Neler Yeni

17 yaşında kısırlık testi olmak

Mustifa

80+ Bronze

Saian SS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Mehmet
Arkadaslar yasim 17 ve 2 yıldır kafamı kurcaliyor kısır olmasam bile gidip test yaptirip kafami rahatlatmak istiyorum tek basima gidip yaptirabilir miyim testi
güzel kardeşim varikoselimden yola çıkarak söylüyorum ürolojiye gitmen gerek ailen lazım mı değil mi oraları bilmiyorum ürolojiye gideceksin o sana bi kutu vericek tuvalete gidip işiyorsunda idrar testi veriyorsun ya aynı o şekil gidip verdiği kutunun içine doğru mast yapıp spermlerini boşaltmalısın

tavsiye olarak yanında kulaklık ve interneti olan telefon götürmeni tavsiye ederim
kendini unut kulaklığı unutma

bu arada sperm testi vermeden önce en az 3 en fazla 5 gün boşalmamış olman gerekiyor en azından doktor benden bu şekilde istedi 4. gün git orda yap.

Son düzenleme:

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
18 yaş altı olduğun için sanırım aile bireylerinle gitmen gerekiyor.

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,784
İsim
emirhan
Tamam reis bilmemize gerek yoktu bunu ona mı takıldın yani
Aynen öyle reis
Mesaj otomatik birleştirildi:

güzel kardeşim varikoselimden yola çıkarak söylüyorum ürolojiye gitmen gerek ailen lazım mı değil mi oraları bilmiyorum ürolojiye gideceksin o sana bi kutu vericek tuvalete gidip işiyorsunda idrar testi veriyorsun ya aynı o şekil gidip verdiği kutunun içine doğru mast yapıp spermlerini boşaltmalısın

tavsiye olarak yanında kulaklık ve interneti olan telefon götürmeni tavsiye ederim
kendini unut kulaklığı unutma
Niye kulaklık reis?

Son düzenleme:

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,721
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
gısr ol nlmiş ki? :blobdance:

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Erkekligi onunla belirleyenler başkasının erkekliğini değil kendi erkekliğini sorgulasın.
Cidden böyle ciddi bir konuya o kadar saçma sapan mesajlar geldi ki... Komik sanıyorlar kendilerini ama değiller. Hem de hiç.

Necrotic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Orkun
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi.

Necrotic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Orkun
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi.
Hocam kısırlık meni üretmemek değil , hareketli yani canlı sperm üretmeme olayı. 5 milyon sperm var diyelim bir ejakülasyon (Boşalmada) üretilen milyon rakamı farazi oraya takılma anlaşılması kolay olması için yazıyorum. Eğer 5 milyonla ortalama canlı sperm sayın çok ama çok düşükse veya neredeyse 0 veya o rakama yakınsa bu seni kısır yapmakta. Bunun testi yaptırılabiliyor ama yaşının 17 olduğunu farz ediyorum daha evlenecek bir yaşta değilsin kafanı takman gereken şeyin bu olduğunu düşünmüyorum tabi testi yaptırmak istersen yapılabilecek yerler var ama hayatımda hiç yaptırmadığım için nerelerde yapılıyor bina olarak bilgi veremem ama proses üç aşağı beş yukarı bu şekilde. gidersin sample (örnek verirsin veya veremessen şırınga ile direk testisten alırlar örneği (ki bu çok acıtabilir.) ölçüm yaparlar ve kısır olup olmadığına bakılır.) Bir ufak bilgi daha ölçüm yapılması için belirli bir süre ejakülasyon yapmamanız önerir sağlıklı test yapılması için. Umarım bilgilerim yardımcı olmuştur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,453
Üyeler
155,425
Son üye
ulyseuss
Top Bottom