Arama sonuçları: *

1. S

Ev internet kutusundaki kablom bu şekilde

Zaten ben anlamam :) bu kadar berbat bi işçilik olamaz
  2. S

Ev internet kutusundaki kablom bu şekilde

Beyler bir kaç kez başlık atı çözüm bulmaya çalışmıştım. Cat 6 kablo değiştirmek gibi. Ev internet kutusundaki kablom aynen bu şekil. Comnet Serkan karakaya olan benimki. Daha önceki konularında snr değeri fln atmıştım. 75 mbite kadar destekleyen ağ 18 i geçmiyordu. Ne önerirsiniz.
  3. S

Cat 6 kablo ve modem ayarlari

Tesekkurler
  4. S

Elektrikçi çağıracam zaten ben yapamam. Bu kablonun ucu yok ne yapmak lazım nerden alabiliriz o Gördugun vdsl ucunu.
  5. S

Acaba kablo değiştirsem düzelirmi? Suanki kablo biraz kötü gibime geldi. Zaten 2 internet girişine baktıklarında bozuk olduğunu söylemişlerdi. Ev sahibine alttan bi kablo çıkarmış direkt ,fotolarını koydum aşağıya prizin oconde direk internet kablosu çıkıyor normalde prizin yanındaki 2 internet...
  6. S

1714938430 Maks 70 mbit hız diyor netspeeddeyken 35 mbit tarifede 20 nin altına inmezken comnette ilk 3 gün 30 mbit sonraki 5 gün 10 mbit suan 18 mbit alıyorum... 2 kez destek talebi yazdım ama geri dönüşü olmadi
  7. S

Beyler binanın internet kutusundan benim daireye kablo çektirmek istiyorum. Cat 6 kablo uygun fiyatlı ne önerirsiniz. Bodrum kat,giriş katı,1.kat ve benim bulunduğum 2. Kat yani toplam 4 kat mesafe var kac metre yeterli olur. Bide modemim asus dsl-ax82 u burdan bir ayar yapabilirmiyim internet...
  8. S

Ev interneti icin modem ayarlari ve cat 6 internet kablosu onerisi

Beyler comnet 100 mbit lik tarife aldım 10 ayrı internet saglayisindan kontrol ettigimde 70 mbit alabileceğim söylendi ama ilk hafta 30 mbit aldım sonraki hafta 10 mbit oldu suan destek talebi sonrası direkt 20 mbite yükseldi. Resmen bir destek talebi sonra 2 kat hız artışı oldu! Asus Dsl-ax82u...
  9. S

30 mbit olan hızım 10 a düştü

Comnet ilk 3 gün de 30mbit bağlantım varken 1 hafta oldu olmadı 10 mbite düştü sizce nedeni ne olabilir. Comnet 100 mbit tarife aldım. 10 ayrı sağlayıcılar altyapı sorgulamaya 50 ila 75 mbit arası hızı desteklediğini söylediler ama sonuç bu
  10. S

Yardım Taahhütüm Bitiyor İnternet Servis Sağlayıcısı Önerir Misiniz?

Bende comnete geçtim vdsl baya uyguna geldi fiberlerin fiyatları diğerlerine benzer tek iyi yanı taahhüt kontrat yok aldığın kadarını kullanıyorsun. Hız yavaşlatma yapmışlar bende 1 senelik aldım koduyla da 1 aylık hediye verdiler. Altyapin fiber 1000 mbit mi veriyor yoksa daha asagimi...
  11. S

Digitürk İnternet nasıldır???

Tamam. Bide şey deneyebilirsiniz. Bi ara comneti arayıp taahhüt öncesi iptal için ceza bedelini karsilayabiliyorlarmi. Eger olursa bosa beklemez olursunuz. Zaten bir firmayı iptal edip diğerini açtırmak ücretli oluyor. 300 lira açtırma ücreti aldılar.kurulumumu kendim yaptım ondada ücret vardı...
  12. S

Hocam geceniz zaman dönüş yapın 2 müze indirim veriolar. 365 günlük paket aldım kodu kullandım 1 ayda hediyesi vardi. 2mizede yararlı olur. Geçmeyi düşünürseniz geri dönüş yapabilirsiniz
  13. S

Hocam en iyi yanı 1 3 6 12 aylık alabiliosun . Eger çok takintiliysaniz 1 aylık alin bakın derim. Hoşunuza giderse ona göre uzun alırsınız. Netspeede 35 mbite 350 veriyorum suan 100 mbitlik pakete 200 veriyorum 1714332076 Kıskanırlar değilde kismamislar olcakti
  14. S

Suan 2 hafta oldu. Benim evin kablosu kötü ve internet kutusuna mesafem 130 metre olmasına rağmen 32 mbit alıyorum. Bilenlere sordum alabileceğim maks hızı aliosun dediler. Ki buda ii bisey internetimi kıskanırlar. Konumum kötü olduğu için suan 30 mbit Dow 10 mbit up load alıyorum. Zaten turkcel...
  15. S

Forumda birkaç kez g mesajlar var bakabilirsin. Bi sorun olmadı zaten altyapısı tt nin. Bide kontrat yok bunda paket aliyosun 1 3 6 12 aylık
  16. S

Suan comnete geçtim ve memnunum hocam. Eger geçmeye yakışanı ve merak ediyorsanız söyleyin mesaj olarak detaylı cevap yazabilirim.
  17. S

Bulundugun yer turk telekom altyapısı vede vdsl ise comneti oneririm. Taahhüt yok satin alıyorsun ve aldığın kadarını ödüyorsun şahsen ben bir yıllık aldım aylık 199 TL yede geldi. 100 mbit lik aldım hemde. Müşteri hizmetleri de saat akşam 6ya kadar açık ve ulaşabiliyorsunuz eğer almayı...
  18. S

Turk telekom cihaz 4.5 uyum degil diyor

4.5 turk telekomda 4g olarakmi geçiyor?
  19. S

Hocam şuan gördüğünüz gibi wifi arama volte ve 4.5 g açık onlarda bi sorun yok . Ama cihazım uyumlu değil diyo sizin dediğiniz gibi yaptım telefon değiştirip aktif ettim ama sonuç yine 4 g çekti 4.5 g çekmedi ondan sonra s23 ultraya geçtiğimde yine aynı sorun var
  20. S

Bende öyle olduğunu biliyorum benim sorum o değil. Suan 4.5 g aktif olarak telefona gelip kullanabiliyorsunuz kullanamiyormuyum
Top Bottom