Arama sonuçları: *

1. Göktürk ArdaHan

Yardım Gencer gaming indirim kodu var mı rx7900xt alıcam

Beyler sapphire pulse rx7900xt alıcam gencergaming'de bildiğiniz indirim kodu var mı veya bu kadr daha'da indirime girer mi
  2. Göktürk ArdaHan

Pcıe 1x uzatıcı kablo ucuz öneri

https://www.evaletim.com/urun/alfais-5086-pci-e-express-1x-disi-erkek-riser-yukseltici-uzatma-kablosu-10cm?ref=akakce&v=1.84.7 bunun daha uygunu var mı?
  3. Göktürk ArdaHan

Yardım İdefix ekran kartı kullanılmış gibi

İdefix'den rx7900gre aldım gigabyte gaming o.c modeli kutunun ucu görseldekj gibi yırtıktı kutuda normalde olan o jelatin yoktu sadece kartda vardı kartın koruyucu jelatindede iz vardı soğutma blogundaki alüminyumlarda hafif eğilimler vardı hepsi görsellerde sizce normal mi? İçerisinden sadece...
  4. Göktürk ArdaHan

Yardım Pttawm ekran kartı alınır mı?

https://www.pttavm.com/sapphire-rx-7900-gre-nitro-11325-02-20g-256-bit-gddr6-16-gb-ekran-karti-p-975816930?utm_source=akakce.com&utm_medium=fiyat-kiyaslama&utm_campaign=akakce&v=1.66.2 Sizce alınır mı yoksa gigabyte gaming o.c modelini alcam +370tl'ye satıcısı nasıl pttawm'den alınmaz...
  5. Göktürk ArdaHan

🔥İndirim Xfx merc rx7900gre 21.999TL

( 🔥 YETKİLİ SATICI🔥 ) (⭐HEPSİBURADA⭐) Link-( https://www.hepsiburada.com/xfx-radeon-rx7900gre-merc-oyuncu-ekran-karti-16gb-gddr6-hdmi-3xdp-1xhdmi-amd-rdna-3-p-HBCV000064FOQL Power color fighter almak istemeyenler buna bakabilir sapphire pulse'den daha iyi bir soğutma...
  6. Göktürk ArdaHan

Yardım Değişimi onaylanan ürün zorla para iadesi olur mu?

Dostlar 2.elden modem aldım arızalandı garantiye yolladım değişimi onaylandı ama vizyon bizde ürün yok para sahibine para iadesi olucak diyor diretiyor sahibin numarayı bende yok ve birde ürün 650 liraya almış adam şuan 2-2.5k bunu yapmaya yasal hakları var mı? ACİL Bİ BAKARSANIZ
  7. Göktürk ArdaHan

Yardım Ryzen 7 7800x3D Almaya Değer Mi? Fiyatı İner Mi?

2k oyunculuk için kullanıcam almaya değer mi? Kart olarak 7900gre düşünüyorum R5 7600 ile 7800x3D Arasında 6-7k fark var sizce değer mi birde fiyatı sizce düşer mi?
  8. Göktürk ArdaHan

İncehesap İade Kabul Etmiyor

İncehesaptan Msı B650S Wifi 2 Aldım 5800TL'ye Geldiğinde Pinlerdrn Birj Hasarlıydı İade Ettim Açıklamayada Pin Hasarlı İade İşlemi İstiyorum Dedim Gönderdim Kargo Bana 3 Kere Geri Geldi Geri İade Etmek İstiyorum Dedim Yine Kod Aldım Hatta Bana Almay8m.İadr Diyin Geri Gelsin Dediler Oxid...
  9. Göktürk ArdaHan

Yardım Sinerji Bilgisayar Ulaşılamıyor

Sinerji'den Dün Ram Aldım Site O Kadar Rezalet Bir Yavaşlıkta'ki Kodu Benden İki Kere Aldı Beyaz Ekran Verip BiBaktım Siparişi İkilemiş Şimdi Bu Sebepten Ötürü Anakart Alamıyorum Para Eksik Kalıyor Ve Siparişi İptal Edemiyorum.Temsilciye Ulaşmak İçin Arıyorum Ufak Bi Müzik Yaptığınız Konuşmalar...
  10. Göktürk ArdaHan

Amazon Prime Siparişimi İptal Ediyor

Dostlar Amazon Prime'dan Msı B650m-A Eifi Anakart Alıyorum İş Bankası İle Amazon Siparişi İptal Ediyor Satıcıda Amazon
  11. Göktürk ArdaHan

Sahibinden.com Get Sorun Olur Mu?

Dostlar Birisine Sahibinden.com'dan get ile rx6900xt satacağım şimdi kafamdaki soru şu ben bu kartı çıkartmadan önce çalıştığına dair kartında içinde yer aldığı video çekcem net bir şekilde seri no ya kadar test sonuçlarınıda aynı şekilde ona göre yolluyacağım bu durumda karşı taraf kartı iade...
  12. Göktürk ArdaHan

Amd ryzen Ve Sapphire Fatura Ve Ürün Garanti Sorgulama

Dostlar Ben R5 5600 ve sapphire rx6900xt aldım Bunları Seri No'dan Garantilerini Ve Adamın Bana Vermiş Olduğu Faturanın Bana Verdiği Ürüne Ait Olduğunu Faturan8ın Gerçek Olduğunu Nasıl Sorgularım?
Top Bottom