Neler Yeni

17 yaşında kısırlık testi olmak

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,194
İsim
Hakan
Eskiden zıplıyordu şimdi zıplamıyormu yoksa ?
Buda saçma bir soru, adamın cinsel organının durumu ve aktifliği seni alakadar etmez, konu ile alakası yok Meni'nin içindeki spermlerin görevini yapamaması kısırlık. Bu şekilde altan 31'i temsil eden sözde şakalarınız komik değil.

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,784
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
Buda saçma bir soru, adamın cinsel organının durumu ve aktifliği seni alakadar etmez, konu ile alakası yok Meni'nin içindeki spermlerin görevini yapamaması kısırlık. Bu şekilde altan 31'i temsil eden sözde şakalarınız komik değil.
Komiklikle alakası yok.
17 yaşında bunu düşündüren nedir o sıkıntı bir kere
kaç kişi tanıyorsun böyle diyen ?
kısırlık çok yaygın bişey değil ama çok yaygın olacak 2050 ye kadar.

Necrotic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Orkun
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi.
Hocam böyle bir şey yoktur umarım şırınga nedir insafsız mı bunlar kellemi kestirtirir gene de bu tedavi yöntemini uygulanmaz
Bu arada konu sahibine ek olarak hangi doktora ne şikayetle gittiğin e-nabız uygulaması üzerinden gözüküyor diye biliyorum.
hocam utanılacak bir durum yok kan vermen gerekiyor kolunu kesip çıkan kanı tüpe dökmek var birde şırınga ile almak var. Direk testislerden alınan örnek daha sağlıklı sonuç verilebilir. Tıpta ayıp olmaz hocam. Prostat testi yaptırman gerekirse ileride Doktor bey Makatı elletmeden yapın demek imkansız bir durum Forumda argo küfür yasağı var ondan bilimsel adını kullandım banlanmak istemiyorum :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Komiklikle alakası yok.
17 yaşında bunu düşündüren nedir o sıkıntı bir kere
kaç kişi tanıyorsun böyle diyen ?
kısırlık çok yaygın bişey değil ama çok yaygın olacak 2050 ye kadar.
Örnek veriyorum evlendin 1 çocuğun oldu ama sonra ikinciyi ne kadar yapmak istediysen de olmadı. Erkek kısmı veya kadın kısmı fark etmez sonradan kısırlık da olabilen bir şey kısır doğmak da mümkün testini yaptırmadan bilemezsin kendimden örnek veriyim belki bende kısırımdır bilmiyorum hiç aklıma esmedi. Benim bu tip sorun yaşayan akrabalarım var düşündüğün kadar az yaygın değil sen denk gelmemiş olabilirsin. Son dediğine katılıyorum ama o kadar uzun sürmeyecek teknoloji ve maruz kalınan radyasyonlar, beslenmeler çok fazla kısır yapıcı hale geldi. 2030 ve 2040 ları görmeden çoğu insan kısır olabilir tabi bunlar varsayım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Arda Çetin
Eğer mastürbasyon yapıyorsunuz da meni faln gelmiyorsa bence tek gitmeniz halinde çok sorun etmezler 18'inize 1 yıl kalmış zaten

Necrotic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Orkun
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi.
Eğer mastürbasyon yapıyorsunuz da meni faln gelmiyorsa bence tek gitmeniz halinde çok sorun etmezler 18'inize 1 yıl kalmış zaten
Hocam ilk yazılanları okumanızı öneririm kısırlığın meni ile çok az bir ilgisi var oda şu yoğun veya belirli bir cc değerinde meni çıkmıyorsa döllenme durumu doğal yolda daha çok zor hale gelmektedir. Nedeni 1 spermin yumurtaya ulaşması için olasılık olarak artmaktadır. (tabi bunların sağlıklı yüzen spermler olduğu varsayılırsa) Bence ürolog birimine randevu alıp kendi görüşebilir. Yaşın konu ile ilgisi yok evlenmeyecek bu yüzden vekaleten birisi ile gitmesine gerek olduğunu sanmıyorum. Şaka bir yana konuya mesaj atıp bilgilendirmeler yapmaya çalıştığımdan beri bende test yaptırsam mı acaba diye düşünür oldum :D .

