının izni var starbucsun türkiyede durmasına ama bir kaç düzine araplar gelmiş insanların huzurunu kaçırıyor bunun diğer adıda devlete isyan teröristliktir devletin izin verdiği bir kuruma isyan etme kimsenin hakkı yokturm

Neden bu forumda Boykot yapanlara karşı sürekli bir aşağılama, yok ne işe yarıcak, yok boşa yapıyorsunuz. Sana ne kardeşim. İsteyen İsrail malına boykot yapar isteyen amerikan Malına. Sana mı kalmış sorgulamak, işe yarayıp yaramadığını dillendirmek. Adam soruda Troy kartı Amazon disinda problem yaşar mıyım diye sormuş. Boş veletler Ohh bugun 1.5 litre kola bitirdim diyorsun. Ne boş adamlarsınız
Yobaz gelişememiş insanlar olduğunuz için aşağlıyoruz ayrıca yobazlıkta boş adamlıkta sizin üstünüzr yoktur ağzını topla öncelliklr kimler mc donaldsta mc donalsda çalışanlar ve yemek yiyen senin vatandaşların varken camı çerçeveyi indirip riske attı filistini destekleyrnler sizler starbucsta milletin huzurunun içine eden kim yine siz

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Emre Altun
Arkadaşim isteyen istediğini desteklesin be bir şey demiyorum gidip starbucksta kahvesini içen adamları yok israil boykot diye pankart açan hangi arap toplumu yada mc donaldsın camını çerçevesini indirenler kimler siz starbucsta kahve içrn adama saygı duyuyormusunuzda bizden saygı bekliyorsunuz senin inadına bir tanr daha alacağım arkafaşım evet bana kaldı tüm herşeyi sorgulamak arap seni
Kimligime mi baktın da arap olduğumu iddia ediyosun la sen 😄 Benim kimliğim de seni alakadar etmez hem. İster arap olurum ister fransız sen mi sorgulucan herife bak? Adam sorusunda İsraile boykot uygulamayan kafirdir diye bir cumle mi yazmış da atlamışsın hemen. İstediğini iç beni alakar etmez. İçmeyen de seni alakadar etmez simdi git kendi coplugunde ötmeye devam et sen.

Aestro

80+
FIlistini destekliyorsanız destekleyin allahtan benim gittiğim starbucsta veya mcdonaldda camı çerçeveyi indirecek bir arap karşıma gelmedi direk dövüyorsun sonra polisi arayip şikayetçi oluyorum araplar sizi

Ukta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Alperen Çelebi
geç kanka boşver. yurtiçi alışverişlerini troy la yurtdışını diğer masterla yaparsın. ben öyle ypğaıyorum uzun zamandır

Aestro

80+
Kimligime mi baktın da arap olduğumu iddia ediyosun la sen 😄 Benim kimliğim seni alakadar etmez. Adam sorusunda İsraile boykot uygulamayan kafirdir diye bir cumle mi yazmış da atlamışsın hemen. İstediğini iç beni alakar etmez. İçmeyen de seni alakadar etmez simdi git kendi coplugunde ötmeye devam et sen.
aynen israile boykot kanka troya geçelim cam çerçeve indirelim türkiye sonra neden gelişmiyor

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Israili destekleyen markalarda yemek yediğim zaman cam çerçeve indiren ve starbucstayken bir düzine arap israile boykot demesinden bıktığım için çok alakadar ediyor ticaret bakanlığının izni var starbucsun türkiyede durmasına ama bir kaç düzine araplar gelmiş insanların huzurunu kaçırıyor bunun diğer adıda devlete isyan teröristliktir devletin izin verdiği bir kuruma isyan etme kimsenin hakkı yokturm
Yahu banane? Ben onları mı destekliyorum? Yaptıkları yanlış. Ben kimseye boykot etmiyor diye bir şey demem ve onlarında bana bir şey demesini istemem. Ama kalkıp da “ohhh mis gibi çocuk kanı içiyorum“ diyenlere derim ama.

Aestro

80+
Yahu banane? Ben onları mı destekliyorum? Yaptıkları yanlış. Ben kimseye boykot etmiyor diye bir şey demem ve onlarında bana bir şey demesini istemem. Ama kalkıp da “ohhh mis gibi çocuk kanı içiyorum“ diyenlere derim ama.
Ben çoçuk kanı içiyorum demedim kola içiyorum dedim ayrıca herkes içebilir kimseye karışamazsın

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Tebrik ederim hocam. Çok güzel bir girişim. Yerli ve milli tam destek 💪

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben çoçuk kanı içiyorum demedim kola içiyorum dedim ayrıca herkes içebilir kimseye karışamazsın
Onu ben örnek verdim. Diyenler var. Ben zaten bir şey demem içene. Gelip bana bir şeyler derse derim.

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Emre Altun
aynen israile boykot kanka troya geçelim cam çerçeve indirelim türkiye sonra neden gelişmiyor
Cam çerçeve indirenler cahil, sen onlardan da daha cahilsin. Daha okuduğunu anlamıyorsun. Ben ne yazmışım adamın yazdığın cevaba bak. Ben elma diyorum. Adam armut diyor. İlkokul terk misin kardeşim sen? 🤣🤣

Aestro

80+
Neys
Cam çerçeve indirenler cahil, sen onlardan da daha cahilsin. Daha okuduğunu anlamıyorsun. Ben ne yazmışım adamın yazdığın cevaba bak. Ben elma diyorum. Adam armut diyor. İlkokul terk misin kardeşim sen? 🤣🤣
Arap

Forumda sen haricinde arap yok lütfen filistine gidermisin konuşma çok boş yapiyon

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Sinan İ.
Verebileceğin cevapta maks buydu zaten aynen kanka troya geçelim filistini kurtaralım boş duyar kasmaktan başka bir şey değil bu bu kadar arap sevdalılısıysanız gönüllü olarak gidin desek sınıra gitmezsiniz ama milletin huzurunu yok boykot yok bilmem ne sizene kardeşim belki bu adam vicdansız merhametsiz size ne adam parayı kazanıyor kahvesini içiyor mc donalds yiyor ben hergün kola mc donalds yerim mesela yerim arkadaşım arapmıyım ben

Arapları sevmediğin belli oluyor. Biri Katar biri Kuveyt in.

Aestro

80+
Onu ben örnek verdim. Diyenler var. Ben zaten bir şey demem içene. Gelip bana bir şeyler derse derim.
Biletin hazır

Arapları sevmediğin belli oluyor. Biri Katar biri Kuveyt in.
Ne sevicem türke araptan dost olmaz ama altını çiziyorum türk diyorum türke dost olmaz arapla arap olur ama

Arkadaşlar boykota devam edelim israil çöküyor 😎😎🤣🤣🤣🤣

Top Bottom