Arama sonuçları: *

1. songokutr

Çok pasif ve çekingen biriyim ne yapmalıyım?

İşte böyle yapan anne babalar gerçekte evladına dost degil düşmandır. Anne ve babanın görevi evladını desteklemektir arkasında durmaktır. Zaten büyük başarı ya inatla gelir yada anne baba destegiyle gelir. Futbolcuların başarılı olanlarının hayatlarına bakarsan ya inat edip bir yerlere...
  2. songokutr

Çok pasif ve çekingen biriyim ne yapmalıyım?

Fitness yada herhangi bir dövüş sporu özgüven sorununu çözecektir. Annen direk sana sen çok pasifsin dediyse yanlış yapmış. kız arkadaşın vs olsa trip atmış seni gözünden düşürmüş derdim. annenin tutumu yani çok yanlış tabi olay nasıl yaşandı tam bilmiyoruz. ama sen bunları anlattıktan sonra...
  3. songokutr

kardeşim monitörü kırdı..

Bu yorumdan görüyoruz ki sende onun eşyalarını kırıyorsun. Sen kırarsan kardeşinde gelip kırar. Birbirinizin eşyalarına saygı duymalısınız. İlk kırıp başlatan sensen kardeşin gelip kırdıgı vakit şaşırmaman gerekir. kardeşinin haksız oldugunu düşünüyorsan ailenden yeni monitör isteyebilirsin ve...
  4. songokutr

İç dökme | Eşcinselliğin normal olduğu kabulüyle ilgili ne düşünüyorsunuz?

Bilinçli bir insan olarak. Öncelikle yoruma gelip seni kınayacak olanlar için bu yorumu yazıyorum. Bu yorumun yazılış amacı tamamen seni kınayacak olan tipleri bilinçlendirmeye çalışma amaçlıdır. Arkadaşlar yargılamayın, kınamayın. Gerçekten inanıyorum kınamak çok feci belalar veriyor insanın...
  5. songokutr

Recep Baltaş Doğu Türkistan Olayında Çini Desteklediğini duyurdu.

Kripto yahudi yada asala ermenisi mi anlamadım recebi. nerede bu vatana yapılacak en büyük ihanetler var hepsini yapmış.
  6. songokutr

Yobazlaşmış Müslümanlar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Konuyu okumadım çok uzun geldi. Yobazım galiba
  7. songokutr

Babam Annemi Komşumuzla Aldatıyor

Babanı ve o kadını düşünme ama aldatılan adamı düşünüp mantıklı kararlar ver çok düşün bu konu üzerine. Baban polismiş. Adam babanı bıçaklayıp öldürse hapse girebilir. O aldatılan adamın kişiligi nasıl onuda düşün ona göre karar al. Birde sadece mesajlarla olacak iş degil yalanayıp seni kötü...
  8. songokutr

Okyanusun ortasından telefon ile aranmışım. Merak içerisindeyim.

Şaka oldugunu söyledim zaten sakin ol. Demek istedigim ya bir tanıdık aradı yada random numara başka açıklaması olabilir mi zaten?
  9. songokutr

Türk birisi benden yardım istiyor olabilir. Belki Tuvalı adasında mahsur kalmıştır. Şaka bir yana yani ya birisi random numara çevirdi ya da Türk bir tanıdıgım beni adadan aradı.
  10. songokutr

Olay gerçekten yaşandı telefonum biraz eski. Güncel kullandıgım telefonum arızalandı. Başka bir telefonla erkan görüntüsü alıp çekebilirim resmini arama geçmişinin en kısa zamanda. Şu an evde android başka telefon yok ama bulurum. :D. Konu troll degildir.
  11. songokutr

Tırstım biraz ne yalan söyleyeyim. Tesadüf olamaz. Elimde imkan olsa merak sebebiyle Tuvalı adalarına gitmeyi düşünürdüm.
  12. songokutr

Arkadaşlar beni böyle bir numara aramış sabah saatlerinde uykuluydum duymamışım. Numara bu +68896**** son 4 hanesini yinede vermeyeyim dedim. Etik bulmuyorum ifşa durumlarını. +688 kodunu arattıgımda Tuvalı ada ülkesini Google'dan buldum. Yani dünyanın bir ucu bu numaranın benimle ne işi...
  13. songokutr

köpekleri kendimden nasıl uzaklaştırabilirim

Su atarsan kaçarlar yada yem vereceksin bir kaç defa seni tanıdıkları zaman sıkıntı çıkmaz. Ama bir kaç defa yem ver
  14. songokutr

Çekiliş yapmak serbest mi?

Tamam öyle yapayım. İlla benim yapmama gerek yok zaten olmadı adminlere veririm.
  15. songokutr

Ben ürün talep etmiyorum karşılıksız ürün vericem 1620325870 Tamam yasaksa yasaktır napalm :D
  16. songokutr

Forum da çekiliş yapmak serbest mi?
  17. songokutr

Barbara palvin güzel mi :D

LGBT is coming xD
  18. songokutr

Daha gencim Ellerim titriyor

Vitaminsizlik vardır ya da psikolojiktir
  19. songokutr

X y z kuşağı o kuşak bu kuşak

z kuşak demeyelim biz ona. Dünya her geçen gün daha kötü bir hal alıyor aması da var. Belki kötülük geliştikçe iyilikte gelişecektir. Etki tepki meselesi.. Neyse özet geçecek olursam suçu z kuşagına atıyorlar ama sorun z kuşagında degil sorun dünyanın a dan z ye tüm kuşaklarının bozulmasıyla...
  20. songokutr

THH başvurdum sonra ne olacak?

THH başvurdum. İnternet üzerinden başvurumu gerçekleştirdim. Başvuru tamamlandı diyor. Bundan sonra ne olacak?
Top Bottom