Neler Yeni

kardeşim monitörü kırdı..

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Mehmet Ali Aladağ
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı, ekran kartı, işlemci, vb.
Steam
Mehmetali20100
Discord
mehmetali2407
tüm
Giden 4k lik monitör yüzünden 12klik telefonunu kirmak bana mantıksız geliyor en fazla 1 gün telefonunu saklarım yada makyaj aynasını kırabilirim daha fazlasında can güvenliğim için tehlikeli
makyaj aletlerinin içinden geç
ve telefonu üç ay sakla
Mesaj otomatik birleştirildi:

PC yi zaten kullanmıyor çıktı işi oluncada babama söylüyor babamda iş yerinde çıkartıyor.
Özür dilemek ne kelime hakaret ediyor ve annem hala bir şey demiyor .
ya bu dünyadaki niye herkes feminist? anne baba hocalar okul idaresi toplum hatta. iki taş*ağım bir çü*üm var diye bize yapılmayan kalmadı. ben tüm mağdur erkekler adına hakkımı insanoğullarına helal etmiyorum

Kanka geçmiş olsun. Yaşın da küçük kalkıp yenisini al çalış taksitlendir desem yapamazsın. Bari 144hz bir şeyler bak kendine veya bir süre 60hz ile takıl yaz tatilinde çalışıp kendine bir monitör al.
kız kardeşinin yaptığı salaklığı çocuk niye çeksin. telefonu satsın mis gibi 240 hz monitör alsın

Kanka geçmiş olsun. Yaşın da küçük kalkıp yenisini al çalış taksitlendir desem yapamazsın. Bari 144hz bir şeyler bak kendine veya bir süre 60hz ile takıl yaz tatilinde çalışıp kendine bir monitör al.
kız kardeşinin yaptığı salaklığı çocuk niye çeksin. telefonu satsın mis gibi 240 hz monitör alsın

Son düzenleme:

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,060
İsim
pcustasi1
insanın kız kardeşi olmaz olsun bu agresiflik ne kedinin mamasını katmadım diye kırdı monitörü dengesiz hareketleri var en son çıldırtacak ya ne parasının değerini biliyor nede normal hayatta düzgün para harcamasını parayı çöp edecek şeyler için kullanıyor.

monitör çok iyi değildi ama en azından 200hz di ghostingli olsada şuan 30hz tv ekranından yazarken gözüm ağrıyor.

( akşam fotoğraf eklicem tel arabada kalmış )
Geçmiş olsun kral benimde annem öyle ama ben sabah kapıyı kitleyip çıkıyorum :D

herkes öyle demiş ama Bence onun eşyalarına zarar verme .Güzelce karşına al konuş güzellikten anlamıyosa telefonu varsa git sat ama zarar verme

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,511
İsim
uwu
Geçmiş olsun kral benimde annem öyle ama ben sabah kapıyı kitleyip çıkıyorum :D

herkes öyle demiş ama Bence onun eşyalarına zarar verme .Güzelce karşına al konuş güzellikten anlamıyosa telefonu varsa git sat ama zarar verme
Zaten bir şey yapamam yemek yiyordum hemen bağırıyor kulaklığını kaybetmiş ben almışım gibi bana bağırıyor .masasına bile bakmayı akıl edemiyor

Reav

80+ Silver
Keşke..

Hocam telefonu ucuz android değil ki 12k mı ne fiyatı var bişey olsa yine para babama dönüyor

Silinen fotolar 2/3 gün sonra tekrar eklenecek.
Ben alır telefonunu camdan atarım kâbus yaşatırım evde ben küçükken ablamda aynı bu tipte bir kızdı sende iyi sabır varmış

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Cengiz
insanın kız kardeşi olmaz olsun bu agresiflik ne kedinin mamasını katmadım diye kırdı monitörü dengesiz hareketleri var en son çıldırtacak ya ne parasının değerini biliyor nede normal hayatta düzgün para harcamasını parayı çöp edecek şeyler için kullanıyor.

monitör çok iyi değildi ama en azından 200hz di ghostingli olsada şuan 30hz tv ekranından yazarken gözüm ağrıyor.

sen 14 yaşında değil misin akrdeşin kaç yaşında senin haytta parayı çar çöp ediyor demişssin sendne küçük kız kardeşinin gezmesi saçma geldi bana

metirax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Ali Kıraç

üvey kardeşin mi? Çok önemli soru lütfen cevapla ona göre tüyo vercem

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,511
İsim
uwu

ofleep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yağız Çetin
Öz

Ben 15 kardeşim 13
Biraz saçma gelebilir ama ailen tarafindan anladığım kadarıyla bir müdahale yok, ya kendin cozuceksin yada aile büyükleri ile, kendin çözme konusunda bence dik tavrini hiç degistirme sen ona ne kadar yüz verdikçe oda sana daha sert davranicaktir, dediğin gibi kulaklığımi kayıp diyelim sendenmi biliyor sözlü olarak çok takılma fiziksel geçerse ona yeticek kadar geri şekilde güç kullan(zarar vermemeye) çalış, yapabilirsende telefonu bilgisayar bağlayıp işletim sistemini komple sil görsün gününü :D

Monitörün fotosunu atma şansin varsa dm üzerinden yollarmisin rica etsem

emre_2280

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Emre
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri