Arama sonuçları: *

1. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

Bunlardan Hangisine Paramı Harcamalıyım?

evet ama dahaçok ileride yazılımile uğraşacağım ve ekrankartıile işim aşırı olmayacak. en azından şimdi uygunken bir klabyealırım elimden ne kadar çıkıyorsa. sonra kalan paranın üstüne bir şeyler ekleyim ekran kartı alırım diyedüşündüm biraz. tam tersini de yapabilirimaslında. yani şey olarak...
  2. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

Babam kuyumcu. Altın alsam ona veririm o da paraya dönüştürür daha fazla paraalırım belki. Ama daha çok artık yatırımı bırakıp harcayayım diyorum. Zaten paramın yarısı dolar. 1688581872 Ya şu Gamepower ürünler beni bayağı pişman etti travma yaptı ve artık almışken düzgün bir şey alayım diyorum...
  3. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

Yaklaşık 6000₺ civarı bır birikimim var ve elimde durup gitgide değerini kaybetmesinden ise belirlibirürüne yatırmak istiyorum. Son zamanlarda ihtiyaçlarım arttı. Ekran kartım GT 1030 ve artık eksikliğini hissediyorum, ama yine de uzun süre idare edebilirim gibi. Klavyem Gamepower Ogre ve Space...
  4. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

Hepsiburada'dan 5,1 TL lik bir şey önerir misiniz?

abi ketçap lazım mı https://www.hepsiburada.com/burcu-ketcap-tatli-bufe-tipi-650-gr-p-HBV000019N87A biraz bütçeyi aşıyor ama olsun.
  5. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

Sizce Bu Kombin Nasıl?

Bence John Wick gibi full siyah giyinin bi' havanız olur
  6. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

Yardım UPS Kargo Kapalı Durumu

Vay Allahsızlar evde yuvarlanıyom sabahtan beri ne zaman gelcek diye meğer evde deilmişim
  7. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

Yardım UPS Kargo Kapalı Durumu

Ups'in kargo takip sitesinde böyle bir durum yazıyor. Ne anlama geliyor?
  8. ubeyeyeyeyeyeyeyeye

R5 5600X aldım bakın ne geldi !

Satıcının adını verir misin bende dolandırılmak istiyorum
Top Bottom