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,784
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
hocam utanılacak bir durum yok kan vermen gerekiyor kolunu kesip çıkan kanı tüpe dökmek var birde şırınga ile almak var. Direk testislerden alınan örnek daha sağlıklı sonuç verilebilir. Tıpta ayıp olmaz hocam. Prostat testi yaptırman gerekirse ileride Doktor bey Makatı elletmeden yapın demek imkansız bir durum Forumda argo küfür yasağı var ondan bilimsel adını kullandım banlanmak istemiyorum :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Örnek veriyorum evlendin 1 çocuğun oldu ama sonra ikinciyi ne kadar yapmak istediysen de olmadı. Erkek kısmı veya kadın kısmı fark etmez sonradan kısırlık da olabilen bir şey kısır doğmak da mümkün testini yaptırmadan bilemezsin kendimden örnek veriyim belki bende kısırımdır bilmiyorum hiç aklıma esmedi. Benim bu tip sorun yaşayan akrabalarım var düşündüğün kadar az yaygın değil sen denk gelmemiş olabilirsin. Son dediğine katılıyorum ama o kadar uzun sürmeyecek teknoloji ve maruz kalınan radyasyonlar, beslenmeler çok fazla kısır yapıcı hale geldi. 2030 ve 2040 ları görmeden çoğu insan kısır olabilir tabi bunlar varsayım.
1950 lerden beri Sperm oranı %69 oranında azaldı. Tamamen dünya nüfusunu azaltmaya yönelik bir hareket Tabikide bu. Çünkü bu ongoruluyordu.
tabii ki bende tedirgin oluyordum kisirmiyim diye fakat hiç aklıma gelmedi çünkü benim Bir geleceğim yok dünyanın ve ülkenin durumu ortada :)

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Yiğit Aralim
Keşke ben de kısır olsam. Bildiğin tanrı vergisi gibi bir şey bu. Çok imreniyorum kısır insanlara valla.

Necrotic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Orkun
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi.
1950 lerden beri Sperm oranı %69 oranında azaldı. Tamamen dünya nüfusunu azaltmaya yönelik bir hareket Tabikide bu. Çünkü bu ongoruluyordu.
tabii ki bende tedirgin oluyordum kisirmiyim diye fakat hiç aklıma gelmedi çünkü benim Bir geleceğim yok dünyanın ve ülkenin durumu ortada :)
benim farklı sebebim var. Ben 26 yaşındayım fakat evlenme düşüncesi bir kere aklımdan geçmedi herkes yaşamıştır arada aileler analar, babalar sorar ama ben yok cevabı verip geçiyorum. Eğer tekrar böyle bir fikir kafama gelirse testini yaptırmak isterim sonuçta tek başına evlenmiyorsun sen çocuk yapamıyorsun ama eşin çocuk sahibi olmak isteyebilir birinde seçeneğin oluyor diğerinde tanımadığın birinin spermi ile bankadan alarak çocuk sahibi olabilirsin ki türkiyede bu yöntem yasak yanlışım yoksa. tüp bebek sadee eş (partnerinden ) alınarak yapılıyor olabilir.

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Yiğit Aralim
Özel değilse nedenini sorabilir miyim ?
Çocuk çok sıkıntılı iş. Çok büyük sorumluluk. Ve ben o sorumluluğu almak için doğru adam değilim. O yüzden kısır olmak bence çok iyi bir özellik. Prezervatif masrafı da ortadan kalkıyor hem. Bi paket olmuş 50-60 lira yazık günah valla.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,064
İsim
Diyarhan

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Kızlar için en son Himen kontrolü için aile gerekiyordu, erkekte de aynıdır. Kanunlar genelde eşit yapılır.
Himen dediğin kızlık zarıysa artık öyle bir uygulama yok. Yapan varsa şikayet edin büyük ihtimalle lisansı elinden alınırö

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,620
Üyeler
142,772
Son üye
Chezzaritz
Top Bottom