Arama sonuçları: *

1. Göktürk ArdaHan

Yardım Kasadaki hava akışım nasıl?

Beyler böyle yanlardan da fan falan koydum am5 sistem ama dün fanları taktıktan sonra bana sanki şöyle bir şey fısıldadı (benim kendime hayrım yok lan üfleyimi üflemeyimi ha dedi gitti önde 2 büyük fan arkada egzoz fan kasa h500p
  2. Göktürk ArdaHan

Yardım Asus tf120a2r alınır mı?

H500p kasa var yardımcı olsun diye takcam 300tl'den iyi mi fanlar?
  3. Göktürk ArdaHan

Öneri 2000tl kasa fanı öneri ek olarak m.2 soğutucu öneri

H500p kullanıyorum ama kasanın içi sıcak çalışıyor gibime geliyor Sapphire pulse rx7900xt bellek sıcaklığı metro gibi oyunlarda 87-89 derecelerde samsung 970 evo plus 1tb ise 72 derecelerde indirme yaparken Windows 980 pro 1tb'da kurulu olmasına rağmen Aklımda kasa fanı olarak asus tf120 var...
  4. Göktürk ArdaHan

Öneri Asus tf120 120m alınır mı?

Mastercase h500p kasaya ön paneldeki büyük fanların arkasında radyatör takma yeri var fanları oraya takıcam sizce değer mi? Sistem iç ısısı biraz yüksek öndeki fanlar bunların performansını etkiler mi?
  5. Göktürk ArdaHan

Öneri Mastercase h500p Kasa fanı öneri?

Cooler master mastercase h500p kullanıyorum ön fanların arkasında iç tarafta sıvı soğutma radyatörü için 120mm 3 adet fan yuvası var 7800x3D Sistem Kurulu İçerde Artic Freezer 2 360mm argb var ama kasa içi sıcak baya onun için fan arıyorum sizce https://amzn.eu/d/1CB8SIy bunu mu alayım Yoksa...
  6. Göktürk ArdaHan

Yardım Kasa fan öneri asus tf120 vs AsiaHorse COSMIQ hangisi?

Asus tf120 120mm argb fanlar 3 lü kit 2300tl AsiaHorse COSMIQ 120mm ise 1000tl gümrük yürürlüğe girmeden kapsammı ama hangisi daha mantıklı? Asus tf 3 lü kit almak yerine 6 adet asiahorse+kontrolcü geliyor?
  7. Göktürk ArdaHan

Öneri Ryzen 7 7800x3D İçin Termal Macun Öneri?

Artic freezer 2 360mm var mx-6 ile değerler boşta 50-55 arası daha iyi bir macun gerek 5-10 derece düşürebilecek bütçe max 400tl
  8. Göktürk ArdaHan

Çözüldü✓ Artic freezer 2 360m termal macunu dışa atıyor?

Ryzen 7 7800x3D Var Boşta 55 Derece Craft Rise'da %100fan devrinde 75 derece ne zaman macun süzsem artic freezer bu şekilde köşelere atıyor Kutu içinde pullar var acaba bunlardan vida yerlerine eklemem mi gerek? Plastik demir ve kağıt gibiler var plastikler iki tık daha takın ? Mx-6 sürüyorum
  9. Göktürk ArdaHan

Çözüldü✓ Sıvı soğutma fan kablosu nereye taksam daha verimli olur?

Artic freezer 2 var bende bu radyatör yanları ile pompa birleşik galiba iki kablo var biri argb için ama bu diğer kabloyu cpu pinine'mi takayım yoksa pump pinine'mi?
  10. Göktürk ArdaHan

Çözüldü✓ Artic freezer 2 360mm am5 nasıl takılıyor?

Beyler 7800x3D var anakart msı pro x670-p artic freezer 2 360mm argb var aparatlar bunlar nası montajlarım?
  11. Göktürk ArdaHan

Çözüldü✓ Artic liquid freezer-iii 360Alınır Mı

https://www.teknobiyotik.com/arctic-liquid-freezer-iii-360-intel-amd-uyumlu-360mm-radyatorlu-3x12cm-p12-pwm-fanli-sivi-islemci-sogutucu-acfre00136a.html?ref=akakce&v=1.61.4 Beyler Fiyat Belli Alınır Mı?
  12. Göktürk ArdaHan

Am4 Sıvı Soğutma Am5 Uyar Mı?

Dostlar Merhaba Thermaltake Th240Argb Am4 Destekli Güzel Sessiz Bir Soğutma Kaliteli Sevdiğim Sıvı Soğutmalar Arasında Pek Değiştirmek İstemiyorum Am5 Geçsem Am5 Uyar Mı? Bi Ara Uyacakmış Diye Birkaç Forum Görmüştüm Mx-4 İle R7 7800x3D'Yi H500P Kasada Soğutur Herhalde Yeter Mx-4 Kullanıcam
  13. Göktürk ArdaHan

Cooler Master MasterCase H500P kasaya 420mm sıvı soğutma sığar mı?

Elimde MasterCase H500P Var Bu Kasaya Arctic LIQUID FREEZER II 420m Sıvı Soğutmayı Bi Şekil Sığdırabilir Miyim?
  14. Göktürk ArdaHan

Sıvı Soğutma Önerisi

Dostlar Sıvı Soğutma Bakıyorum Kasam H500P Max 360mm Destekliyor 4500tl.Bütçem Var Ve 2.Elden Sıfırdan Bilduklarım.Bunlar Unutmayın Burayı Sadece Özellikleri Görün Diye Atıyorum Bunlar 4500tl Ve Altı Fiyattalar...
  15. Göktürk ArdaHan

Yardım Asus Tuf Gaming Af120A2R İyimi? Nasıl Kontrol Edebilirim!!

Dostlar Geming Gen Tr Den Asus Tuf Gaming AF120A2R fanı aldım ama asusun resmi sitesinde Böyle Bi Fan Yok? Özellikleri Nedir Acaba Tam Olarak Cfm Değeri Falan Nedir İade Etmelimiyim? Tf120 İsmine Bakarak Görmüşüm Özellikleri 3 adet aldım 1150tl ye birde kasamdaki tüm fanlar 3 pin+argb kablosu...
  16. Göktürk ArdaHan

Yardım Rgb Fan Kontrolcüsü Neye Göre Seçilir Yardım?!!

Dostlar Kasam mastercase H500P içinde kasa fanı harici 3 tanede asus tuf af120 fan var 3 tane bunlara kontrolcü alıcam.ama hem fanı hem rgb yi kontrol edebileyim bendekiler 3 pin +Rgb Bağlantısı İçin Ek 4 Pinli Kablo Var Her Kontrolcüde Fan Hızını Bios Üzeinden Kontrol Edebiliyormuyuz? Rgb leri...
Top Bottom