Arama sonuçları: *

1. yigitrocks

Erkekte göğüsler neden şiş olur?

Ergenlikte normal. 21 yaşına kadar geçer büyük ihtimalle geçmezse ameliyatı var.
  2. yigitrocks

16 yaşında 178 boyundayım

Şu boy konuları sıktı artık. Boy tamamen genetikle alakalı bir şey. Uykunu düzenli alırsın, beslenmene dikkat edersin genetiğinde de varsa uzarsın bu kadar. Şu yaşta şu boydayım sizce kaç olurum falan biz ne bilelim arkadaş? Allah değiliz peygamber değiliz. Böyle boş boş konular açmayın artık.
  3. yigitrocks

Antrenman öncesi kahve, soda içmek sorun yaratır mı

Pre+Kahve+BCAA+Arjinin alıyorum daha zararını görmedim :D
  4. yigitrocks

G

Aynen dostum annemin yarım litre yağlı bol tuzlu ev yemeklerini yiyerek vücut geliştirici olabilirim💪 Ayrıca adam salona gitmek istiyor neden gerek olmasın? Salona gitmenin gerekliliğini sen mi belirliyorsun? Adam salona gitmeden 1 senede gelişicekse (ki salondaki gibi gelişemez) salona gidip 3...
  5. yigitrocks

G

Bu spor malesef pahalı bir spor. Neredeyse her gün pilav, tavuk yada alternatiflerini yemen lazım eğer gerçekten yapıcaksan bu sporu. Ek olarak supplementler de çok önemli rol oynuyor. Beginner olduğun için ilk başlarda çok lazım değil belki ama ilerde ihtiyacın olucak elbet.
  6. yigitrocks

G

Hocaların verdiği çalışma ve beslenme programına uy mu demiş biri yorumlarda yoksa ben mi yanlış görüyorum :D Hocanın sana vereceği hazır programdan ne gibi bir verim almayı düşünüyorsun acaba? Ek olarak salonlardaki hocaların çoğu beginner bi bodyciden fazlasını bilmiyor. Sen önce bir salona...
  7. yigitrocks

fitness beslenme programı hazırlama

Aylık 1000-1500TL gayet normal eğer bulka giricekseniz. Bu sporun en önemli şeylerinden biri beslenmedir. Benim şuan aylık masraf 1300-1500TL arasında supplementler hariç. Ha cut yapıcaksan aylık 700-900 arası rahat yeter ama. Bu biraz da senin formuna, amacına bağlı.
  8. yigitrocks

Protein tozu önerisi ve dikkat edilmesi gerekenler

O paraya alacağın 16 servis ürün seni ne kadar götürücek ki :D Almana değmez. Ayrıca protein tozunu yanlış kullanmak gibi bir şey çok da mümkün değil. Günde 1-2 ölçek alıyorsun ihtiyacına göre. Suya karıştırıp içiyorsun bu kadar basit. Bu arada normal bir vücut 35 gram proteini 4-5 saatte...
  9. yigitrocks

Tüy Dökücü Krem ya da Spray Önerisi

Öneririm. https://www.hepsiburada.com/veet-men-erkeklere-ozel-tuy-dokucu-krem-200-ml-pm-HB00000IFQMS https://www.trendyol.com/veet/erkeklere-ozel-tuy-dokucu-krem-200ml-p-4974298
  10. yigitrocks

Saç derimde pullanma var ne yapmam lazım ?

Herkeste farklı işliyor. Yazdıklarının hiçbiri adamın işine yaramaya da bilir. Direkt olarak çözümü bu veya çözüme en yakın olanı bu neye göre kime göre diyorsun? 1633199025 Israrla söylediğim gibi herkeste farklı işliyor bu saçma şey. Deneyerek bulman lazım. Baktın şampuanı kullanmana rağmen...
  11. yigitrocks

"Fitness boyunun uzamasını engeller" doğrumudur?

Halterci olmayacaksan ne boy uzaman durur ne de boyun kısalır. Deadlift ve Squad benzeri hareketlerde belki eklemlerin zarar görebilir çok ağır kilolar kaldırırsan yanlış formlarda. Zaten çok ağır kaldıramazsın yeni başlıyorsun. Yüksek kiloların altına girmek öyle bikaç ayda olan bir şey değil...
  12. yigitrocks

Yağlı Egzama'nın sebebi direkt olarak budur diyemeyiz. Bilim dünyası bile henüz tam olarak sebebini bilmiyor. Bir mantar türünün buna sebep olunduğu söyleniyor. 1633125403 Saçım bir dönem uzundu. O zamanlar da belli zamanlarda çıkıyor, belli zamanlarda yok oluyordu bu lanet sorun. Şuan kısa...
  13. yigitrocks

Hayır, saçını kesmeni söylemez büyük ihtimal. Çok bir alakası yok çünkü saçının uzunluğuyla. Dediğim gibi bir mantar çeşidi bu aslında. Büyük ihtimal şampuan veya saç losyonu yazar. Bazı dönemler alevlenen, bazı dönemler de hiç yokmuş gibi olan değişik bir deri hastalığı bu. Sen gene istersen bi...
  14. yigitrocks

Seboreik Dermatit yani yağlı egzama sorunu gibi duruyor. Eğer bu sorundan müzdaripsen geçmiş olsun. Kesin bir çözümü yok malasef çünkü sorunun ne olduğu kesin olarak bilinmiyor. Bir mantar türü olarak biliniyor. Head and Shoulders'ın 200TL civarlarında bir şampuanı var onu kullanıyorsun büyük...
  15. yigitrocks

4 Senelik Protein Tozu Kullanılır Mı?

Topaklanma ve kokusunda problem yoksa tüketilebilinir.
  16. yigitrocks

18 yaşında boy uzar mı?

Bu boy kısalması olmuyor mantıken. Ayrıca postürün formun yanlışsa yamulur. Düzgün formda yapılan hiçbir hareket zarar vermez vücuda. Ek olarak postür yamulması boyu kısaltmaz ki. Adı üstünde yamuk duruyor. Uzunluk olarak gene aynı.
  17. yigitrocks

18 yaşında boy uzar mı?

Öyle bir şey yok. Ha çok ağır kilolar kaldırırsan eklemlerin zarar görebilir belki ama boy kısaltma söz konusu değil.
  18. yigitrocks

Ben ruh hastası bir psikopat mıyım?

Günümüz ergenleri niye böyle yav :D
  19. yigitrocks

17 yaşında kısırlık testi olmak

Çocuk çok sıkıntılı iş. Çok büyük sorumluluk. Ve ben o sorumluluğu almak için doğru adam değilim. O yüzden kısır olmak bence çok iyi bir özellik. Prezervatif masrafı da ortadan kalkıyor hem. Bi paket olmuş 50-60 lira yazık günah valla.
  20. yigitrocks

17 yaşında kısırlık testi olmak

Keşke ben de kısır olsam. Bildiğin tanrı vergisi gibi bir şey bu. Çok imreniyorum kısır insanlara valla.
Top Bottom