Arama sonuçları: *

1. songokutr

Rehber Monitör Panelleri Rehberi

Reddit paylaşımı bilimsel bir yazıydı. Paylaşan olursa çok iyi olur. Va monitörlerde ghosting var aslıda buda göz için zararlı olmalı. IPS panelde de ıps glow gibi sorunlar var. Panel seçimi tamamen kişisel tercih olmalı bu sebeple. En iyisi budur diyemem. Ama şunu söylemek istiyorum keşke VA...
  2. songokutr

Rehber Monitör Panelleri Rehberi

IPS panellerin gözü yorduguna dair Reddit paylaşımı vardı aslında onu aradım konuda ama bulamadım. Bulabilen varsa paylaşabilir mi?
  3. songokutr

Rehber Oda tasarlama rehberi

Elektrik nasıl sınırsız oluyor?
  4. songokutr

Rehber Oda tasarlama rehberi

Boş iş. Lafa gelince agaçları kesmeyin küresel ısınma var dersiniz. Rgb nin yakacagı elektrikten ne olacak demeyin. 1 milyon kişinin RGB'sini kapatmasıyla dünyanın elektrigi ve parası cebimizde kalır. Şiddetle kınıyorum RGB'yi.
  5. songokutr

Rehber Ryzen 5 3600 RTX 3060 Ti kartına darboğaz yapar mı sorusunun cevabı!

Nvidia'nın işlemci gibi kartı besleyen bir teknolojisi olacakmış ekran kartının için de. Amd'yi bitirmek için bu teknoloji gelirse 1080p'de ryzen 5 3600 ile bile çalışır.
  6. songokutr

Rehber Sorunlu SSD'ler ve Sorunları

Samsung 500GB 860 EVO SATA 3.0 bu marka ssdyi almayı düşünüyorum. Bilmeden adatasu 630 aldım cahilligime geldi. Bilemiyorum istikrarlı bir hız vermiyor bozulmazsa ben bu hızlarda kullanmaya razıyım aslında. Cs go da mesela yüklenme ekranı genelde ilk bende açılıyor. Oyunlarda pek fazla sorun...
  7. songokutr

Rehber Sorunlu SSD'ler ve Sorunları

Ben de adatasu 630 var. 10gblık tek dosya taşıyayım dedim. 300 mb hızında 200 mb saniye hızında başta başlıyor. sonra 10mb a kadar hız düşüyor. Berbat bir ssd en kısa sürede degiştirecegim.
  8. songokutr

İnceleme Monster Enerji İçeceği incelemesi (beyaz)

https://www.kizlarsoruyor.com/diger/q5982411-enerji-iceceklerinin-boga-idrari-spermi-icerdigini-biliyor-muydunuz :D net bir delil ve kaynak degil aslında ama :D
  9. songokutr

İnceleme Monster Enerji İçeceği incelemesi (beyaz)

Boga spermi var sanırım bunun içinde. Afiyet olsun :D
  10. songokutr

Rehber Ryzen 5 3600 2080 Supere darboğaz yapar mı sorusunun cevabı.

Videoları izledim yüzde 60 gpu çalısıyor. Yani yüzde 40 boşta. Yani darbogaz var :D
Top Bottom