Arama sonuçları: *

1. tccc

mac uygulama silindi olarak gözüküyor ama silinmedi?

bilgisayara anaconda indirdim kapattıktan sonra birdaha bastığımda uygulama açılamıyor dedi bende heryerden sildim şimdi tekrar indirmeye çalıştırğımda zaten var güncelleyin vb diyor ama bulamıyorum yok yani sildim ne yapabilirim
  2. tccc

hangi programlama diline yönelmeliyim

yok aga butun bos beles ucubeler kaldı forumda karı kız konusu dısında yazamıyolar
  3. tccc

hangi programlama diline yönelmeliyim

yaklaşık 1.5 2 yıldır html css dillerini öğreniyorum ama okuldan dolayı sürekli ara verdim 1 ay yapıyorum 3 ay ara veriyorum vb yine az buçuk biliyorum ama dü tekrardan bakmaya karar verdim ama hiçbirşey hatırlamadığımı farkettim sizce html css js den devammı edeyim yoksa python veya c++ mı geçeyim
  4. tccc

responsive tasarim sıkıntısı

hallettim tesekkür html i link rel le css e bağlamayı unutmusum
  5. tccc

yok hayir hicbir fark olmadı hala 700px bir şey ifade etmiyor küçülttükçe küçülüyor yavaş yavaş
  6. tccc

şu kodları yazıyorum ama bir şey ifade etmiyor sayfayı küçülttükçe h2 de yavaş yavaş küçükülüyor 700px in altına indikten sonrada küçülmeye devam ediyor sıkıntı nerde
  7. tccc

0'dan yazılımcı olma

udemy den kurs alabilirsin en temel yolu bu youtubeda vb türkçe olarak kalteli kaynak 0
  8. tccc

önerebileceğiniz html css js dersleri

youtube web odası kanalında html bitti css tede ilerlemeye başladım ama çokta iyi bulmadım açıkçası udemyden veya herhangi bir paralı siteden önerebileceğiniz bir html css js kursu varmıdır herhangi bir site olur farketmez fiyat olarakta maksimum 70 civarına çıkabilirim diye düşünüyorum...
  9. tccc

C# için ücretsiz kurs önerisi

bilmiyordum şimdi duydum ama cidden güzele benziyor iyidir herhalde
  10. tccc

C# için ücretsiz kurs önerisi

youtubedan ücretsiz kaliteli kurs nerdeyse yok udemy de ücretsiz kurslar ama onlarda dandik oluyor en mantıklısı yine udemy den makul fiyatlı bir kurs almak bence
  11. tccc

ücretsiz ve kaliteli yazılım editörü önerisi

teşekkürler biraz kullanımını öğrenip geçeceğim ama sql server nedir kısaca söyleyebilirmisin
  12. tccc

ücretsiz ve kaliteli yazılım editörü önerisi

şuanda sublime text 3 kullanıyorum gayet kaliteli ama son yaptığım şeyde herşeyi seçip kopayalamak yerine başka bir harfe bastım ve her şey gitti kafayı yedim böyle bir durumda nasıl geri getirilibileceğini bilen varsa yazarsa sevinirim dediğim gibi sublime text ve notepad++ dışında bildiğiniz...
  13. tccc

en iyi html css javascript youtube kanalı

html css javascript öğrenmek istiyorum biraz temelim var cidden kaliteli bir seri önerebilirmisiniz birtek html css te olur javascripte ayrı bakarım (reklam diye sıkıntı oluyrsa özelden yazarsanız sevinirim)
  14. tccc

yazılım öğrenmeye çalışıyorum

güzelmiş bu baya bakıcam teşekkürler 1623156721 web odası diye bir kanal buldum gayet güzel anlatıyor ama videolar 5 yıl öncesine ait bir sıkıntı çıkarmı bu konuda yani yeni videolar mı izlemeliyim eskilerde sıkıntı olmazmı
  15. tccc

dediğin sayfaya baktım önce html css javascript gibi şeylerle başlamak istiyorum ama uzun detaylı bir konu göremedim kanalda bunlarla alakalı önerebileceğin varmıdır
  16. tccc

teşekkürler önerileriniz için kitabı bırakıp video izleyeceğim yüksek ihtimal
  17. tccc

başlıktada yazdığım gibi yazılım öğrenmeye çalışıyorum öğrenmek için bu kitabı almıştım ama almadan öncede youtubedan html ile alakalı bir video serisi izlemiştim ve gayette anlayıp uygulayabiliyordum kitapta 80 sayfa civarı okudum geneli bildiğim şeyler bilmediğim şeylerde var ama bunları...
  18. tccc

Python Nasıl Öğrenilir ?

videoları izlerken aynı zamanda uygularsan daha hızlı kavrayabilirsin
Top Bottom