Neler Yeni

kardeşim monitörü kırdı..

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emsalettin Yiğit
insanın kız kardeşi olmaz olsun bu agresiflik ne kedinin mamasını katmadım diye kırdı monitörü dengesiz hareketleri var en son çıldırtacak ya ne parasının değerini biliyor nede normal hayatta düzgün para harcamasını parayı çöp edecek şeyler için kullanıyor.

monitör çok iyi değildi ama en azından 200hz di ghostingli olsada şuan 30hz tv ekranından yazarken gözüm ağrıyor.

( akşam fotoğraf eklicem tel arabada kalmış )
Başıma gelse şakasız kardeşimde travma yaratacak düzeyde sağlam bir dayak atardım,şakasız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Serhad Kaşıkcı
Kardeşin uyurken telefonunun şifresini değiştir. Yapmadan önce annenlerden yeni ekran iste ve kardeşini suçla. Annenlerin başının etini ye ve kardeşinin hatasını telafi etmesi gerektiğini söyle. Anlaşmazlıkları çözmüyorlarsa senin kendi çözümlerine laf etmemeleri ve bundan sorumlu olmadığını söyle. Kardeşin bir hata yaptıysa ödemeli.

utkualp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Utku Eymen Tahsin Alper
insanın kız kardeşi olmaz olsun bu agresiflik ne kedinin mamasını katmadım diye kırdı monitörü dengesiz hareketleri var en son çıldırtacak ya ne parasının değerini biliyor nede normal hayatta düzgün para harcamasını parayı çöp edecek şeyler için kullanıyor.

monitör çok iyi değildi ama en azından 200hz di ghostingli olsada şuan 30hz tv ekranından yazarken gözüm ağrıyor.

( akşam fotoğraf eklicem tel arabada kalmış )
Normal ben 13 kardeşim de 7 yaşında kırmak dışında benim her eşyamı alıyor.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Eski kardeşin mi

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,437
İsim
uwu
Eski kardeşin mi
Evet

Kardeşin uyurken telefonunun şifresini değiştir. Yapmadan önce annenlerden yeni ekran iste ve kardeşini suçla. Annenlerin başının etini ye ve kardeşinin hatasını telafi etmesi gerektiğini söyle. Anlaşmazlıkları çözmüyorlarsa senin kendi çözümlerine laf etmemeleri ve bundan sorumlu olmadığını söyle. Kardeşin bir hata yaptıysa ödemeli.
O kadar uzun şifresi var ki sanki devlet sırrı var içinde şifreyi kendi dışında kimse bilmiyor.
Ekran evde var 1 tane eski belki onu kurarım ama PC den zaten sıkılmıştım şimdi telefondan takılıyorum akşamda babamın telefonuna çöküyorum ondan oyunumu oynuyorum

YiJianMei

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Volkan Çelik
Bu hayatta öğrendiğim bir şey varsa o da " ağlamayan bebeğe süt verilmez". Durum aile içerisinde yaşandığı için ailenden ısrarla yeni monitörü isteyeceksin onlar direnirse tavrını koy tribini at. Aynısını abim yaptı ailemin durumu olmamasına rağmen bizi çok büyük borçlar altına soktu ama ona ne kızan var ne de hesap soran. Yani sadece isteyeceksin.

İntikam fikrini de aklından çıkar o senin kardeşin fakat değer verdiğin birşeye kontrolsüzce bir şey yaptığı için ona da tavrını koy belli bir süre onunla muhabbeti kes. Bence böyle yapmazsan aile içerisinde hep alttan alan kişi damgası yersin. Eşyalarına pek saygı göstermezler. Dediklerimi yapmak zorunda değilsin karar senin

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,166
İsim
haro
sıkıntı orda ne kırsam sorgusuz alınıyor ona

Bu yorumdan görüyoruz ki sende onun eşyalarını kırıyorsun. Sen kırarsan kardeşinde gelip kırar. Birbirinizin eşyalarına saygı duymalısınız. İlk kırıp başlatan sensen kardeşin gelip kırdıgı vakit şaşırmaman gerekir.
kardeşinin haksız oldugunu düşünüyorsan ailenden yeni monitör isteyebilirsin ve kardeşine ceza vermelerini söyleyebilirsin
kardeşine şiddet vs bir şey uygulama ve kardeşinin eşyalarına bir daha dokunma derim. bunu yaparsan dogru olanı yaparsın
ama haklı oldugunu düşünüyorsan ailen sana monitör alana kadar hatta daha iyisini alana kadar sürekli evde trip at başlarının etini ye. haklıysan çünkü hakkını aramalısın

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,437
İsim
uwu
Bu yorumdan görüyoruz ki sende onun eşyalarını kırıyorsun. Sen kırarsan kardeşinde gelip kırar. Birbirinizin eşyalarına saygı duymalısınız. İlk kırıp başlatan sensen kardeşin gelip kırdıgı vakit şaşırmaman gerekir.
kardeşinin haksız oldugunu düşünüyorsan ailenden yeni monitör isteyebilirsin ve kardeşine ceza vermelerini söyleyebilirsin
kardeşine şiddet vs bir şey uygulama ve kardeşinin eşyalarına bir daha dokunma derim. bunu yaparsan dogru olanı yaparsın
ama haklı oldugunu düşünüyorsan ailen sana monitör alana kadar hatta daha iyisini alana kadar sürekli evde trip at başlarının etini ye. haklıysan çünkü hakkını aramalısın
Hocam ben yanlışlıkla ojesi kırılır Max o benim 2 monitör ümü kırar kulakligimi bozar telefonumu kaç kere 2. Kattan bahçeye fırlattı( geçen yaz telefon nanelerin içindeymiş sularken fark ettim) annem ve babamın eski telefonlarıda pert

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Ömer Temiz
Hocam ben yanlışlıkla ojesi kırılır Max o benim 2 monitör ümü kırar kulakligimi bozar telefonumu kaç kere 2. Kattan bahçeye fırlattı( geçen yaz telefon nanelerin içindeymiş sularken fark ettim) annem ve babamın eski telefonlarıda pert
Kardeş değilde kalleş gibi geldi bana

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,689
Üyeler
141,474
Son üye
fatoş çelik
Top Bottom