Arama sonuçları: *

• Users: xragu
  • In Eğitim
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. xragu

TYT Türkçe için 345 vs Bilgi Sarmal

345 çözdüm gayet başarılıydı.
  2. xragu

Yks Için Sıralama Hesaplama Denince Aklınıza Gelen Ilk Site Hangisi ?

V puan tam olarak veriyor hocam
  3. xragu

11. sınıfa geçiyorum

hocam okulların bize 4 senede verdiği eğitimi 3 4 ayda evde kendiniz çok rahat bir şekilde ve daha verimli bir şekilde bitirebilirsiniz çom rahat yeterli olur bu süre tyt nin temelini atmaya başla yazın 11 e başlayıncada aytye yavaş yavaş girebilirsin .
  4. xragu

40 gün kala ea geçilir mi

bende sayısaldan hazırlanıyorum bence pişman olmayacaksan geçebilirsin ezberin felan iyiyse gerçekten sözeli seversen rahat bir şekilde yaparsın gibi geliyo
  5. xragu

TYT Netlerim Nasıl ?

Gayet normal 3 aylık süreçte ben tyt çalışmayı düşünüyorum bende 11. Sınıfım paragraf çöz bolbol ayt yi 12 halledersin tyt bitir yaz tatilinde .
  6. xragu

Ayt Mat Kaynak Önerisi

Hocam bende 11. Sınıfım okulda bu kitap ile ilerliyoruz çok verimli anlatıyor sonra ise testlerle pekiştiriyor...
  7. xragu

okullar sizce kapanır mı ?

Kapanmasın kapatmazlar bence ben kapanmasini istemiyorum
  8. xragu

Özel okulun fen lisesi bölümü yardım lütfen

Çalışırsan duzenli tekrar vs. Zorlanmassin sana bagli
  9. xragu

11. sınıfta dershaneye gitmelimiyim.

Dersaneye gitmelisin bende 11. Sınıfım ve bu sene gidiyorum aslında 2 sene bile az ama git 9 ve 10 nun açıklarını kapatirsin bende sen gibiyim
  10. xragu

12.sınıflara nakil ne zaman açılacak

Hayir numarasi olmayan lisenin adi ne oraya gitmen lazim ve internette numarasi vardir
  11. xragu

Hmm simdi gittigin okula soyle ben ayrilmak istiyorum felan nakil yaparlar buyuk ihtimal 1627377028 Hangi okula gitmek istiyosun
  12. xragu

Bunu okuluna veya internete sorabilirsin
  13. xragu

11.Sınıfta Anadoludan Özel okula geçmek

ben de 11. sınıfım durumumdan dolayı özele yazılmadım ama dersaneye yazıldım ve o bile iyi geldi virüs zamanında daha okullar yok iken çok avantajlı
  14. xragu

11.Sınıfta Anadoludan Özel okula geçmek

eğer durumunuz iyi ise özele gidin
  15. xragu

9. Sınıf Fizik Sorusu

buraya atarsan daha yararlı olur bence çünkü virüs yüzünden çoğu kişi herşeyi unuttu malesef https://eodev.com/
  16. xragu

OBP İLE GİRME YARDIM

Evet dogru senin onunde kimse yoksa ve boş ise senin puanin az olsa bile alırlar
  17. xragu

LGS Sınavı ile İlgili Okullar MEB'e Dava Açıyormuş!

Çalışana kolay bence bahane
  18. xragu

Şu 2. Sinavlar isteyen girmeyecek olaylari dogrumu ?

Dilekce vercekmisiz 1. Donem puanim 2. Ile ayni olucakmis bu kesin mi inş kesindir 2. Donem hic girmedim derslere
  19. xragu

9.sınıf almanca sınavında ne sorabilirler

Kitaptaki etkinliklere ornek sorarlar
Top Bottom